משהו מוזר ביותר שקורא לי בדפדפן:

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
argamon

משהו מוזר ביותר שקורא לי בדפדפן:

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 26 מאי 2017, 16:43

שלום לכם: יש לי תופעה חדשה שהבחנתי בה מאתמול ומתרחשת אצלי בדפדפן פיירפוקס ואילו באקספלורר אין את הבעיה:
> אקדים להביע ניחוש שמדובר שוב בתקלה של אתר רדיו 103FM בעבודה עם פיירפוקס שתיקן בעיית אי יכולת שלי להאזין להקלטות דרך דפדפן פיירפוקס כשהיו בטוחים כמעט שזה במחשב שלי והתברר שזו הייתה תקלת עבודה של 103FM עם פיירפוקס אצל חלק מהמשתמשים והם תיקנו את זה בינתיים.
בכל זאת אשאל כאן, בתקווה שאקבל עצה ואולי בכל זאת מדובר בבעיה בפיירפוקס.
> יש לי דפדפן פיירפוקס - 53.0.3
> אני נכנס לדוגמה לדף הפייסבוק "סדר יום עם קרן נויבך"
> אני מגיב לפוסט של קרן ומנסה להדביק הקלטה מרדיו 103FM מההקלטות של גבי גזית
> בהדבקה עולה לי משום מה צמודה לכתובת, תיבה קטנה עם שם חבר פייסבוק שלי.
> אני שולח בכל זאת והכתובת לא מצליחה.
> אני נכנס לעריכה ומסיר את שם החבר ,אבל זה לא עוזר והכתובת הופכת לא תקינה. מערכת 103FM מודיעה לי שזה לא קיים.
> חבר הפייסבוק הזה הוא זמר מושמע ברדיו והסיכוי אפס כמעט שהוא עשה פעולה האקרית כלשהי.
בכל זאת עשיתי ניסיון העלאת קישור של גבי גזית כאשר כשאני חוסם את החבר ואחר כך גם מחיקתו מחברות וזה לא עזר ושמו קופץ בהדבקת קישור של גבי גזית.
>>> ועכשיו ההערה החשובה : רק בהקלטות של גבי גזית זה קורה ואילו בהקלטות של שדרנים אחרים זה לא קורה. זה מביא אותי לחשד שהבעיה ברדיו 103FM .
==== אשמח לחוות דעתכם ושוב אדגיש שבאקספלורר הבעיה לא קיימת.
***** אני מצרף צילום מסך. ראו בפוסט מצב לפני המשלוח בו אני כותב "ניסיון , תכף אמחק את זה"
וצמוד לו שם חברי לפייסבוק שימי דיאי שמופיע מעצמו כמו במצב תיוג וזה הורס את הכתובת.
בתודה לעזרתכם http://bit.ly/2qTGB8L

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים