דפדפן מתרסק

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
argamon

דפדפן מתרסק

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 10 אוגוסט 2017, 16:47

שלום לכם : אני חווה תופעות של דפדפן פיירפוקס מתרסק: אנסה להסביר:
דף הבית שלי הוא גוגל ואני נשאר בו הרבה זמן בלי לעשות כלום כשאני לא גולש.
בזמן האחרון מופיע לא פעם מצב שאחרי שאני רוצה לחזור ולגלוש, אני מוצא הודעה שהדף התרסק ויש לי בין השאר אפשרות לשחזר את הדף ובלחיצה על השיחזור הכל חוזר למצב תקין.
> היום כאשר התחלתי את הגלישה היומית ממצב סגור, לחצתי על אייקון פיירפוקס והיה עיגול סגול מתמשך בלי שדף הבית שלי גוגל עלה. ניסיתי מספר פעמים וזה לא עזר וזה הסתדר רק לאחר הפעלה מחדש של המחשב.
>> אני לא מקבל עדכונים אוטומטיים של פיירפוקס מזמן יחסית. מה עושים? אם תשיבו שצריך לעדכן ידנית, אשמח לקישור ואשמח להסבר למה לא מגיעים עדכונים, באם יש.
> באם המידע הבא יעזור אז לפני מספר ימים סגרתי הכל ונכנסתי לבדוק משהו בדפדפן אקספלורר וקיבלתי הודעה המתחילה במילים "אנו לא ניתן יותר לאחרים לקחת את דף הבית,,,,"
הודעה דומה לזו. אני לא ממש זוכר, והיא נתנה לי לבחור באפשרויות שונות, אבל כלום לא הגיב, ואפילו סגירת אקספלורר לא הגיבה. הכל נתקע עד שעשיתי הפעלה מחדש.
> האם יש איזושהי מלחמה של מיקרוסופט עם פיירפוקס?

tor000

Re: דפדפן מתרסק

הודעה שלא נקראהעל ידי tor000 » 10 אוגוסט 2017, 18:27

תסיר את פיירפוקס מבלי להסיר נתונים אישיים, ותוריד את הגרסה האחרונה של פיירפוקס מהקישור הבא: https://mozilla.org.il/firefox
באיזה גרסה של פיירפוקס מדובר?
Firefox 55.0 בעברית
Thunderbird 52.2.1 בעברית
Windows 7 Ultimate SP1 32Bit בעברית

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 10 אוגוסט 2017, 18:47

tor000 כתב:תסיר את פיירפוקס מבלי להסיר נתונים אישיים, ותוריד את הגרסה האחרונה של פיירפוקס מהקישור הבא: https://mozilla.org.il/firefox
באיזה גרסה של פיירפוקס מדובר?

==================================================================
תודה לתשובתך tor000
> אני משתמש ב- Firefox 54.0.1 בעברית
> אשמח להסבר : במידת הצורך , האם אי אפשר מצב הורדה כזו שהגירסה החדשה תדרוס את הישנה? אני שואל את זה כיוון שיש לי רק דפדפן פיירפוקס ואקספלורר וכרגע אני לא מעז להכנס לאקספלורר כי הוא תוקע את כל המחשב. אז אם אסיר את פיירפוקס לפני התקנת החדש, איך אוריד אותו?
אשמח להסבר קל כי אני לא מבין הרבה במחשב

tor000

הודעה שלא נקראהעל ידי tor000 » 10 אוגוסט 2017, 20:32

argamon כתב:> באם המידע הבא יעזור אז לפני מספר ימים סגרתי הכל ונכנסתי לבדוק משהו בדפדפן אקספלורר וקיבלתי הודעה המתחילה במילים "אנו לא ניתן יותר לאחרים לקחת את דף הבית,,,,"
הודעה דומה לזו. אני לא ממש זוכר, והיא נתנה לי לבחור באפשרויות שונות, אבל כלום לא הגיב, ואפילו סגירת אקספלורר לא הגיבה. הכל נתקע עד שעשיתי הפעלה מחדש.

נשמע כמו וירוס. ההודעה הזאת חשודה.
תבדוק אם יש לך תוכנות מותקנות שאתה לא זוכר שהתקנת אותן, ואז תריץ:
1. ADWCleaner
2. JRT
3. Malwarebytes Anti-Malware
4. Hitman Pro
5. אם יש צורך, תאפס את הדפדפנים שלך.
Firefox 55.0 בעברית
Thunderbird 52.2.1 בעברית
Windows 7 Ultimate SP1 32Bit בעברית

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 10 אוגוסט 2017, 20:57

tor000 כתב:
argamon כתב:> באם המידע הבא יעזור אז לפני מספר ימים סגרתי הכל ונכנסתי לבדוק משהו בדפדפן אקספלורר וקיבלתי הודעה המתחילה במילים "אנו לא ניתן יותר לאחרים לקחת את דף הבית,,,,"

נשמע כמו וירוס. ההודעה הזאת חשודה.
תבדוק אם יש לך תוכנות מותקנות שאתה לא זוכר שהתקנת אותן, ואז תריץ:
1. ADWCleaner
2. JRT
3. Malwarebytes Anti-Malware
4. Hitman Pro
5. אם יש צורך, תאפס את הדפדפנים שלך.

==========================================================
תודה רבה tor000 . אני אבדוק את הדברים.

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד