קריסת פלאש

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
argamon

קריסת פלאש

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 22 אוקטובר 2013, 17:14

שלום לכם אני ממש מתפלל שהפעם אני שואל בפורום הנכון, ואם לא אז בבקשה ממכם תוסיפו בתשובה קישור לפורום הנכון בו עלי לשאול או תכתבו את שמו. בתודה מראש:
אני רוצה לשאול אתכם על בעיה נוראה שיש לי בימים האחרונים והיא הופעת הודעות, ורק בדפדפן פיירפוקס, של קריסת אדובי פלאש ושצריך לרענן את הדף. אני מרענן את הדף, הכל מסתדר ואחרי זמן לא רב הבעיה חוזרת. התופעה היא חוסר יכולת לצפות בדברים שונים באתרים , ובאתר youtube של הסירטונים, ברגע שאני נכנס לאתר אז מצביע העכבר משתולל עם הופעות טבעת סגולה עגולה ובלתי אפשרי לראות סירטון. לא עוזרים כאן ריענונים ומצאתי פטנט קטן והוא לסגור את כל החלונות ואחרי כ- 5 דקות להכנס שוב, ואז הכל תקין עד הקריסה הבאה. אדגיש שבדפדפן אחר אין את הבעיה כלל, אבל אני מעדיף לגלוש בפיירפוקס ומעוניין לפתור את הבעיה. אני שולח צילום מסך של דיווחי קריסה.
השאלה שלי אליכם, על איזה פלאש מתכוונת ההודעה? בכל מקרה בסריקת פיירפוקס לדפדפן שלי , קיבלתי דיווח שהכל תקין.
> אני מצרף לכם את ההודעה וכן קישור בו הורדתי פלאש מעודכן לאחר שהסרתי מה שהיה וניראה דומה. בתודה לעזרתכם.
1. הנה ההודעה העולה לי. לאיזה פלאש הכוונה?
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Popup ... ng&msgid=0

2. הנה הפלאש שהורדתי לאחר הסרת הקודם
http://get.adobe.com/flashplayer/

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

Re: קריסת פלאש

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 23 אוקטובר 2013, 22:16

בהנחה שהבעיה היא בפלאש על דפדפן פיירפוקס, הפורום המתאים לשאלה זו הוא אכן הפורום הרגיל. אם הבעיה היא כללית לגבי פלאש, אני חושש שלא נוכל לעזור.

אני מעביר את ההודעה לפורום תמיכה טכנית — פיירפוקס.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 24 אוקטובר 2013, 23:37

תודה תומר. אשמח לראות את ההודעה שלי בפורום התמיכה הטכנית, אבל אני מעיין בכל רשימת הפורומים ואני לא מוצא פורום כזה. האם אפשר בבקשה קישור לפורום התמיכה הטכנית או הסבר איך הוא נקרא , כדי שאוכל להכנס אליו?
תודה

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 25 אוקטובר 2013, 00:09

argamon כתב:תודה תומר. אשמח לראות את ההודעה שלי בפורום התמיכה הטכנית, אבל אני מעיין בכל רשימת הפורומים ואני לא מוצא פורום כזה. האם אפשר בבקשה קישור לפורום התמיכה הטכנית או הסבר איך הוא נקרא , כדי שאוכל להכנס אליו?
אנחנו בו כבר עכשיו. הקישור אליו מופיע כרגע בחלקו העליון של הדף, קצת מתחת לכותרת.
– תומר.

argamon

Re : קריסת פלאש ( לתומר )

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 25 אוקטובר 2013, 10:52

[/quote]אנחנו בו כבר עכשיו. הקישור אליו מופיע כרגע בחלקו העליון של הדף, קצת מתחת לכותרת.[/quote]

לתומר תודה. הבנתי עכשיו היטב הודות להסברך שאנחנו עכשיו בתמיכה הטכנית.
> כנראה יש לי בעיה בתפיסה ואני לא אצליח להבין את שיטת הפורומים כאן , כיוון שאם אני מבין נכון שאלתי בעבר בפורום הזה שאלות טכניות שונות והסברת לי שאני לא שואל בפורום הנכון, או שאני טועה ואת רוב השאלות בעבר שאלתי בפורום לא מתאים, בלי להרגיש.
>> לסיכום אני מציע להסביר לגולשים כמוני שמסתבכים קצת, לעשות לפי הדוגמא שאכתוב:
" שלום argamon : אם ברצונך לשאול שאלה השייכת לתמיכה הטכנית , לחץ על הפורום הנקרא
Mozilla Firefox שיש לידו סמל פיירפוקס ורוד, שזה פורום התמיכה הטכנית.
aramon הנה צילום עבורך של פורום התמיכה: לחץ וגלול למטה קצת בדף שיעלה "

argamon

התייאשתי!!

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 07 נובמבר 2013, 10:55

אגיד לכם את האמת, התייאשתי ואני שוקל מה לעשות הלאה
שמחתי שהנה הגיעו סוף סוף העידכונים של הדפדפן, העדכון עשה בדיקת תאימות וכל דבר.
ועכשיו קיבלתי את התוצאות "הנפלאות" של העדכון. אני מצרף צילום מסך שעשיתי לפני מספר דקות בכניסה לאחד האתרים. אגב, ההודעה קוראת לעשות ריענון. הענין הוא שאין שום תועלת בריענון . לדוגמא אי אפשר לראות שום סירטון ב- youtube גם אחרי הריענון והפתרון היחיד שמצאתי הוא לסגור את כל החלונות ולהכנס שוב לפיירפוקס ואז הכל מסתדר עד "הודעה חדשה". התקווה שלי שהעדכונים החדשים יפתרו את הבעיה התבדו.
אכתוב מה שאני חושב: אני אוהב את פיירפוקס אבל אם פירפוקס לא מסוגלים לפתור בעיה של פלאש קורס ובדפדפנים אחרים אין ולא הייתה בעיה כזו, אז למה אני מתאמץ ולא מנסה להרגיל את עצמי לדפדפן אחר? אתם כאן שמנסים לעזור, כמובן לא אשמים בבעיה, אבל אשמח אם מישהו שיודע איך לעשות את זה, ייצור קשר עם ההנהלה הראשית של פיירפוקס בבעיה.
תודה לכם. הנה צילום מסך מלפני מספר דקות וזה אחרי שאתמול ירדו לי עדכוני הדפדפן:

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

Re: התייאשתי!!

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 07 נובמבר 2013, 12:21

קח בחשבון שמדובר בקריסה של תוסף חיצוני ולא של הדפדפן עצמו. אין לנו הרבה שליטה על יישומים אחרים במחשב שלך, שמפותחים על ידי חברות אחרות (אדובי במקרה הנוכחי) ושקוד המקור שלהם אינו זמין לציבור.

חוץ מזה, אין דבר כזה "חברת פיירפוקס". דפדפן פיירפוקס מפותח על ידי מוזילה.
– תומר.

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 07 נובמבר 2013, 12:47

תומר תודה. כיוון שאתה מכיר את הבעיה שכתבתי עליה, ופתרת לי בעיה אחרת לא מזמן, אז אשמח אם תציע לי או תפנה אותי איפה לברר מה לעשות עם הבעיה. אני הייתי בדף חשבון שלי באתר הבנק בו אני לקוח אחרי כניסה עם סיסמה, ואז אדובי "נזכר" לקרוס וזה הזמן הכי גרוע. אני מצפה מדפדפן שיעבוד היטב כשאני נכנס אליו, מלבד תקלות שקורות באופן טבעי מפעם לפעם, אבל עובדה שהבעיה לא במחשב שלי כי זה קורה לי רק בפיירפוקס.
תודה על ההסבר בעניין "מוזילה" אז אני מציע לבוא בקשר עם מוזילה בבעיה. אני לא יודע איך עושים זאת וגם קישור אליהם לא יעזור כי אני לא יודע להסביר את הבעיה בצורה טכנית וברמת אנגלית טובה.
>> אני סקרן לדעת מה אתה עושה כדי שאצלך לא יהיו קריסות.

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 07 נובמבר 2013, 18:21

ראשית, לא זכור לי שראיתי דיווחי קריסה שלך.
שנית, אתה לא יכול להאשים תוכנה א' בבעיות היציבות של תוכנה ב'.
שלישית, כיצד ניסית עד כה להתמודד עם הבעיה?
ולסיום, חבל שפתחת נושא חדש, זה סתם מונע מאיתנו לעקוב אחר הדיון ולכן סביר שנאבד אותך בדרך. אם אני אזכור, בערב אמזג את הדיונים.
– תומר.

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 07 נובמבר 2013, 22:38

תומר‏ כתב:ראשית, לא זכור לי שראיתי דיווחי קריסה שלך.
שנית, אתה לא יכול להאשים תוכנה א' בבעיות היציבות של תוכנה ב'.
שלישית, כיצד ניסית עד כה להתמודד עם הבעיה?
ולסיום, חבל שפתחת נושא חדש, זה סתם מונע מאיתנו לעקוב אחר הדיון ולכן סביר שנאבד אותך בדרך. אם אני אזכור, בערב אמזג את הדיונים.

>> תומר, אני לא בטוח שהבנתי היטב מה שכתבת אבל כשמופיעה לי הודעה שאדובי קרס אז מפעם לפעם מופיע גם לחצן "שלח דיווח" ואני לוחץ על זה והכל נעלם. עד עכשיו הבנתי שבלחיצה על "שלח דיווח קריסה" מסתיים הדיווח. אם אני טועה בפעולה הזו אז תסביר לי בבקשה מה לעשות כשכתוב "שלח דיווח" .
>> ואם זה אפשרי אשמח לדעת מה עושים אחרים הנתקלים בבעיה הזו שנפלה עלי? אני גולש מספר שנים בפיירפוקס ולא הייתה לי בעיה משונה כזו. אגב לא קשה לי ללחוץ על ריענון כפי שההודעות מציעות בקריסה, אבל כמו שכתבתי זה לא עוזר בכלום ורק סגירת כל החלונות וכניסה מחדש לדפדפן פיירפוקס עוזר באופן זמני עד הקריסה הבאה שלא מאחרת לבוא.
אגב אני מקווה שאצלך אין בעיה כזו.
תודה

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 09 נובמבר 2013, 13:28

argamon כתב:>> תומר, אני לא בטוח שהבנתי היטב מה שכתבת אבל כשמופיעה לי הודעה שאדובי קרס אז מפעם לפעם מופיע גם לחצן "שלח דיווח" ואני לוחץ על זה והכל נעלם. עד עכשיו הבנתי שבלחיצה על "שלח דיווח קריסה" מסתיים הדיווח. אם אני טועה בפעולה הזו אז תסביר לי בבקשה מה לעשות כשכתוב "שלח דיווח" .
שליחת הדיווח מעבירה מידע אנונימי על הבעיה לשרתי מוזילה. אם אתה תעביר לנו כאן את הקישור לדף הדיווח, נוכל לנסות לשלוף ממנו פרטים שיעזרו לנו למצוא את הבעיה הספציפית אצלך. ניתן לראות את רשימת הדיווחים שנשלחו באמצעות כניסה לדף שכתובתו about:crashes (יש להקליד כתובת זו בשורת המיקום; אין אפשרות להציג את כתובת זו כקישור מכאן), והעתקת הקישורים לדיווחים האחרונים לכאן. כמובן שאין שום אפשרות להוציא מידע מועיל מצילום מסך של חלון הדיווח או צילום של מסך הפרטים על הקריסה, ולכן קישור ישיר לדיווח הוא הדרך היעילה ביותר לנו לקבל מידע על קריסות.
argamon כתב:>> ואם זה אפשרי אשמח לדעת מה עושים אחרים הנתקלים בבעיה הזו שנפלה עלי?
כפי שבטח תוכל לנחש, אתה אינך היחידי שנתקל בתופעה זו. הנה למשל שתי תלונות דומות לשלך מהימים האחרונים.
argamon כתב: אני גולש מספר שנים בפיירפוקס ולא הייתה לי בעיה משונה כזו. אגב לא קשה לי ללחוץ על ריענון כפי שההודעות מציעות בקריסה, אבל כמו שכתבתי זה לא עוזר בכלום ורק סגירת כל החלונות וכניסה מחדש לדפדפן פיירפוקס עוזר באופן זמני עד הקריסה הבאה שלא מאחרת לבוא.

לא יודע כמה שנים אתה גולש, אבל מאז ומתמיד פלאש ותוספים חיצוניים אחרים היו ידועים כמקור לבעיות חוסר יציבות בדפדפנים. הבעיה היא לא רק ביישומים עצמם, אלא גם ובעיקר בשכיחות שלהם. פלאש כיום הוא נפוץ מאד, ולכן גם בעיית חוסר יציבות קלה הופכת במהרה לבעיה משמעותית למשתמש כי הוא מחזיק עשרות לשוניות פתוחות שבכל אחת מהן מופעלים מספר מופעים של פלאש שאינם מסונכרנים בניהם ולא יודעים לחלק זמן מעבד בניהם בצורה טובה כך שתוכן פלאש בלשונית שאינה פעילה יואט כך שהוא יעמיס פחות על המעבד, מערכת ההפעלה והיישום המארח עצמו.

argamon כתב:אגב אני מקווה שאצלך אין בעיה כזו.
כמובן שלא, ועל המחשב המיושן שלי זה אכן נס שדברים כאלו לא קורים. אני משתמש בלינוקס והבעיה שאתה מתאר אופיינית יותר למשתמשי ווינדוס, וגם אם הייתי נתקל בה בעבר, הייתי מנסה לפתור אותה כל־כך מהר שלא הייתי זוכה ליותר משתי קריסות בתדירות דומה לזו שאתה מתאר. חוץ מזה, אינני נוהג לאפשר לתוספים חיצוניים לעבוד בדפים שאינני זקוק להם, ויכול מאד להיות שזה מה שמשפר את יציבות התוסף החיצוני הנ"ל.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 10 נובמבר 2013, 20:48

>>>>> תומר כתב:
" שליחת הדיווח מעבירה מידע אנונימי על הבעיה לשרתי מוזילה. אם אתה תעביר לנו כאן את הקישור לדף הדיווח, נוכל לנסות לשלוף ממנו פרטים שיעזרו לנו למצוא את הבעיה הספציפית אצלך. ניתן לראות את רשימת הדיווחים שנשלחו באמצעות כניסה לדף שכתובתו about:crashes (יש להקליד כתובת זו בשורת המיקום; אין אפשרות להציג את כתובת זו כקישור מכאן), והעתקת הקישורים לדיווחים האחרונים לכאן. כמובן שאין שום אפשרות להוציא מידע מועיל מצילום מסך של חלון הדיווח או צילום של מסך הפרטים על הקריסה, ולכן קישור ישיר לדיווח הוא הדרך היעילה ביותר לנו לקבל מידע על קריסות. <<<<<
---------------------------------------------------------------------------
תומר שלום: איזו השקעה בריכוז. כל הכבוד, אבל ניראה לי שאם אוסיף כאן כל פעם הודעה בנושא, אז זה יהיה ארוך ביותר ואולי כדאי שבפעם הבאה אם תהיה לי שאלה על הפלאש, אפתח הודעה חדשה, או שאתה מעדיף להמשיך כאן.
>> ובעניין הקריסות,ראשית אני ראיתי מלפני כשבוע בחיפוש הודעות כאן את ההפנייה ל- about:crashes ורציתי לראות מה זה. הקלדתי את המילים בתיבת הכתובת ולחצתי אנטר ומה שקיבלתי הוא שהסמל הצהוב למעלה מימין, הפך ללבן, והמחשב נתקע וכלום לא זז ולא הגיב כולל לחיצה על ה-X למעלה ליציאה מהחלון והגעה לשולחן העבודה, עד שאיכשהו זה הסתדר ולכן אני חושש להכנס לזה שוב. מלבד זאת לא הבנתי מה אני מעתיק שם. איך אני יודע מה שייך לי? . יעזור צילום מסך שלך מהמקום עם הסבר איך אני שולף דיווחים שלי ובמיוחד האם יש תחליף לכניסה הזו ל- about:crashes שתוקעת לי את המחשב.
>> ודבר אחרון: אם לדוגמא בכרום לא נתקע הפלא אף פעם ,אז לדעתי מוזילה צריכה למצוא פתרון שפיירפוקס לא יסבול מקריסות הפלאש. אבל כמובן בזה אתה לא יכול לעזור אלא מקסימום להעביר להם מה שכותבים לך כאן בעניין.

גיטי

הודעה שלא נקראהעל ידי גיטי » 13 נובמבר 2014, 10:44

לא הבנתי מה אפשר לעשות אחרי כל הדיבורים.
בערך פעם בחצי דקה אני מקבלת הודעה על כך שהתוסף של אדובי קרס. זה מאד מוזר כי פיירפוקס בעצמו ביקש להתקין את התוסף ומהרגע שבו התקנתי אותו יש לי כל הזמן הודעות: אדובי פלש פלייר הפסיק לפעול ואח"כ הודעה שזה בגלל DEF - מניעת ביצוע נתונים.
מה אני אמורה לעשות?

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 13 נובמבר 2014, 11:14

נסי להתקין אותו מחדש מכאן: http://get.adobe.com/flashplayer

במהלך ההורדה ייתכן שתתבקשי להתקין גם תוכנות נלוות, כמו למשל McAfee security scan. רכיבים אלו אינם קשורים לפלאש, ואם אין לך צורך בהם אפשר לוותר עליהם ללא חשש.
– תומר.

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים