שוב אני צריך את חוות דעתכם – האזנה להקלטות באתר 103FM.

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
argamon

שוב אני צריך את חוות דעתכם – האזנה להקלטות באתר 103FM.

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 03 מאי 2017, 22:27

שלום לכם: לפני מספר חודשים כתבתי כאן על בעיה מוזרה שהתהוותה לי בפיירפוקס מאז שהדפדפן שודרג לי מעצמו לפי מה שאני מבין, והבעיה הייתה שאני לא שומע קול בפס ההקלטה של אתר 103FM שנקרא בעבר "רדיו ללא הפסקה" למרות שהכל ניראה תקין וגם אין נעילה של הקול. נדמה לי תומר בדק וכתב לי שאצלו הכל תקין וגם בכיר בצוות הטכני דיווח לי ממש בבדיקה כשאני איתו בשיחה טלפונית שהכל אצלו תקין. המוזר היה שבאקספלורר הכל היה בסדר. כבר כמעט לקחתי את המחשב לטכנאי כאשר קיבלתי הודעה מפתיעה מ-103FM שמתברר שאני צודק ויש תקלה בהשמעת ההקלטות בדפדפן המשודרג של פיירפוקס. גם כאן וגם בתחנת הרדיו האזינו להקלטות מדפדפן בגירסה אחרת אשר עבדה כראוי ולכן היה נדמה שהבעיה במחשב שלי.
>> הבקשה שלי אליכם היא לנסות להאזין לאחת ההקלטות שתיראו בקישור, אם אפשר דרך דפדפן בגירסת 53.0 שיש לי (32 סיביות) . אין לי מושג מה זה , אבל זו הגירסה אצלי.
אני רוצה לדעת האם אצלכם ההקלטה פועלת כראוי, ואציין שאולי בגירסה קודמת דווקא זה יפעל, לכן אם אפשר חשובה לי בדיקה בגירסה שכתבתי.
בתודה לעזרתכם. הנה קישור להקלטות 103FM ואשמח לעצות איך אוכל לפתור את הבעיה.
תודה רבה:
http://103fm.maariv.co.il/program/%D7%9 ... D7%99.aspx
נערך לאחרונה על ידי תומר ב 03 מאי 2017, 23:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
סיבה: הוספת פרטים חשובים לשורת הנושא.

תומר
יצירת קשר:

Re: שוב אני צריך את חוות דעתכם

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 03 מאי 2017, 23:51

עובדת אצלי האזנה לתכנית מוקלטת וגם שידור חי. נייטלי פיירפוקס 55, לינוקס. מישהו עם ווינדוס יכול בבקשה לבדוק ולהשוות אצלו?

פיירפוקס משתמש במקודדים של Windows Media Player. האם הוא עובד אצלך כראוי?
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

ItielMaN

Re: שוב אני צריך את חוות דעתכם – האזנה להקלטות באתר 103FM.

הודעה שלא נקראהעל ידי ItielMaN » 04 מאי 2017, 00:08

אני משתמש ב-Windows 10, בדקתי על Firefox 53 בגרסת 32 סיביות ועובד תקין גם הקלטה וגם שידור חי.
באילו תוספות אתה משתמש?

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 04 מאי 2017, 12:08

תומר כתב:עובדת אצלי האזנה לתכנית מוקלטת וגם שידור חי. נייטלי פיירפוקס 55, לינוקס. מישהו עם ווינדוס יכול בבקשה לבדוק ולהשוות אצלו?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
תומר תודה לתשובתך: אני לא מבין הרבה במחשב ואין לי מושג מה זה מקודדים של מדיה פלייר ואיך בודקים את זה. אשמח להסבר , אם אפשר בצעדים, איך בודקים את זה . יש לי וינדוז 7 .

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 04 מאי 2017, 12:27

ItielMaN כתב:אני משתמש ב-Windows 10, בדקתי על Firefox 53 בגרסת 32 סיביות ועובד תקין גם הקלטה וגם שידור חי.
באילו תוספות אתה משתמש?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
איתי תודה לתשובתך ואני שמח לראות אותך כאן שוב:
אין לי מושג מה קרה ולא עשיתי שום שינוי בהגדרות ולפתע הופיעה הבעיה. הכל פועל אצלי כשורה בהאזנה לתוכניות של רשת ב' ואין לי בעיה כלשהי בגלישה הכללית
> יש לי הערה אם היא תעזור שכאשר אני מפעיל הקלטה, יש למעלה בסרגל טעינת עיגול סגול ממושך יותר מדקה והוא נפסק אחרי זה ומופיע סמל 103 , אבל ההקלטה לא מגיבה רק יש פס הקלטה. גם ריענון הדף לא עוזר, וביצעתי גם ניקוי מובנה של החלונות בניקוי היסטוריה+קוקיס+קבצים זמניים, וכ"ו, בהפעלת הניקוי בלחיצה על קונטרול+שיפט+ דילייט. והפעלת התיבה הקופצת. ואפילו הוספתי לזה ניקוי של תוכנת ניקוי בשם ccleaner שנדמה לי אתה מכיר. כל זה לא עוזר.
כמו שכתבתי בפתיחה, הייתה פעם בעיה דומה כאשר בבדיקה אצלכם הכל היה בסדר ובשיחה טלפונית עם איש צוות בכיר ב-103 הוא אמר לי חד משמעית שגם אצלו הכל בסדר, וכאשר כמעט לקחתי את המחשב לטכנאי, קיבלתי לפתע הודעה של צוות 103 שאכן הבעיה אצלם והם סידרו את זה לאחר מספר ימים. בפעם שעברה הבעיה הייתה שהכל ו פעל בפס בהקלטה אבל לא נשמע קול , כאילו יש נעילה על הקול אבל לא הייתה נעילה והעוצמה הייתה מקסימלית, אבל עכשיו אין פעולה כלשהי בפס ההקלטה, וכאמור התברר לאחר כיומיים לצוות 103 שהבעיה אז הייתה אצלם בעבודה עם גירסת פיירפוקס שלי שהייתה אז חדשה.
> אני לא מבין את שאלתך בעניין התוספות. האם תוכל לתת דוגמה?
בכל מקרה שלשום הכל היה בסדר ולא עשיתי שום שינויים כלשהם וקמתי ליום כאשר זה לא פועל.
> האם יש לך רעיון להשמעה עקיפה? אם תשיב לי משהו על מדיה פלייר, אשמח להסבר איך להגיע לזה. תודה.
>>> נ.ב.: לי יש וינדוז - 7

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 04 מאי 2017, 16:17

תודה לכל מי שהשיב לי. האם אין לכם דרך כלשהי כדי לנסות להפעיל דרכו את ההקלטות?

ItielMaN

הודעה שלא נקראהעל ידי ItielMaN » 04 מאי 2017, 16:57

אם אתה נמצא בדף של הקלטה כלשהי ולוחץ על Ctrl + F5 ומנסה להאזין שוב, עדיין לא עובד?
נסה ללחוץ Ctrl + F5 גם כשאתה נכנס לקישור הבא:
http://103fm.maariv.co.il/include/OnLineView.aspx

לגבי תוספות:
פתח את תפריט Firefox (זה עם ה-3 קווים בצד שמאל למעלה [או ימין למעלה אם אתה משתמש ב-Firefox באנגלית]) > תוספות > בלשונית "הרחבות" שתראה בצד ימין תופענה כל התוספות שמותקנות אצלך. צלם בבקשה תמונה של זה והעלה לכאן.

במקביל, כנס לפתוח לשונית חדשה > בשורת הכתובת הקלד about:support ואנטר > בצד שמאל תראה "הפעלה מחדש עם תוספות מנוטרלות", לחץ עליו > הפעלה מחדש.
נסה עכשיו להאזין להקלטה, יש שינוי?

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 04 מאי 2017, 20:56

ItielMaN כתב:אם אתה נמצא בדף של הקלטה כלשהי ולוחץ על Ctrl + F5 ומנסה להאזין שוב, עדיין לא עובד?
נסה ללחוץ Ctrl + F5 גם כשאתה נכנס לקישור הבא:
http://103fm.maariv.co.il/include/OnLineView.aspx

לגבי תוספות:
פתח את תפריט Firefox (זה עם ה-3 קווים בצד שמאל למעלה [או ימין למעלה אם אתה משתמש ב-Firefox באנגלית]) > תוספות > בלשונית "הרחבות" שתראה בצד ימין תופענה כל התוספות שמותקנות אצלך. צלם בבקשה תמונה של זה והעלה לכאן.

במקביל, כנס לפתוח לשונית חדשה > בשורת הכתובת הקלד about:support ואנטר > בצד שמאל תראה "הפעלה מחדש עם תוספות מנוטרלות", לחץ עליו > הפעלה מחדש.
נסה עכשיו להאזין להקלטה, יש שינוי?

=================================================================
איתי תודה על ההשקעה המצויינת בהסבר והנה חלק מהתוצאות בבדיקת דברים שהצעת:
ראשית אבהיר שאני משתמש בפיירפוקס בעברית. אז כך:
1. נתת לי קישור האזנה לשידור הישיר ולא להקלטות ובהאזנה לשידור אין לי בעיה והשידור עולה, אם כי הוא נטען יחסית קצת לאט לא כמו תמיד, אבל זה לא משמעותי וזה לא נורא מבחינתי.

2.בלחיצה על קונטרול F5 הדף סך הכל עובר ריענון בדיוק כמו הלחיצה על הריענון שנמצא בכתובת למעלה והבעיה ממשיכה. אני מצרף צילום מסך להקלטה, אחרי שעשיתי מה שהסברת עם קונטרול F5 וזה עדיין לא פועל ויש רק פס הקלטה לא פעיל כאילו מדובר בתמונה. שים לב בבקשה שלמעלה בצד ימין מעל סמל 103 ומעל שורת הכתובת, רואים את עיגול הטעינה הירוק והוא יכול להיות במצב הזה גם יותר מדקה ואחר כך נפסק וסמל 103 מופיע במקומו, אני מבין שזה סיום הטעינה, אבל זה לא עוזר וריענון נוסף גם לא עוזר, לא ריענון רגיל ולא הדרך שלך עם קונטרול F5 . (ניתן ללחוץ להגדלה מסויימת על הדף שעולה בקישור המצורף כאן)
https://i.imgur.com/0BL2kdU.png

3. הנה קישור בעניין התוספות. כשאני לוחץ על "עוד" נפתח לי דף חדש בפרטים די דומים, אבל אם תרצה אעשה להם צילום מסך: https://i.imgur.com/R9FQImL.png
4. בקשר להפעלה מחדש עם תוספות מנוטרלות, כדי שלא אסתבך, אשמח אם תסביר לי בבקשה, איך אוכל אחר כך לחזור למצב הרגיל שהיה לפני ההפעלה עם תוספות מנוטרלות?
בתודה לתשובתך.

ItielMaN

הודעה שלא נקראהעל ידי ItielMaN » 04 מאי 2017, 23:18

3. בחלון הזה, צילמת את "תוספים חיצוניים". צלם בבקשה את "הרחבות" (סמל של פאזל ירוק בצד ימין). צלם כמה פעמים אם צריך לגלול מטה כדי לראות את כל הרשימה.
4. אחרי הפעלה מחדש נוספת, התוספות יחזרו להיות במצב פעיל. אגב, בהמשך להנחיות בהודעה הקודמת בסעיף הזה, אחרי "הפעלה מחדש", בחלון נוסף שיפתח לך לחץ על "התחלה במצב בטוח".

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 05 מאי 2017, 08:13

ItielMaN כתב:3. בחלון הזה, צילמת את "תוספים חיצוניים". צלם בבקשה את "הרחבות" (סמל של פאזל ירוק בצד ימין). צלם כמה פעמים אם צריך לגלול מטה כדי לראות את כל הרשימה.
4. אחרי הפעלה מחדש נוספת, התוספות יחזרו להיות במצב פעיל. אגב, בהמשך להנחיות בהודעה הקודמת בסעיף הזה, אחרי "הפעלה מחדש", בחלון נוסף שיפתח לך לחץ על "התחלה במצב בטוח".

--------------------------------------------------------------------------------------------------
איתי שוב תודה לתשובתך. הנה הצילומים. אצרף בכל המצבים. פתוח וסגור זה מה שיש סך הכל בדף ההרחבות
א. מצב סגור: https://i.imgur.com/kM9KnGA.png

ב. מצב פתוח ראשון: https://i.imgur.com/suDtpFD.png

ג. מצב פתוח שני : https://i.imgur.com/coixXGB.png
>> יש בדפים הפתוחים לחצן בשם "הפעלה - (א) " שחששתי ללחוץ עליו כי אני לא יודע מה הוא יעשה

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 10 מאי 2017, 11:54

תומר כתב:עובדת אצלי האזנה לתכנית מוקלטת וגם שידור חי. נייטלי פיירפוקס 55, לינוקס. מישהו עם ווינדוס יכול בבקשה לבדוק ולהשוות אצלו?

==========================================================================
**** שלום לכולם: אני רוצה לדווח לכם על התפתחות בה הבעיה באי היכולת להפעיל את ההקלטות ב-103FM הסתדרה הודות לטיפול מיוחד בבעיה על ידי בכיר בצוות האינטרנט של תחנת הרדיו 103FM
> שוחחתי בטלפון עם צוות האינטרנט בתחנת הרדיו 103FM ולמזלי היו מי שזכרו שלפני מספר חודשים הייתה בעיה מוזרה דומה בה אצל אחרים, כולל צוות האינטרנט, הכל היה בסדר וכאילו רק במחשב שלי זה לא בסדר, והתברר אז שהתקלה לא במחשב שלי.
>הפעם התקשר אלי מיוזמתו איש צוות בכיר מהרדיו וביקש את הסכמתי לבדיקת המחשב שלי בשליטה מרחוק כדי לזהות את מקור התקלה . הסכמתי והוא בדק ובדק בהרבה מאוד רישומים טכניים במחשב, בדיקה של יותר מ- 10 דקות והוא קבע חד משמעית שהבעיה לא במחשב שלי אלא אצל ספק האינטרנט שלי ולפיכך לכל מי שיש את את הגירסה שלי במחשב ויש לו את ספק האינטרנט שלי, לא היה יכול להפעיל את ההקלטה. הוא הבטיח לי לטפל בזה עד 24 שעות בדיון עם ספק האינטרנט שלי. גם לצוות הרדיו היה עניין שזה ייסתדר כדי שתהיה פעילות באתר שלהם. הוא הבטיח וקיים, מסר לספק האינטרנט שלי נתונים טכניים איפה הבעיה והכל הסתדר וההקלטה פועלת.
>> אני כותב את הנ"ל גם כדי שתיראו שגם אם יש מצב כמו שהיה לי שאצל כולם הכל בסדר ואצלכם לא, עדיין לא בטוח שהבעיה במחשב שלכם, וכמובן זו בעיה קשה חריגה כאשר שואלים אחרים ואצלם הכל בסדר , ולהוכיח שהבעיה בכל זאת לא במחשב שלכם.
**** תודה רבה לכל מי שניסה לעזור לי לפתור את הבעיה ****

ItielMaN

הודעה שלא נקראהעל ידי ItielMaN » 10 מאי 2017, 18:53

יפה מאוד. תודה על העדכון :)

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 46 אורחים