הצעות לשיפור

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
סרגיי
משתמש חדש

הצעות לשיפור

הודעה שלא נקראהעל ידי סרגיי » 26 יוני 2009, 11:34

שלום, עד עכשיו הייתי משתמש של MAXTHON ולאחרונה הוא מלא באגים, לכן עברתי לMOZILA.
יש כמה דברים שחסרים לי בMOZILA:

* לא מצאתי אפשרות לצלם את חלון הדפדפן/את הדפדפן כולו ולשמור את התמונה.. זה מאוד יעיל כשאני רוצה לצלם מסלול של מפה כלשהי ולהעביר אותה לפלאפון כדי לנווט איתה אח"כ. השימוש הזה מאוד נוח וחוסך בסיבוכים עם מפות רגילות

*שימוש במקשים לניווט בין הלשוניות: קדימה/אחורה.

*פתיחת לשונית חדשה מלחיצה על לינק או בשורת הכתובת.. ממש לא נוח בכל פעם ללחוץ מקש ימין ולבחור את האופציה של פתיחת לשונית חדשה/ללחוץ בדפדפן על האופציה של פתיחת לשונית/דף חדש.

*המועדפים- מחולקים ל3 תיקיות לא נוחות ומסורבלות. אני רוצה פשוט ללחוץ על הכוכבית ולראות את המועדפים שלי מבלי לחפש בתיקיות האלה.

*לא מצליח להעיף את שורת החיפוש של גוגל. למה היא תקועה לי שם?

*השורה הכחולה העליונה תקועה גם כן. היא לא מתאימה שם כשאני שם SKIN. למה לSKIN שאני מוריד אין את השורה הזאת מובנית שם? בצבע ובגודל המתאים לעיצוב..

מקווה שזה המקום לכל הרשימה הזאת. אשמח לדעת אם האופציות הנ"ל אכן קיימות ואם לא אז מי מטפל בכל זה ואיך אפשר להוסיף אותן.

תודה S

-נתנאל-

Re: הצעות לשיפור

הודעה שלא נקראהעל ידי -נתנאל- » 26 יוני 2009, 15:30

* לא מצאתי אפשרות לצלם את חלון הדפדפן/את הדפדפן כולו ולשמור את התמונה.. זה מאוד יעיל כשאני רוצה לצלם מסלול של מפה כלשהי ולהעביר אותה לפלאפון כדי לנווט איתה אח"כ. השימוש הזה מאוד נוח וחוסך בסיבוכים עם מפות רגילות

יש לפחות שלוש הרחבות לנושא, תבחר מהם מי שהכי מתאימה לצורכך: http://labnol.blogspot.com/2005/12/take ... es-in.html

בוודאי שיש: Ctrl + PageUp ו Ctrl + PageDown.

*פתיחת לשונית חדשה מלחיצה על לינק או בשורת הכתובת.. ממש לא נוח בכל פעם ללחוץ מקש ימין ולבחור את האופציה של פתיחת לשונית חדשה/ללחוץ בדפדפן על האופציה של פתיחת לשונית/דף חדש.

פשוט, כאשר לוחצים על לינקים, אזי באמצעות לחיצה על הכפתור האמצעי בעכבר (כלומר על הגלגלת ברוב העכברים של ימינו). כאשר מדובר בכתובת בשורת הכתובות, באמצעות Alt + Enter. (אצלי על לינוקס זה משום מה רק הAlt השמאלי)

*המועדפים- מחולקים ל3 תיקיות לא נוחות ומסורבלות. אני רוצה פשוט ללחוץ על הכוכבית ולראות את המועדפים שלי מבלי לחפש בתיקיות האלה.

לא הבנתי מה בדיוק הבעיה אצלך, תפרט יותר.

*לא מצליח להעיף את שורת החיפוש של גוגל. למה היא תקועה לי שם?

הסבר כאן: http://ffextensionguru.wordpress.com/20 ... earch-box/

*השורה הכחולה העליונה תקועה גם כן. היא לא מתאימה שם כשאני שם SKIN. למה לSKIN שאני מוריד אין את השורה הזאת מובנית שם? בצבע ובגודל המתאים לעיצוב..

אאל"ט, זה קשור לערכת הנושא של מערכת ההפעלה שלך, ואמור להשתנות משם, אם בכלל אפשר.

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 26 יוני 2009, 16:32

-נתנאל- כתב:
בוודאי שיש: Ctrl + PageUp ו Ctrl + PageDown.
במידה ואתה לא משתולל עם כמות הלשוניות, ניתן להחליף את הלשונית הפעילה באמצעות Alt ומקשי הספרות 1-8.

ההרחבה Fancy numbered tabs יכולה להיות שימושית כדי לדעת את מספר הלשונית מצפייה בה.
תמונה

-נתנאל- כתב:
פשוט, כאשר לוחצים על לינקים, אזי באמצעות לחיצה על הכפתור האמצעי בעכבר (כלומר על הגלגלת ברוב העכברים של ימינו). כאשר מדובר בכתובת בשורת הכתובות, באמצעות Alt + Enter. (אצלי על לינוקס זה משום מה רק הAlt השמאלי)
כנ"ל לגבי אלמנטים אחרים כגון כפתורים בממשק ובתפריטים (סימניות למשל).

בקשר לבעיה עם מקש ה־Alt אצלך, המקש הימני מוגדר בתור AltGr, ולכן לא מתפקד בתור מקש Alt רגיל. אם אתה לא משתמש במקש הזה, אתה יכול להרגיש חופשי לבטל אותו.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 26 יוני 2009, 16:52

סרגיי כתב:*המועדפים- מחולקים ל3 תיקיות לא נוחות ומסורבלות. אני רוצה פשוט ללחוץ על הכוכבית ולראות את המועדפים שלי מבלי לחפש בתיקיות האלה.
סימניות. אין "מועדפים" בפיירפוקס. :)

הכפתור עם הציור של הכוכב בשורת הכתובת מיועד להוספת האתר הנוכחי לסימניות, לא לצפיה בסימניות. כדי לצפות בסימניות תוכל להיכנס לתפריט הסימניות, להזניק את סרגל הצד של הלשוניות דרך תפריט תצוגה - סרגל צד, ללחוץ על Ctrl-B במקלדת, או להוסיף את הכפתור להצגת סרגל הלשוניות דרך התאמה אישית של כפתורי הממשק.

סרגיי כתב:*לא מצליח להעיף את שורת החיפוש של גוגל. למה היא תקועה לי שם?
היא לא תקועה שם, ובמידה ואתה מעדיף לחפש בדרך אחרת אתה מוזמן להעיף אותה. תוכל להסיר אותה או כל אלמנט אחר בממשק באמצעות לחיצה ימנית על הסרגלים ובחירה בהתאמה אישית.

סרגיי כתב:*השורה הכחולה העליונה תקועה גם כן. היא לא מתאימה שם כשאני שם SKIN. למה לSKIN שאני מוריד אין את השורה הזאת מובנית שם? בצבע ובגודל המתאים לעיצוב..
אתה מדבר על הכותרת של החלון? ישנן הרחבות שמטפלות גם בזה.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים