פיירפוקס ועתון הארץ ו-קפטן אינטרנט

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
סמל אישי של המשתמש
אילנה

פיירפוקס ועתון הארץ ו-קפטן אינטרנט

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 02 ינואר 2006, 03:43

היי,

רבות דובר כאן, והרבה תלונות הופנו כלפי אתר עתון הארץ, ובייחוד כלפי קפטן אינטרנט בנושא הקידוד עבור הפיירפוקס.

כאן, בפורום הביא אפי הרחבה מיוחדת לצורך זה, ועכשיו כל העניין פורסם גם ישירות באתר של קפטן אינטרנט עצמו ! כל הכבוד לך, אפי, ! ! !, אני מתארת לעצמי שעתה - הרבה יותר משתמשים יעזרו בהרחבה שלך.

גישה לאתר:

http://www.haaretz.co.il/captain/pages/ShArtCaptain.jhtml?contrassID=11&subContrassID=0&itemNo=664527

יש שם עוד כל מיני בעיות בצורת שאלות ותשובות, ואני מתארת לעצמי שכל אחד ימצא שם גם דברים נוספים המטרידים אותו !

תיהנו,

:D

PVOID

הודעה שלא נקראהעל ידי PVOID » 02 ינואר 2006, 20:25

היה נחמד אם הקפטן היה לפחות מראה סימנים של מנסה להציל את הספינה, במקום להיות הראשון שקופץ לסירת ההצלה :?

סמל אישי של המשתמש
אילנה

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 02 ינואר 2006, 23:41

PVOID כתב:היה נחמד אם הקפטן היה לפחות מראה סימנים של מנסה להציל את הספינה, במקום להיות הראשון שקופץ לסירת ההצלה :?

היי,

צודק בהחלט ! ! ! מסכימה אתך ב-1000%

:idea: נקווה שקפטן אינטרנט ירימו את הכפפה, ולא רק יתפארו במאמצים של אחרים להציל את המצב, במקום שהם עצמם ידאגו להסדרתו !

סמל אישי של המשתמש
אייל רוזנברג
יצירת קשר:

Re: פיירפוקס ועתון הארץ ו-קפטן אינטרנט

הודעה שלא נקראהעל ידי אייל רוזנברג » 03 ינואר 2006, 22:33

אני בפרינציפ לא מתקין את הדבר הזה.

סמל אישי של המשתמש
אילנה

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 04 ינואר 2006, 02:36

אייל רוזנברג כתב:אני בפרינציפ לא מתקין את הדבר הזה.

היי,

מכבדת את הפרינציפ שלך. רציתי רק שתדע שאתה יוצא גם "מורווח" כתוצאה מכך: ברגע שפותחים את אתר "הארץ" ו/או את האתר של קפטן אינטרנט - צריכת המשאבים של פיירפוקס עולה לגבהים לא נורמליים, כך שבעצם זה גם "בונוס" עבורך ! :wink:

:D

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 05 ינואר 2006, 01:06

אילנה כתב:מכבדת את הפרינציפ שלך. רציתי רק שתדע שאתה יוצא גם "מורווח" כתוצאה מכך: ברגע שפותחים את אתר "הארץ" ו/או את האתר של קפטן אינטרנט - צריכת המשאבים של פיירפוקס עולה לגבהים לא נורמליים, כך שבעצם זה גם "בונוס" עבורך ! :wink:
רגע. אם הבנתי אותך נכון, את אומרת שההרחבה גם משפרת את מהירות העלייה של האתר? איך זה ייתכן?
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

סמל אישי של המשתמש
אילנה

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 05 ינואר 2006, 05:53

תומר כתב:
אילנה כתב:מכבדת את הפרינציפ שלך. רציתי רק שתדע שאתה יוצא גם "מורווח" כתוצאה מכך: ברגע שפותחים את אתר "הארץ" ו/או את האתר של קפטן אינטרנט - צריכת המשאבים של פיירפוקס עולה לגבהים לא נורמליים, כך שבעצם זה גם "בונוס" עבורך ! :wink:
רגע. אם הבנתי אותך נכון, את אומרת שההרחבה גם משפרת את מהירות העלייה של האתר? איך זה ייתכן?

לא תומר ! ! ! בדיוק ההיפך הוא מה שאמרתי !

ניסיתי להסביר לו שבכך שהוא אינו מעלה בפרינציפ את אתר הארץ (כיוון שהוא בפרינציפ אינו רוצה להזדקק לתוסף של אפי), הוא "מרוויח" מכך שאין עומס ואין צריכת משאבים מוגברת אצלו, כמו שקורה אצלי, כאשר אני מנסה לפתוח אותו בפיירפוקס 1.5 ! כרגיל צריכת המשאבים אצלי היא ברמת הנורמה ומעלה - תלוי בכמה לשוניות אני עובדת בבת אחת, אבל ברגע שמעלים את אתר הארץ, ובעניין זה גם אתר Ynet מתנהג אותו הדבר - מייד "קופצת" צריכת המשאבים לגבהים לא נורמליים, ולא משנה מה מספר הלשוניות הפתוחות - אפילו רק אחת או שתיים נוספות !

ודוגמא משכנעת יותר היא העובדה שכאשר אני נמצאת דווקא ב- Deer Park Alpha 2 - Firefox/1.6a1
כמו למשל ברגע זה, ואין לי אפשרות עדיין להתקין את ההרחבות של אפי - כיוון שההרחבות שלו עדיין אינן מעודכנות לגירסה הזו של פיירפוקס - צריכת המשאבים כרגע היא בין 40,000 - 20,000 k. מצב שהוא סביר ביותר, לדעתי.

אין לי הסבר לכך, ואינני יודעת מה יש בשני האתרים הללו - "הארץ" ו- קפטן אינטרנט, מצד אחד, ו-Ynet, מצד שני, ש"מקפיץ" ככה את צריכת משאבי הזכרון של המחשב, אבל זו עובדה מהשטח.

יום נעים,

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים