נגן פיירפוקס

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
argamon

נגן פיירפוקס

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 27 יוני 2017, 15:23

שלום לכם: בגלל בעיות האזנה להקלטות באחד מאתרי הרדיו, אמרו לי לבדוק האם הנגן שלי מעודכן.
אין לי מושג איך בודקים את זה. אשמח להסבר, ובבקשה הסבר פשוט כי אני לא מבין הרבה במחשב.
תודה לכם.

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

Re: נגן פיירפוקס

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 27 יוני 2017, 15:54

פיירפוקס (כמו גם דפדפנים אחרים) משתמש בחבילת מקודדי מערכת ההפעלה. כדי לוודא שהם עדכניים, במערכת ההפעלה חלונות עליך לוודא כי ברשותך גרסה עדכנית של Windows Media Player. אינני סבור שזה יסייע בפתרון הבעיה, ולכן וודא כי ברשותך גם גרסה עדכנית של הדפדפן עצמו.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 27 יוני 2017, 18:32

תומר‏ כתב:פיירפוקס (כמו גם דפדפנים אחרים) משתמש בחבילת מקודדי מערכת ההפעלה. כדי לוודא שהם עדכניים, במערכת ההפעלה חלונות עליך לוודא כי ברשותך גרסה עדכנית של Windows Media Player. אינני סבור שזה יסייע בפתרון הבעיה, ולכן וודא כי ברשותך גם גרסה עדכנית של הדפדפן עצמו.

==========================================================
תומר תודה לתשובתך המהירה. נכנסתי כאן לעדכן וכבר השגת אותי. אז כך:
> אתה צודק וזה לא היה עוזר כלל . התקשרתי מאז ששאלתי כאן לתחנת הרדיו ולמזלי השיב לי הטכנאי הכי בכיר שלהם בתחנה שבתחילה היה ניראה גם לו לפי התאור שלי הלא מקצועי שזה משהו בנגן, אבל כאשר נתתי לו עוד פרטים על כך שאין לי בעיות דומות באף תחנה ופיירפוקס עובד בצורה מעולה במקומות האחרים ברשת, הוא ביקש ממני לאפשר השתלטות מרחוק על המחשב והבין אחרי בדיקות שהבעיה לא במחשב שלי אלא שהמערכת של ספק האינטרנט שלי חוסמת את הנגן בתחנת הרדיו הזו, וזה פתאום מהיום, ומזהה את נגן הרדיו של התחנה כספאם או משהו כזה, אני לא מבין הרבה במחשב ואולי אני לא מתאר במדוייק. הטכנאי היה אדיב בצורה יוצאת מהכלל וסידר שיחת ועידה ביני ,בין תחנת הרדיו ובין ספק האינטרנט, כיוון שלבד לא הייתי מסוגל להסביר לספק את הבעיה בצורה מקצועית, והם התאמצו יותר מ- 20 דקות לשנות את המצב בין התחנה לספק וזה הסתדר.
> תודה על העצות שלך תומר שודאי היו עוזרות לי אם מקור הבעיה היה במחשב שלי.

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 27 יוני 2017, 20:15

האם התופעה משתחזרת על דפדפן אחר או כשהדפדפן מופעל עם הרחבות מנוטרלות? האם מופיעות הודעות שגיאה בניסיון לטעון את הנתונים מהאתר?

אני מנחש שבדיקה קצרה תראה כי הפעולה נכשלת כתוצאה ממדיניות אבטחת תוכן, ומנהלי האתר לא מודעים לכך כתוצאה מהגדרה שונה בצד שלהם. אם תספק לנו מידע רלוונטי לשחזור התופעה, ומספיק פשוט כדי שלא נבזבז שעות על כך, נוכל לנסות לאבחן זאת.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 28 יוני 2017, 11:06

תומר‏ כתב:האם התופעה משתחזרת על דפדפן אחר או כשהדפדפן מופעל עם הרחבות מנוטרלות? האם מופיעות הודעות שגיאה בניסיון לטעון את הנתונים מהאתר?

אני מנחש שבדיקה קצרה תראה כי הפעולה נכשלת כתוצאה ממדיניות אבטחת תוכן, ומנהלי האתר לא מודעים לכך כתוצאה מהגדרה שונה בצד שלהם. אם תספק לנו מידע רלוונטי לשחזור התופעה, ומספיק פשוט כדי שלא נבזבז שעות על כך, נוכל לנסות לאבחן זאת.

************************************************************************************************
תומר, אל תבזבז דקה לבדיקה! אני כתבתי בעדכון, ואולי בצורה לא מובנת מספיק וסליחה על כך כי אני לא מבין הרבה יותר מ-ידע בסיסי במחשב. אנסה שוב להסביר
> אחרי שיחת ועידה של הטכנאי הבכיר ( אגב מדובר שוב בתחנת הרדיו 103FM שכבר שאלתי כאן על תקלות שהתבררו שלא באשמת פיירפוקס ולא באשמת 103FM אלא באשמת פרטנר) ביני בין הטכנאי ובים חברת פרטנר, ואישור שלי לטכנאי לבדיקת המחשב שלי בשליטה מרחוק, התברר שהבעיה אצל פרטנר שזיהתה את הקלטות הרדיו והשידור החי כספאם או משהו דומה וחסמה אותו למנויים שלה ואחרי קרוב לחצי שעה שיחת ועידה הם עשו תיקון זמני אצלם לאפשרות האזנה ואחר כך יטפלו בזה שהמצב לא יחזור על עצמו כי זה מבלבל בצורה נוראה. אני יכול לדוגמה להתלונן כאן במחשבה שזה הדפדפן ואתה תכתוב לי שאצלך הכל בסדר בהקלטה והסיבה שהכל אצלך יהיה בסדר היא שאתה מנוי של ספק אחר, ולכן לא תיראה תקלה ויווצר רושם שזה אצלי במחשב.
> אגב בזמן התקלה ניסיתי דרך אקספלורר והייתה אותה בעיה. אין שום קשר לדפדפן פיירפוקס וזאת אני מבין לאחר הסבר הטכנאי הבכיר של הרדיו שמדובר בבעיית ספק האינטרנט, ורק היה ניראה כאילו זה משהו הקשור לדפדפן
> תומר לסיכום: סליחה שלא אוכל לבדוק מה שאתה שואל בנושא הטכני כי אני לא יודע איך עושים את זה אבל החשוב מבחינתך ומבחינתי הוא שאין לזה קשר לפיירפוקס ואל תבזבז דקה לבדיקה.

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Baidu [Spider] ו־ 10 אורחים