בעיה בדפדפן פיירפוקס !

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
argamon

בעיה בדפדפן פיירפוקס !

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 31 ינואר 2017, 11:02

שלום לכם: אקדים לציין שאת הדברים הבאים שאכתוב: בדקתי בטלפון מול המחלקה הטכנית של רדיו 103FM (שנקרא עד לאחרונה "רדיו ללא הפסקה" ) ובוודאות בבדיקה שלי באקספלורר אין בעיה, ואילו בפיירפוקס יש בעניין תקלה שמתרחשת אצלי כ- 3 ימים. אני אצרף למטה קישור:
זה כך: לדוגמא אני נכנס להקלטת התכנית המלאה של "זהבי עצבני" > לוחץ על "התכנית המלאה" ומקבל פס הקלטה מופעל מעצמו לתכנית המלאה האחרונה של זהבי > אני מקשיב מספר דקות לתכנית ואני רוצה לקפוץ קצת אחורה לשמיעה נוספת לקטע מדבריו של זהבי. אני צריך עבור זה להקליק פעם אחת קצת בצד שמאל בפס הטעינה בקטע האדום ואז ההקלטה ממשיכה להישמע כאילו הגעתי בהאזנה רק אליה. הכל היה בסדר עד לפני כ- 3 ימים בפיירפוקס אבל מה שקורה מאז הוא שאם אני מקליק בצד השמאלי בקטע האדום בפס הטעינה, אז ההקלטה ממשיכה כרגיל אבל,,,, אין קול. זה כאילו לחצתי על השתקת הקול. אני מדגיש שלא מדובר על הקפאת ההקלטה אלא כמו שהסברתי למעלה. הקול פשוט נעלם וההקלטה פועלת כרגיל.
אני יכול לתקן את זה חלקית על ידי ריענון הדף ואז הקול חוזר אבל ההקלטה מתחילה מחדש ולא איפה שהייתי כבר בהאזנה.
>> הייתי עכשיו בשיחת טלפון מול המחלקה הטכנית של 103FM ובדקתי מולם האזנה דרך דפדפן אקספלורר ומתברר שבאקספלורר אין את הבעיה. בדקתי שוב בפיירפוקס והבעיה קיימת.
אדגיש שלפני מספר ימים הבעיה לא הייתה קיימת בפיירפוקס והכל פעל כשורה.
>>> אני מצרף קישור להקלטה המלאה שאמורה לפעול מעצמה כאשר הדף עולה. הגבירו קול ברמקולים. אני רוצה גם לציין שיש את אותה הבעיה גם בהאזנה להקלטות חלקיות שקיימות באתר 103FM . בתודה לתשובתכם מה אפשר לעשות בבעיה.
הנה הקישור. זכרו להגביר קול ברמקולים ואני מציע שתנסו מה שכתבתי למעלה לאחר כ- 5 דקות האזנה כדי שתוכלו לראות היטב את השטח האדום של הטעינה בפס ההקלטה:
http://bit.ly/2kK0VUW

תומר
יצירת קשר:

Re: בעיה בדפדפן פיירפוקס !

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 31 ינואר 2017, 11:16

אצלי הכל עובד כראוי בפיירפוקס עם הקישור ששלחת. באיזו גרסה אתה משתמש?

לחצתי במקומות אקראיים על הפס האדום לפחות 10-15 פעמים, בכולן כעבור זמן קצר של עד מספר שניות התחילו הדיבורים. האם יכול להיות שבמקרה לחצת על פס העצמה הכחול והוא הגורם לתופעה, או על לחצן הרמקול?
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

argamon

Re: בעיה בדפדפן פיירפוקס !

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 31 ינואר 2017, 13:50

תומר כתב:אצלי הכל עובד כראוי בפיירפוקס עם הקישור ששלחת. באיזו גרסה אתה משתמש?

לחצתי במקומות אקראיים על הפס האדום לפחות 10-15 פעמים, בכולן כעבור זמן קצר של עד מספר שניות התחילו הדיבורים. האם יכול להיות שבמקרה לחצת על פס העצמה הכחול והוא הגורם לתופעה, או על לחצן הרמקול?

----------------------------------------------------------------------------------------
תומר תודה לתשובתך וכך:
אני מפעיל את ההקלטה > רואה את הרמקול במצב עוצמה מלאה> סמל הרמקול לא נעול ואני יכול לנעול ולשחרר והכל פועל. אני יכול ללחוץ קליק על מקום כל שהוא בפס העוצמה התכול והעוצמה מישתנה כראוי. אבל אם אני עושה קליק אקראי , אז זהו זה: הקול הלך: הכל פועל, אני רואה זאת במונה, הרמקול לא ננעל, הפס התכול בעוצמה מספיק חזקה, אבל חסל קול! אין קול עד שאעשה ריענון לדף ואז הקול חוזר אבל אז ההקלטה תתחיל להישמע מהתחלה ואם אנסה להקפיץ שוב אז שוב הלך הקול ואין שינוי בפס העוצמה או ברמקול. (הכוונה שלא מופיע סמל רמקול נעול) כאילו ממש אין בעיה והכל פועל אבל אין יותר קול. אני מקווה שכוונתך לפס העוצמה הצמוד לסמל הרמקול.
>> בקשר לגירסה, אני מצרף צילום מסך למה שאני מקבל בלחיצה על סימן השאלה בקווים ובחירה ב"אודות פיירפוקס" http://bit.ly/2jPpXn1
>> תומר, אם לדעתך הבעיה בגירסה ישנה אז בבקשה אל תפסיק את הדו שיח ביננו ותן לי בבקשה קישור לחידוש הגירסה, והסבר קטן האם זה דורס את הגירסה שיש לי. אני מבין ממש קצת בעניינים האלו. תודה לך.
=== שוב אדגיש שבאקספלורר הכל פועל כראוי, כך שלדעתי זו לא בעיה ברמקול או משהו דומה.

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד