בעיה ביאהו

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
חנה

בעיה ביאהו

הודעה שלא נקראהעל ידי חנה » 30 ינואר 2017, 16:46

שלום.
לאחרונה התצוגה ביאהו מייל מופיעה בצורה משובשת, בעוד בכרום היא תקינה.
בדיקה בתוכנות שלי מעלה, שפיירפוקס מותקן אצלי כפול. גם 64X וגם 86X. הסרתי את ה 86X, ושתי הגירסאות הוסרו. התקנתי מחדש את ה 64 ביט, ושוב הותקנו לי 2 הגירסאות.
בפורום מחשבים יעצו לי להסיר דרך תוכנה חיצונית ולא זו של הווינדוס, התופעה חזרה.
מחשב חדש, ווינדוס 10 64 ביט בעברית. (הפיירפוקס הוא דפדפן ברירת המחדל שלי, ומעגיפה אותו על פני כרום ואקספלורר)
אודה להנחיות.

תומר
יצירת קשר:

Re: בעיה ביאהו

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 31 ינואר 2017, 11:11

אפשר קצת מידע? כיצד מתבטא השיבוש ביאהו, באיזו גרסה של פיירפוקס את משתמשת?
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

חנה

הודעה שלא נקראהעל ידי חנה » 31 ינואר 2017, 16:07

פיירפוקס בעברית, גירסה 51.0.1. עכשיו כשבדקתי את הגירסה, ראיתי שמותקן 32 סיביות, למרות שהתקנתי את ה 64. בדיקה עכשיו את התוכנות, מראה שהגירסה המותקנת היא 86X (כלומר, 32 ביט), כשבפעמים הקודמות כשהתחילה הבעיה, נראו בתוכנות בו זמנית 2 הגירסאות.
רציתי להוסיף צילום מסך, לא מצאתי את האפשרות לכך. אנסה להסביר, אם כי קשה מעט ללא המחשה.
היאהו (בעברית). בצד ימין יש טור של תיקיות (דואר נכנס, יוצא, טיוטה וכו') לידו טור של השולח ונושא המייל. הם מופרדים ביניהם בקו. במצב התקין, יש שני טורים "נקיים", בעוד בפיירפוקס הם עולים האחד על השני, כשהקו המפריד נמצא בתוכם אבל לא ממש מפריד.
תודה.

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 31 ינואר 2017, 17:18

אני לא מצליח לשחזר את הבעיה הזו אצלי, והתיבה מוצגת בצורה תקינה. האם ייתכן שברשותך תוכנה או הרחבה כלשהי לסינון פרסומות ותכנים או חסימת תסריטים?
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

חנה

הודעה שלא נקראהעל ידי חנה » 31 ינואר 2017, 17:40

תומר, אתה גאון. השאלה שלך פתרה לי בעיה שרצה כמה שבועות.
שאלת על הרחבה או סינון פירסומות. בדקתי. מסתבר שבנוסף ל ABP, היה מופעל גם BLOCK ADS. בעקבות השאלה שלך ניטרלתי אותו, ויאהו חזר לתיקונו.
בינתיים השתמשתי בכרום, שאני לא כל כך אוהבת, אבל כמובן, היה עדיף על היאהו המבולגן.
תודה רבה רבה!

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים