אני שמח לדווח שגרמתי לאפשרות הפעלת הדפדפן בתחנת רדיו

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
argamon

אני שמח לדווח שגרמתי לאפשרות הפעלת הדפדפן בתחנת רדיו

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 08 פברואר 2017, 00:02

שלום לכם: אני רוצה לדווח מהסוף להתחלה ואשמח במיוחד לתגובת תומר שניסה לעזור לי בעניין במחשבה שאולי עשיתי משהו לא נכון:
אני שמח לדווח שגרמתי לסמנכ"ל הטכנולוגיות שלי תחנת רדיו 103FM שנקראה עד לא מזמן "רדיו ללא הפסקה" לטפל בימים האחרונים בבעיה שניראתה תחילה כאילו תקלה במחשב שלי, ואפילו בעזרה שניסה לתת לי כאן תומר ,ניראה היה שהתקלה במחשב שלי וכמעט הגעתי לטכנאי לבדיקה והייתי משלם בלי צורך עבור בדיקה, אבל התברר שזו תקלת שידרוג אתר הרדיו 103FM שגרמה לשיבוש גלישה עם דפדפן פיירפוקס בגירסה החדשה כאשר באקספלורר לא הייתה בעיה:
אז כך: אני שאלתי כאן לא מזמן על בעיה מוזרה שהחלה לי לפתע בגלישה עם דפדפן פיירפוקס בהאזנה להקלטות תוכניות שבה קפיצה אחורה או קדימה קצת, גורמת למצב שהקול נעלם, למרות שלא לחצתי על השתקה והכל פועל כאילו הקול קיים אבל הוא מושתק. תומר כאן בפורום שניסה לעזור לי אמר שאצלו הכל תקין ושאל על כמה דברים שאולי לחצתי עליהם בטעות אבל לא לחצתי בטעות על כלום. > התקשרתי בטלפון לטכנאים של רדיו 103FM וטכנאי מומחה שלהם בדק את ההקלטות עם פיירפוקס כשאני איתו בשיחת הטלפון והוא אמר לי שהכל אצלו פועל מצוין בהקפצות ההקלטות. אז במצב כזה כאשר תומר בדק והכל היה בסדר אצלו וטכנאי הרדיו אמר לי שההאזנה שלו להקלטה בדפדפן פיירפוקס בלהקפיץ קדימה או אחרוה בסדר נתנה לי את המסקנה הכמעט מתבקשת שיש לי בעיה במחשב.
> ובכן למזלי שלחתי לאתר הרדיו מייל בבעיה, לפני שדיברתי איתם בטלפון והיום בבדיקת מיילים ראיתי מייל שהפתיע אותי, והוא מתאריך 1 בפברואר 2017 מסמנכ"ל הטכנולוגיות של הרדיו שאישר לי שאכן קיימת בעיה באתר שלהם הגורמת לתקלה והם עובדים על טיפול בבעיה. אנסה לצרף למטה צילום מסך מהמייל שלי.
מיהרתי היום לבדוק ולשמחתי הכל בסדר כבר.
>>> ובכן פתרון התעלומה כך: יש לי את הגירסה הנדמה לי הכי חדשה של פיירפוקס ,היא גירסת 51.0.1
אתר הרדיו נמצא כמעט בסוף שידרוג ענקי באתר ולפני מספר ימים כנראה השידרוג שיבש את יכולת אתר הרדיו לעבוד היטב עם הגירסה הנ"ל של פיירפוקס שעבדה מצוין מספר ימים קודם, כאשר הגירסאות הקודמות של פיירפוקס פועלות כראוי.
אני משער שגם תומר וגם טכנאי הרדיו בדקו בגירסה קודמת שעבדה כראוי וכך היה ניראה כאילו הבעיה במחשב שלי.
>> אני מנסה לצרף צילום מסך למייל מתאריך -1 בפברואר, בו סמנכ"ל הטכנולוגיות מאשר לי שהתקלה אצלם בעבודה של הרדיו בגירסת הדפדפן הנ"ל של פיירפוקס והם מטפלים בזה, וכאמור בבדיקה שלי אני רואה שזה כבר תוקן.
> אנסה להעלות קישור לצילום המסך. אפשר ללחוץ על הדף שיעלה, להגדלה נוספת. יתכן שצריך לגלול ימינה קצת כדי לראות מילים המוסתרות קצת. ( אני יצחק בשמי האמיתי )
http://bit.ly/2kPUNx0

argamon

Re: אני שמח לדווח שגרמתי לאפשרות הפעלת הדפדפן בתחנת רדיו

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 08 פברואר 2017, 09:50

תיקון טעות הקלדה למעלה (אפשרות העריכה כבר לא מופיעה ) במשפט "לסמנכ"ל הטכנולוגיות שלי תחנת רדיו 103FM " התכוונתי לכתוב : "לסמל הטכנולוגיות של תחנת רדיו 103FM

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים