עזרה עם פיירפוקס גרסה 53 בעיה עם וירוס מסויים

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
aviel81
משתמש חדש

עזרה עם פיירפוקס גרסה 53 בעיה עם וירוס מסויים

הודעה שלא נקראהעל ידי aviel81 » 21 אפריל 2017, 19:42

שלום חברים וערב טוב.
אשמח בבקשה אם מישהו יוכל לעזור לי
יש לי וירוס מסויים במחשב ואני משתגע לא מצליח למחוק אותו או לדעת מאיפה למחוק אותו
כל פעם שאני נכנס לדפדפן הדף בית שלי לא פעיל זה נכנס לי לאתר בית אחר בשם "http://qtipr.com/"
ניסיתי לחפש אותו או תוכנה כלשהי או משהו שגרם לזה ולא הצלחתי למצוא
הורדתי תוכנות ניקוי ותוכנות להסרת תוכנות וגם זה נכשל
כל פעם אתר הבית שלי מתבטל וזה האתר שהדפדפן נכנס אליו אוטומטי
בנוסף לזה כל פעם מחדש שאני נכנס לאתר מסויים הדפדפן מבטל לי אותו ופותח לחי אתר אחר במקומו
אתר שרושם לי להתקין אנטי וירוס ורושם לי שיש לי וירוס באדום ואומר לי לצאת מיד מהדף
בלי שום קשר שהדפדפן ממש איטי ושאני נכנס למשל לפייסבוק או ליוטיוב אז הוא קורס לגמרי ונכבה או שפשוט נתקע ורק שאני מבטל אותו דרך מנהל משימות אז הוא משתחרר

אני ממש מבטיח תמורה בעד העזרה הזאת
אני עובד עצות ואין לי כבר מה לעשות

תודה רבה מכל הלב למי שיוכל לעזור לי!

תומר
יצירת קשר:

Re: עזרה עם פיירפוקס גרסה 53 בעיה עם וירוס מסויים

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 21 אפריל 2017, 21:13

קודם כל, אם תוכנות ניקוי לא מצליחות לזהות את מקור הבעיה, סביר להניח כי תוכנות אלו לא עושות את מלאכתן וכדאי לחפש פתרונות אחרים. עכשיו גם אם נצליח לתקן את הבעיה, סביר שעדיין יישארו שאריות מזיקים במחשב ואף־אחד לא יודע מה באמת מתבצע במחשב שלך, מה שבטוח שהוא כבר לא בשליטה שלך; זה יכול להיות סתם יישומים שיקפיצו לך פרסומות או ינתבו את הגלישה שלך לאתרים אחרים, ובאותה המידה אלו יכולים להיות יישומים שמטרתם לגנוב ממך את פרטי ההתחברות שלך לאתרים ואף לחסום ממך את הגישה אליהם, ועד לגניבה של פרטי אשראי ומידע דומה שיכול לעלות לך בערך רב. לכן, ההמלצה שלי אליך היא להשתמש בכלי הגנה טובים יותר מאלו שיש ברשותך כרגע, ולהקפיד לא להוריד ולהפעיל במחשב יישומים ממקורות לא מהימנים שעשויים לפגוע בך בצורה זו או אחרת.

כדי להשתלט על הדפדפן ישנן דרכים רבות, אבל לרוב מדובר בתבניות קבועות:
* החלפת קיצורי הדרך לפתיחת הדפדפן. אל קיצור הדרך שנמצא על שולחן העבודה שלך יתווסף במקרים אלו פרמטר המהווה כתובת של אתר אשר יעלה עם פתיחת הדפדפן. מחיקה של כתובת שהתווספה תחזיר את פתיחת הדפדפן למצב המבוקש.
* התקנה של הרחבות לא מוכרות על הדפדפן – כעיקרון, הרחבה שמותקנת על הדפדפן יכולה לשנות את אופן התפקוד שלו. הסרה של ההרחבה הסוררת לרוב תשחזר את תפקוד הדפדפן הרגיל. יש לשים לב כי גם הרחבות מוכרות ולגיטימיות עשויות להפוך להרחבות זדוניות אם המפתחים שלהם יחליטו להוסיף תכונות אלו לקוד בכל רגע נתון.
* שינוי הגדרות השרת המתווך בדפדפן או במערכת ההפעלה – שרת מתווך (פרוקסי) נועד לשפר את מהירות הגלישה שלך ובמקרים מסוימים אף נחוץ כדי לאפשר לך לגשת אל רשת האינטרנט. שימוש נוסף בשרת מתווך הוא כדי לנתב את תעבורת הרשת הנכנסת והיוצאת מהמחשב שלך דרך שרת צד שלישי, כדי לשתול פרסומות נוספות באתרים או להחליף את הפרסומות הקיימות בכאלו שיכניסו ממון למפעיל השרת, לגנוב פרטי כניסה לאתרים ומידע פיננסי וכדומה. ניתן לבחון אם מותקן על הדפדפן שרת מתווך דרך מסך האפשרויות של הדפדפן, תחת מסך האפשרויות המתקדמות←רשת, וכהגדרה גלובלית ב־Microsoft Windows בלוח הבקרה←אפשרויות אינטרנט.
* חלק מהתוכנות הזדוניות מותקנות על המחשב כיישומים לכל דבר, וההסרה שלהן ניתנת לביצוע דרך מסך ניהול היישומים הרגיל.

שוב – דרכים אלו הם רק חלק מהדרכים להיפטר משאריות של תוכנות זדוניות, ואין בהן כדי להבטיח שהמחשב יהיה בטוח לשימוש ונקי מתוכנות אלו. כדאי לזכור גם כי אם יישום זדוני הצליח לחדור למחשב בעבר, סביר שהוא יוכל לעשות זאת שוב בעתיד אם לא ינקטו צעדים שימנעו זאת ממנו, וכן שרכיב זדוני כלשהו עשוי להסתתר במחשב באופן רדום ולבצע את זממו בנקודה כלשהי בעתיד.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

tor000

הודעה שלא נקראהעל ידי tor000 » 23 אפריל 2017, 13:11

https://malwaretips.com/blogs/remove-qtipr-com
לא להתקרב בשום פנים ואופן לאתרים וגורמים אחרים שאינם Malwaretips.com המסבירים כיצד להסיר את הוירוס, כיוון שרבים מהם הינם אתרי הונאה שמציעים "כלי הסרה" מטעמם, שאמינותם מוטלת בספק רב, ויכולים לגרום יותר נזק מאשר תועלת.
למידע נוסף: לחץ כאן
Firefox 55.0 בעברית
Thunderbird 52.2.1 בעברית
Windows 7 Ultimate SP1 32Bit בעברית

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 23 אפריל 2017, 13:16

tor000 כתב:לא להתקרב בשום פנים ואופן לאתרים וגורמים אחרים שאינם Malwaretips.com המסבירים כיצד להסיר את הוירוס, כיוון שרבים מהם הינם
רבים, אבל לא כולם, ובכל מקרה אף־אחד לא יכול להיות ערב שהאתר שאת כתובתו ציינת בהודעתך שלך הוא אכן אתר מהימן במלואו. ההגנה הטובה ביותר היא פשוט להימנע מלכתחילה מלזהם את המחשב בכל אותן תוכנות זדוניות, ופשוט להימנע מהפעלה של קבצים ממקורות לא מהימנים.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

אורח

הודעה שלא נקראהעל ידי אורח » 23 אפריל 2017, 17:10

אני ממש לא יודע מה להגיד שחקתם אותה כולכם אין עליכם
ממש תודה ענקית מכל הלב על ההשקעה והזמן עבור ההודעות כאן
מעריך מאוד!!!
תותחים!!

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים