בעיית קידוד בFF בטא

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
גלסי

בעיית קידוד בFF בטא

הודעה שלא נקראהעל ידי גלסי » 18 אוקטובר 2005, 22:52

בפורום קפטן אינטרנט הקידוד windows 1255 לא מופיע אטומטי למרות שאצלי הוא מוגדר כברירת מחדל ב"אפשרויות". צריך לבחור אותו ידנית אחרי כל רענון. הבעיה מתבטאת באנגלית הפוכה.
בFF בטא, בגרסא היציבה 1.0.7 זה לא קיים.
http://www.haaretz.co.il/captain/pages/ ... tain.jhtml

(אילנה שמעתי לעצתך :) )

סמל אישי של המשתמש
אורי ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אורי ב » 19 אוקטובר 2005, 01:57

ראי: http://mozilla.org.il/board/viewtopic.php?t=2869 (ובעיקר את התגובות שלי שם בתחתית הפתיל).

בקיצור: הבעיה היא באתר "הארץ" (ובאתרים הנלווים לו, The Marker וקפטן אינטרנט). כל מה שאפשר לעשות זה לכתוב להם (ל?online@haaretz.co.il), לנג'ס להם, ולהוציא להם את הנשמה באופן כללי עד שהם יתקנו את זה סוף?סוף.
אורי

סמל אישי של המשתמש
Xslf
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Xslf » 19 אוקטובר 2005, 02:17

אגב, כבר די הרבה זמן ספארי על מק סובל מאותו באג באתר "הארץ" (עוד שפיירפוקס לא סבל ממנו), כך שזה לא רק משתמשי פיירפוקס שנפגעים.

סמל אישי של המשתמש
אילנה

Re: בעיית קידוד בFF בטא

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 19 אוקטובר 2005, 02:37

גלסי כתב:בפורום קפטן אינטרנט הקידוד windows 1255 לא מופיע אטומטי למרות שאצלי הוא מוגדר כברירת מחדל ב"אפשרויות". צריך לבחור אותו ידנית אחרי כל רענון. הבעיה מתבטאת באנגלית הפוכה.
בFF בטא, בגרסא היציבה 1.0.7 זה לא קיים.
http://www.haaretz.co.il/captain/pages/ ... tain.jhtml

(אילנה שמעתי לעצתך :) )

היי גלסי,

את רואה, "השתלם" לך בסופו של דבר לפתוח נושא חדש.... :wink:

האמת, שהיתה לי הרגשה שזו אשמת האתר, אבל ממש לא רציתי לדבר, לפני שאני ואת שומעות גם דעות אחרות, ולכן רציתי שתחשפי את הבעייה בצורה ברורה גם ליותר משתמשים, ומסתבר שזה השתלם... :)

מה קרה גם עם ההרחבות ? גילית איזו הרחבה "אשמה" בצורת התצוגה של הפיירפוקס ? עצה נוספת : תנסי להוסיף את ההרחבה Nightly Tester tools 0.7.9.7 . זו הרחבה מעולה ה"מטפלת" בכל ההרחבות הישנות אשר אינן תואמות עדיין את גירסת הפיירפוקס שלך, עד שיימצא עידכון גם להן !

בהצלחה,

אילנה :D

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 20 אוקטובר 2005, 21:31

אילנה כתב:תנסי להוסיף את ההרחבה Nightly Tester tools 0.7.9.
נא להיזהר עם ההרחבה הזו, כי תופעות הלוואי שלה עשויות להיות לא נעימות, ואף מסוכנות לפעילות התקינה של הדפדפן וההרחבות שלו.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

סמל אישי של המשתמש
אילנה

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 20 אוקטובר 2005, 22:32

תומר כתב:
אילנה כתב:תנסי להוסיף את ההרחבה Nightly Tester tools 0.7.9.
נא להיזהר עם ההרחבה הזו, כי תופעות הלוואי שלה עשויות להיות לא נעימות, ואף מסוכנות לפעילות התקינה של הדפדפן וההרחבות שלו.

היי,

למה אתה מתכוון בדיוק, תומר :?: תוכל לפרט יותר :?:

וחוץ מזה, הרי אתה עצמך :!: המלצת על ההרחבה הזו בנושא שפתחה קורל ושמו: גירסת הניסוי 1.5 בטא זמינה להורדה" , כלהלן:

תומר
משתמש מכור

הצטרף בתאריך: 14/06/2002 ב- 00:50:16

הודעהנשלח: ו' 10 07, 2005 15:46 כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט
קיימת הרחבה בשם Nightly Tester, שמאפשרת התקנה של הרחבות "לא תואמות" לגירסה בה את משתמשת.

אז עכשיו אני תוהה ? :wink:

חג שמח,

אטום

הודעה שלא נקראהעל ידי אטום » 20 אוקטובר 2005, 22:47

ההרחבה הזאת עשתה לי בעיות (קשות) עם הערכאות נושא המותאמות "בכוח". חזרתי בעצב לעיצוב המשעמם.

סמל אישי של המשתמש
אילנה

ההרחבה Nightly Tester Tools

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 20 אוקטובר 2005, 23:08

אטום כתב:ההרחבה הזאת עשתה לי בעיות (קשות) עם הערכאות נושא המותאמות "בכוח". חזרתי בעצב לעיצוב המשעמם.

היי,

באמת חבל. אני יכולה רק לומר שמאז שהתקנתי אותה - Touch Wood ! - היא לא עשתה לי בעיות, תודה לאל, ורק "עדכנה" והתאימה הרחבות שעדין לא היו מותאמות לפיירפוקס 1.5 2 (בטא).
אני מניחה, שככל שירבו העדכונים להרחבות - כך יפחת הצורך להשתמש בהרחבה הזו ! היא טובה אך ורק ל"תקופות מעבר" - כאשר מעדכנים גירסה של פיירפוקס, ועדיין רוב ההרחבות הישנות שאנו רגילים להשתמש בהן לא עודכנו ע"י המפתחים !

דרך אגב, חשבת על שינוי "ערכת נושא" ? יכול מאוד להיות שההרחבה הזו אינה עובדת עם כל ערכת נושא (בעייה ידועה לגבי כל ההרחבות) ! תנסה לבחור ערכת נושא אחרת, לא מסובכת מדי - ותראה מה אתה מקבל.

חג שמח :D

גלסי

הודעה שלא נקראהעל ידי גלסי » 21 אוקטובר 2005, 15:54

אכן צודקים בקשר לאתר.
תודה לכולכם.
אני אצטרף למנגסים, אולי אפילו כדאי לארגן עצומה וחתימות, שיראו שם בהארץ כמה "רייטינג" הם מפסידים.
לקבוצות בדרך כלל יש יותר כוח.

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים