"אבוי, הלשונית שלך התרסקה "

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
argamon

"אבוי, הלשונית שלך התרסקה "

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 30 אוגוסט 2017, 23:02

שלום לכם: קרה לי מספר פעמים לאחרונה, בתדירות של פעם בשבוע או אפילו 10 ימים שאני נמצא באתר כלשהו, אפילו בלי לגעת במצביע העכבר, ולפתע אני מקבל דף לבן עם תיבה בה כתוב "אבוי, הלשונית שלך התרסקה,,,," ועוד כל מיני הסברים על שיחזור או משהו. (לצערי שכחתי לעשות לזה צילום מסך)
מה שאני עושה במקרה כזה הוא שאני סוגר הכל ואז מופיע בנורית הבטריה במחשב עצמו אור אדום קבוע כדקה או יותר וכאשר האור נכבה, אני נכנס שוב לדפדפן והכל בסדר.
האם ידוע לכם למה זה ומה ניתן לעשות למניעתו. זה ממש מפריע.
>> אם זה חשוב אז אציין שלפני מספר ימים ירדו לי עדכונים אוטומטיים אחרי הרבה זמן שלא ירדו (אולי לא היו עדכונים) כך שלדעתי המאד לא מלומדת, הצעה להכנס לעדכון דפדפן לא תעזור.
בתודה לתשובתכם

argamon

Re: "אבוי, הלשונית שלך התרסקה "

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 03 ספטמבר 2017, 18:16

:) חברים, אין לאף אחד מושג?

מיכל.

הודעה שלא נקראהעל ידי מיכל. » 04 ספטמבר 2017, 01:34

ארגמון, הבעיה שאתה מדווח עליה נשמעת שייכת למשפחת התלונות שמדווחת כאן בפורום לאחרונה, ולכן נראה שאין מנוס לחזור על אותה המלצה שניתנה כבר בקשר לתלונות אחרות - יתכן שמדובר באותה בעיה עם ABP שדוסקסה כאן -
https://community.mozilla.org.il/viewto ... =9&t=12638

נסה להתקין מסנן אחר, נטרל את ABP ותראה אם הבעיה ממשיכה.

מיכל.

הודעה שלא נקראהעל ידי מיכל. » 04 ספטמבר 2017, 01:35

אופס, הקישור נשבר איכשהו. הנה מתוקן -

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 05 ספטמבר 2017, 20:36

מיכל. כתב:אופס, הקישור נשבר איכשהו. הנה מתוקן -
שלום מיכל וברוכה הבאה. הקישור שצירפת נשבר כנראה כי השתמשת באפשרות ההעתקה ולא בהעתקת הקישור. בכל מקרה, אם תיצרי לעצמך חשבון באתר תוכלי לערוך את הודעותיך ולא תצטרכי להתנצל על הטעות. 8)
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 06 ספטמבר 2017, 13:10

>> מיכל תודה על רצונך לעזור, אבל קיבלתי בקישור שלך רשימה ענקית של הודעות ואין לי מושג מה זה.

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 06 ספטמבר 2017, 13:18

תומר‏ כתב:
שלום מיכל וברוכה הבאה. הקישור שצירפת נשבר כנראה כי השתמשת באפשרות ההעתקה ולא בהעתקת הקישור. בכל מקרה, אם תיצרי לעצמך חשבון באתר תוכלי לערוך את הודעותיך ולא תצטרכי להתנצל על הטעות. 8)

===========================================================
תומר שלום: אשמח אם תוכל בבקשה לכתוב עבורי תשובה מה לעשות בעניין "אבוי סליחה הלשונית שלך התרסקה" אני חושב שאתה כבר מכיר אותי שאני זקוק להסבר קל, כי אני לא מבין הרבה במחשב.
> אם השבת גם לי ואני לא מבחין בזה אז סליחה ואשמח להפנייה שלך לתשובה, במקרה שכתבת לי כבר.
> בינתיים תופעת הקריסה לא חוזרת על עצמה , אבל אשמח לדעת בדיוק מה לעשות.
תודה לך.
> לצערי לא הצלחתי להבין את מיכל.

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 06 ספטמבר 2017, 13:19

argamon כתב:
תומר‏ כתב:

===========================================================
תומר שלום זה argamon: אשמח אם תוכל בבקשה לכתוב עבורי תשובה מה לעשות בעניין "אבוי סליחה הלשונית שלך התרסקה" אני חושב שאתה כבר מכיר אותי שאני זקוק להסבר קל, כי אני לא מבין הרבה במחשב.
> אם השבת גם לי ואני לא מבחין בזה אז סליחה ואשמח להפנייה שלך לתשובה, במקרה שכתבת לי כבר.
> בינתיים תופעת הקריסה לא חוזרת על עצמה , אבל אשמח לדעת בדיוק מה לעשות.
תודה לך.
> לצערי לא הצלחתי להבין את מיכל.

מיכל.

הודעה שלא נקראהעל ידי מיכל. » 06 ספטמבר 2017, 22:52

ארגמון - הקישור שצירפתי לתגובה שלי היה קישור לדיון אחר שהתקיים בפורום זה, ובו דוסקסה בעיה שנשמעה בגדול בעיה דומה לשלך. בכל מקרה, צירוף הקישור נועד בסה"כ לתת לך את הרקע וההסבר לעצה שאותה דווקא כתבתי לך בתמציתיות במסגרת התגובה עצמה - כתבתי לך שייתכן ומקור הבעיה שאתה מדווח עליה הוא מסנן הפרסומות הידוע כ-ABP (אם אכן מותקן אצלך מסנן הפרסומות הזה, שמגיע כתוסף), ושאתה יכול לנסות לנטרל אותו כדי לראות אם זה משפיע (ואם אכן זה מקור הבעיה, אתה גם יכול להתקין מסנן פרסומות אחר. היתה המלצה על מסנן טוב אחר כזה באותו דיון שקיבלת את הקישור אליו).

מאחר שכתבת שהבעיה לא חזרה על עצמה לאחרונה, נראה לי שאתה פטור מלנסות לבצע את המהלך הזה. אם היא תחזור על עצמה, תוכל לנסות. אם משהו לא ברור, תחזור ותשאל בצורה ממוקדת, אני מקווה שיהיה מי שיענה.

תומר - תודה על הברכות. אני בעסקי האינטרנט הזה כבר הרבה זמן, אבל לא נוהגת להכנס לעסקי הרישום (גם אם משמעות הדבר שאי אפשר לתקן טעויות באמצע נגינה...).

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 19 ספטמבר 2017, 20:05

מיכל. כתב:ארגמון - הקישור שצירפתי לתגובה שלי היה קישור לדיון אחר שהתקיים בפורום זה, ובו דוסקסה בעיה שנשמעה בגדול בעיה דומה לשלך. בכל מקרה, צירוף הקישור נועד בסה"כ לתת לך את הרקע וההסבר לעצה שאותה דווקא כתבתי לך בתמציתיות במסגרת התגובה עצמה - כתבתי לך שייתכן ומקור הבעיה שאתה מדווח עליה הוא מסנן הפרסומות הידוע כ-ABP (אם אכן מותקן אצלך מסנן הפרסומות הזה, שמגיע כתוסף), ושאתה יכול לנסות לנטרל אותו כדי לראות אם זה משפיע (ואם אכן זה מקור הבעיה, אתה גם יכול להתקין מסנן פרסומות אחר. היתה המלצה על מסנן טוב אחר כזה באותו דיון שקיבלת את הקישור אליו).

מאחר שכתבת שהבעיה לא חזרה על עצמה לאחרונה, נראה לי שאתה פטור מלנסות לבצע את המהלך הזה. אם היא תחזור על עצמה, תוכל לנסות. אם משהו לא ברור, תחזור ותשאל בצורה ממוקדת, אני מקווה שיהיה מי שיענה.

תומר - תודה על הברכות. אני בעסקי האינטרנט הזה כבר הרבה זמן, אבל לא נוהגת להכנס לעסקי הרישום (גם אם משמעות הדבר שאי אפשר לתקן טעויות באמצע נגינה...).

======================================================================
:oops: למרבה הצער לפני מספר רגעים שוב זה קרה . שוב הופיעה ההודעה "אבוי הלשונית שלך התרסקה" אמנם בלחיצה על דף הבית שלי הכל מסתדר מיד, או במקרה אחר אני נכנס שוב מ"שולחן העבודה" = המסך עם הסמלים כאשר הכל סגור , אבל זה הורס לי מצבים כשאני באמצע כתיבת משהו בפורום או בפייסבוק וכ"ו
>> למיכל ולכולם שיש באפשרותם לעזור, אשמח לקבל הסבר קל וידידותי לפי צעדים מה לנסות לעשות. חבל לכתוב לי הסברים מסובכים כי לצערי אני בעיקר ברמת הבנה בסיסית במחשב ולא אבין הסבר מסובך ואילו הסבר בצעדים כמעט תמיד מובן לי. כוונתי להסבר כמו 1. לחץ על זה וזה . 2. עבור לכאן וכאן,,,,, וכ"ו
תודה רבה

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 22 ספטמבר 2017, 11:48

argamon כתב:למרבה הצער לפני מספר רגעים שוב זה קרה . שוב הופיעה ההודעה "אבוי הלשונית שלך התרסקה" אמנם בלחיצה על דף הבית שלי הכל מסתדר מיד, או במקרה אחר אני נכנס שוב מ"שולחן העבודה" = המסך עם הסמלים כאשר הכל סגור , אבל זה הורס לי מצבים כשאני באמצע כתיבת משהו בפורום או בפייסבוק וכ"ו
>> למיכל ולכולם שיש באפשרותם לעזור, אשמח לקבל הסבר קל וידידותי לפי צעדים מה לנסות לעשות. חבל לכתוב לי הסברים מסובכים כי לצערי אני בעיקר ברמת הבנה בסיסית במחשב ולא אבין הסבר מסובך ואילו הסבר בצעדים כמעט תמיד מובן לי. כוונתי להסבר כמו 1. לחץ על זה וזה . 2. עבור לכאן וכאן,,,,, וכ"ו
תודה רבה
לאחר קריסת לשונית מופיע מסך המאפשר לך לדווח למוזילה על התקלה. כדאי להזין בשדה המלל החופשי כמה שיותר מידע שיאפשר לאחרים לשחזר את התופעה, אם אפשר אז עדיף באנגלית (או לפחות לצרף מידע בסיסי באנגלית ואת היתר בעברית). לאחר סיום ושליחת המשוב, הכנס בשורת הכתובת של הדפדפן את הכתובת about:crashes, והעתק לכאן את הקישורים לדיווחי הקריסה האחרונים ששלחת.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 22 ספטמבר 2017, 13:38

תומר‏ כתב:
argamon כתב:למרבה הצער לפני מספר רגעים שוב זה קרה . שוב הופיעה ההודעה "אבוי הלשונית שלך התרסקה" אמנם בלחיצה על דף הבית שלי הכל מסתדר מיד, או במקרה אחר אני נכנס שוב מ"שולחן העבודה" = המסך עם הסמלים כאשר הכל סגור , אבל זה הורס לי מצבים כשאני באמצע כתיבת משהו בפורום או בפייסבוק וכ"ו
תודה רבה
לאחר קריסת לשונית מופיע מסך המאפשר לך לדווח למוזילה על התקלה. כדאי להזין בשדה המלל החופשי כמה שיותר מידע שיאפשר לאחרים לשחזר את התופעה, אם אפשר אז עדיף באנגלית (או לפחות לצרף מידע בסיסי באנגלית ואת היתר בעברית). לאחר סיום ושליחת המשוב, הכנס בשורת הכתובת של הדפדפן את הכתובת about:crashes, והעתק לכאן את הקישורים לדיווחי הקריסה האחרונים ששלחת.

******************************************************************************************************
או קיי תומר אנסה לעשות את זה.
תודה לך

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים