האם הבעיה בדפדפן?

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
argamon

האם הבעיה בדפדפן?

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 23 נובמבר 2017, 16:13

שלום לכם: אתאר את הבעיה ואחר כך את השאלה ואצרף צילום מסך ואם השאלה ארוכה קצת,אז קיראו בבקשה ממש למטה את השאלה במילים "==== שורה תחתונה" :
*** באתר "עיתונות יהודית היסטורית" יש אפשרות חיפוש בעיתונים ישנים ולהגדיר את החיפוש משנים קודמות לשנים הקרובות או ההפך ומקבלים תוצאות בתיבות עם מידע ראשוני ואז ללחוץ על תיבה לפי בחירת הגולש וכן אפשר להכנס באותו מצב ללחצן הנקרא "פרסומות" ובו רואים הודעות ופרסומות של פעם.
***וכאן הבעיה בה אמרו לי בשיחה שיבדקו לעומק אבל הם חושבים שהבעיה בדפדפן פיירפוקס:
אני מגדיר חיפוש בעיתון "מעריב" > כותב מילת חיפוש > מגדיר חיפוש מהישן לחדש,לגבי שנים ואחרי עליית התוצאות אני לוחץ על "פרסומות" . בעליית הדף אני מקבל תיבות כראוי עם מידע ראשוני בתיבה וזה עד סוף שנת 1969 . > כאשר אני מגולל למטה ועובר את שנת 1974 אני מקבל תיבות ריקות. התיבות פעילות בלחיצה עליהן, אבל כך אני לא יכול לראות מראש מה במידע.
*** אני מצרף צילום מסך בו תיראו תיבה תקינה אחרי הקלדת מילת החיפוש "קלב" ויותר למטה התיבות כבר ריקות, אבל כאמור פעילות בלחיצה.
***השאלה שלי האם יתכן שהבעיה בדפדפן פיירפוקס? אגב לדעתי הם מדברים שטויות.
==== שורה תחתונה למי שלא רוצה לקרוא מה שכתבתי למעלה: האם נכון שחוסר מידע בתיבות בצילום המסך יכולות לנבוע מבעיה בפיירפוקס?
https://profile.fcdn.co.il/images/0__05a16d241bb597.jpg

סמל אישי של המשתמש
חתול
יצירת קשר:

Re: האם הבעיה בדפדפן?

הודעה שלא נקראהעל ידי חתול » 23 נובמבר 2017, 21:30

זה לא קשור לדפדפן וקורה גם בכרום.
נראה שחסרות להם חלק מהתמונות הקטנות. למשל ניתן לראות בקוד שהוא מחפש את התמונה הבאה שלא קיימת.
http://jpress.org.il/Olive/APA/NLI_heb/ ... =Ad0061905

ItielMaN

הודעה שלא נקראהעל ידי ItielMaN » 23 נובמבר 2017, 21:41

אני מצליח לשחזר את הבעיה שלך ב-Internet Explorer (וכמובן גם ב-Firefox). מכאן שהבעיה לא אצלך ולא בדפדפן.
אם תספק להם דרכים מדויקות לשחזור הבעיה תחת Internet Explorer, גם מפתחי האתר יראו שקיימת בעיה בחלק מהתמונות הממוזערות.

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 23 נובמבר 2017, 21:45

חתול כתב:זה לא קשור לדפדפן וקורה גם בכרום.
נראה שחסרות להם חלק מהתמונות הקטנות. למשל ניתן לראות בקוד שהוא מחפש את התמונה הבאה שלא קיימת.
http://jpress.org.il/Olive/APA/NLI_heb/ ... =Ad0061905

================================================================
תודה רבה חתול. אני אמסור להם את זה.
> למרות שאני לא מבין הרבה במחשב, הייתי מוכן להתערב איתם שהבעיה לא בפיירפוקס, כי אם זה היה פיירפוקס אז אני מאמין שהוא לא היה עושה "פרוטקציה" דווקא לתמונות שנות ה- 60 שמצליחות תמיד ומופיעות בהן תמונות . אני מקווה שביום ראשון אצליח לתפוס בטלפון את האחראי הראשי לאתר ולדבר איתו על זה. אני נעזר הרבה באתר הזה .

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 23 נובמבר 2017, 21:56

ItielMaN כתב:אני מצליח לשחזר את הבעיה שלך ב-Internet Explorer (וכמובן גם ב-Firefox). מכאן שהבעיה לא אצלך ולא בדפדפן.
אם תספק להם דרכים מדויקות לשחזור הבעיה תחת Internet Explorer, גם מפתחי האתר יראו שקיימת בעיה בחלק מהתמונות הממוזערות.

======================================================================
תודה רבה איתי.
אז עכשיו יש לי "עדים" : אתה עם אקספלורר חתול עם כרום ואני עם פיירפוקס כמוך. :)
אז יש את הפתגם שאם שלושה חושבים שמישהו שיכור, אז הוא צריך ללכת לישון ועל בטוח הבעיה באתר שלהם.
אני אעביר להם הכל. אגב אין כאן מצב שמישהו אצלם התעקש שזה הדפדפן כיוון שהאחראי הראשי לאתר לא נמצא כיומיים בעבודה ואני לא מצליח לדבר איתו בטלפון והאחרים שלא ממצאים בזה כל כך, חשבו יותר בניחוש שזה הדפדפן. האתר שלהם חשוב לי שיעבוד היטב כי אני משתמש בו הרבה.

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 26 נובמבר 2017, 15:39

ItielMaN כתב:אני מצליח לשחזר את הבעיה שלך ב-Internet Explorer (וכמובן גם ב-Firefox). מכאן שהבעיה לא אצלך ולא בדפדפן.

================================================================
אני רוצה לעדכן אתכם שאתם צודקים והבעיה לא בדפדפן. הצלחתי ליצור קשר טלפוני עם האחראי הטכני הראשי של אתר "עיתונות יהודית היסטורית" לאחר שכבר שלחתי לו צילומי מסך והוא אמר לי שגם אצלו זה לא עובד באף דפדפן ואין לזה קשר לדפדפנים והוא מטפל בזה מיד.
:) אפילו "השווצתי" קצת ואמרתי לו שאם אנשים המתמצאים בדפדפנים ובמחשב בפורום פיירפוקס בדקו לי את העניין ואמרו לי שזו לא בעיית דפדפן, אז בסבירות גדולה שהם יודעים מה שהם אומרים.

ItielMaN

הודעה שלא נקראהעל ידי ItielMaN » 26 נובמבר 2017, 19:52

להבא תוכל לבדוק בעיות דומות בעצמך, אם אתר מסוים לא עובד כשורה גם בדפדפן אחר- הבעיה היא לא בדפדפן ספציפי. אם כן עובד בסדר בשאר הדפדפנים- משם ממשיכים לבדוק מאיפה הבעיה.

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 27 נובמבר 2017, 12:51

ItielMaN כתב:להבא תוכל לבדוק בעיות דומות בעצמך, אם אתר מסוים לא עובד כשורה גם בדפדפן אחר- הבעיה היא לא בדפדפן ספציפי. אם כן עובד בסדר בשאר הדפדפנים- משם ממשיכים לבדוק מאיפה הבעיה.

=============================================================
אתה צודק איתי ולמרבה הפלא למרות שאני לא מבין הרבה במחשב, על בדיקה בדפדפנים אחרים דווקא חשבתי, רק יש לי תקלות בדפדפנים אחרים או במחשב שכבר תיקנו וזה חזר שאני לא יכול לפרט כאן בגלל שזה לא פורום תמיכה טכנית כללת במחשב, לכן לא בדקתי. רק אתן דוגמיות וזה שבכניסה לכרום, המחשב שלי עשוי לעשות אחרי כ-2 דקות הפעלות מחדש מעצמו ובכניסה לאקספלורר אני מקבל הודעה מוזרה משהו כמו "לא ניתן יותר לדפדפנים אחרים להשתלט על הדפדפן" או משהו אחר. אני לא זוכר בדיוק, נדמה לי הודעה מטעם מיקרוסופט והדפדפן מגיב מוזר. אין וירוס!!
*** הייתי מציע משהו מטורף קצת והוא שיעשו כאן פורום תמיכה כללית במחשב. זה היה מושך כניסת שואלים "שבדרך" יכירו את מוזילה ואם אין להם פיירפוקס אולי זה יביא להם חשק להוריד אותו.

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים