בעיה בדפדפן באתר "עיתונות יהודית היסטורית"

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
argamon

בעיה בדפדפן באתר "עיתונות יהודית היסטורית"

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 13 אוגוסט 2017, 12:24

שלום לכם : אני כותב על בעיה שבדקו לי לפני מספר דקות בצ'ט שיחה שהייתה לי באתר "עיתונות יהודית היסטורית" וגם אצלם הבעיה בפיירפוקס ולא הייתה להם בעיה בדפדפנים אחרים:
לדוגמה אני נכנס לאתר "עיתונות יהודית היסטורית" > נכנס לחיפוש באפשרויות למעלה (אם לא תיראו את הלחצן אז הקטינו קצת את הרזולוציה) > אחר כך מגדיר חיפוש רק בעיתון "מעריב" > כותב בחיפוש את המילה - בזוקה, וכאשר התוצאות עולות אני לוחץ על הלחצן פרסומות. > עולות כ- 65 תוצאות שהן תיבות עם מספר כיתובים.
>> כאן הבעיה: בגלילה למטה ב- 65 התוצאות , אז כ- 30 תוצאות עולות כראוי עם כיתובים, אבל בגלילה נוספת, כל התיבות עולות ריקות לגמרי. הן מגיבות ללחיצה ומעלות את הדף , אבל כך לא יודעים לאיזה נושא נכנסים.
בדקו לי את הבעיה באתר העיתונות וגם להם יש את הבעיה בפיירפוקס ואילו בדפדפנים אחרים רואים בכל התיבות כיתובים כראוי
> אשמח לתשובתכם ואם צריך אעלה צילום מסך. לא ניתן להעלות קישור ישיר למקום הבעיה, לכן הסברתי את הצעדים במקום קישור ישיר.
> אני מצרף קישור כללי. למעלה יש בין השאר לחצן בשם "חיפוש" וכאמור אם לא רואים אותו, צריך להקטין קצת את הרזולוציה: http://bit.ly/2w0icBZ

argamon

***** הנה צילום מסך *****

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 13 אוגוסט 2017, 16:42

ביקרתי שוב באתר העיתונות ועשיתי צילום מסך לבעיה: ( קישור לצילום המסך נמצא למטה )
רואים בצילום 3 תוצאות לחיפוש המילה "בזוקה" עם כיתובים והן תוצאות עם תמונות מהגלילה מלמעלה של כ-30 מתוך 65 (שימו לב שכל תוצאה נמצאת במסגרת לבנה חיוורת ובלחיצה עליה מקבלים דף פרטים (כאן אי אפשר ללחוץ כי זה צילום מסך)
> שימו לב להמשך למטה בו רואים משבצות ריקות לכאורה עם מסגרת לבנה חיוורת וגם הן תוצאות אבל לא רואים תמונה אם כי הלחיצה מעלה דף תוצאה, אבל כאמור לא יודעים מה מקבלים בלי כניסה לתוצאה. זו הבעיה.
>>> בקיצור, חצי מתוך כ-65 תוצאות הן עם תמונה במסגרת במשבצת עם מסגרת לבנה חיוורת וחצי תוצאות בגלילה למטה הן בלי תמונה אם כי כאמור מגיבות ללחיצה. לפי בדיקה שעשו עבורי באתר העיתונות, הבעיה רק בפיירפוקס ואצלם בדפדפנים אחרים כל התוצאות הן עם תמונה
**** הנה צילום המסך. כאשר הדף בקישור יעלה, אפשר ללחוץ עליו להגדלה נוספת:
http://bit.ly/2vyOgKg

argamon

Re: בעיה בדפדפן באתר "עיתונות יהודית היסטורית"

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 20 אוגוסט 2017, 15:49

אני רוצה לעדכן שהצוות הטכני באתר "עיתונות יהודית היסטורית" אכן זיהה בעיה עם העבודה בדפדפן פיירפוקס והצליח לתקן אותה ומהיום הכל בסדר. כנראה היו צריכים לשנות הגדרות.

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים