לא מצליח לשנות את הלשונית

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
matan859
משתמש חדש
הודעות: 2
הצטרף: 29 יוני 2012, 11:46

לא מצליח לשנות את הלשונית

הודעה שלא נקראהעל ידי matan859 » 29 יוני 2012, 11:48

יש לי firefox 13 והתקנתי במחשב מנהל הורדות והוא שינה לי את הלשונית ועכשיו כל פעם שאני פותח לשונית חדשה יש לי אתר של בבילון אז אני רוצה להחזיר את זה למה שהיה קודם שזה מראה את כל האתרים שנככנסתי אליהם בזמן האחרון
תודה לכל העוזרים!!

תומר
הודעות: 9911
הצטרף: 14 יוני 2002, 01:50
מיקום: חיפה
יצירת קשר:

Re: לא מצליח לשנות את הלשונית

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 29 יוני 2012, 22:57

נשמע מעניין. תוכל בבקשה לפרסם כאן מידע נוסף שיאפשר לנו לשחזר את הבעיה ואת התוכן של about:support (תפריט עזרה ← מידע לפתרון בעיות)? בצורה כזו נוכל לנסות להבין על מי נופלת האשמה ואולי גם נוכל לפעול לחסימת אותה ההרחבה.

בכל מקרה, כדי להחזיר את מסך הלשונית החדשה שנוסף בגרסה האחרונה נסה להסיר את ההרחבה הסוררת, ואם זה לא עוזר עליך להיכנס ל־about:config ולאפס את browser.newtab.url לערך ברירת המחדל.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

matan859
משתמש חדש
הודעות: 2
הצטרף: 29 יוני 2012, 11:46

Re: לא מצליח לשנות את הלשונית

הודעה שלא נקראהעל ידי matan859 » 30 יוני 2012, 21:45

:D תודה! לא כל כך הבנתי מה לעשות אבל עשיתי איפוס זה נעלם

DON
משתמש חדש
הודעות: 1
הצטרף: 06 יולי 2012, 20:26

Re: לא מצליח לשנות את הלשונית

הודעה שלא נקראהעל ידי DON » 06 יולי 2012, 20:52

יש לי בדיוק את אותה בעיה כמו של matan859 הלשונית תקועה ביבלון המסריח הזבל של תוכנה ושל מנוע חיפוש . עזרה בבקשה הגב זה אצלכם במוזילה דבר מאוד נפוץ אך זה שעד היום לא סדרתם איזה שהיא פונקציה לשינוי הלשונית למה צריך לשבור את הראש כל פעם זה קורה והרבה קראתי את התגובה שלmatan859 שלאחר איפוס זה נעלם אבל אני שואל עם גם לאחר איפוס נעלמים גם הסימניות בסרגל הכלים נ.ב- למה אין תרגום אוטומטי לדפים בלועזית כמו בגוגל כרום . ועוד דבר למה אין עיצוב לדפדפן הוא מאוד משעמם לו רק הייתי אחראי על הדפדפן של מוזילה מה זה הלוגו המכוער של מוזילה צבעים מזעזעים כחול מה אתם משנות ה60

סמל אישי של המשתמש
Yaniv_h
הודעות: 406
הצטרף: 06 ינואר 2010, 14:15
מיקום: נתניה
יצירת קשר:

Re: לא מצליח לשנות את הלשונית

הודעה שלא נקראהעל ידי Yaniv_h » 06 יולי 2012, 21:12

1. האיפוס הנ"ל הוא אך ורק איפוס של פתיחת לשונית חדשה שיופיע ברירת המחדל שזה דף פיירפוקס ללשונית חדשה. הוא לא משפיע ואין קשר לסימניות בסרגל כלים.
2.אתה יכול ליצור סימניה חכמה. ברגע שתלחץ עליה זה יתרגם לך כל דף בשפה זרה שאתה נמצא בו. תיצור סימניה חדשה עם קליק ימני כשאתה עומד באזור הסרגל כלים ותבחר סימניה חדשה. בשדה "שם" תכתוב מה שבא לך. בשדה "כתובת" אתה מעתיק את זה:

javascript:var%20t=((window.getSelection&&window.getSelection())||(document.getSelection&&document.getSelection())||(document.selection&&document.selection.createRange&&document.selection.createRange().text));var%20e=(document.charset||document.characterSet);if(t!=''){location.href='http://translate.google.com/?text='+t+'&hl=iw&langpair=auto|iw&tbb=1&ie='+e;}else{location.href='http://translate.google.com/translate?u='+encodeURIComponent(location.href)+'&hl=iw&langpair=auto|iw&tbb=1&ie='+e;};

3.נראה שלא ביקרת באתר להוספת פרסונות ו themes..
https://addons.mozilla.org/he/firefox/personas/
https://addons.mozilla.org/he/firefox/themes/
Yaniv Haliwa

Easy Install

תומר
הודעות: 9911
הצטרף: 14 יוני 2002, 01:50
מיקום: חיפה
יצירת קשר:

Re: לא מצליח לשנות את הלשונית

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 07 יולי 2012, 01:29

DON כתב:יש לי בדיוק את אותה בעיה כמו של matan859 הלשונית תקועה ביבלון המסריח הזבל של תוכנה ושל מנוע חיפוש . עזרה בבקשה
ראה בבקשה את המידע שפרסמנו למעלה שמסביר כיצד לתקן את הבעיה הזו. viewtopic.php?f=9&t=11189#p56005

DON כתב:הגב זה אצלכם במוזילה דבר מאוד נפוץ אך זה שעד היום לא סדרתם איזה שהיא פונקציה לשינוי הלשונית למה צריך לשבור את הראש כל פעם זה קורה והרבה
מדובר בתכונה חדשה שנוספה לפני שבועות מספר בלבד, ולא היה תכנון בשום שלב לאפשר להחליף את דף הבית לאחר. לאור דרישת הקהל וגם לאור העובדה שהתכונה הזו כבר מנוצלת לרעה, מתוכננת הוספה של אפשרות הגדרה מחדש של תוכן הלשונית הזו בגרסאות הבאות.

DON כתב: קראתי את התגובה שלmatan859 שלאחר איפוס זה נעלם אבל אני שואל עם גם לאחר איפוס נעלמים גם הסימניות בסרגל הכלים
איפוס הדפדפן מטבעו מיועד למחוק פריטי מידע מהדפדפן ולכן כדאי לבצע אותו רק כמוצא אחרון וגם אז אחרי שגיבית כמו שצריך את כל הפריטים החשובים לך.

DON כתב:נ.ב- למה אין תרגום אוטומטי לדפים בלועזית כמו בגוגל כרום .
"תרגום אוטומטי כמו ב[גוגל] כרום"? אתה מתכוון לתרגום מכונה באיכות מזעזעת שכל קשר בינו לבין תוכנו המקורי של הדף הנו מקרי בהחלט? מדובר בשירות של חברת גוגל, ולכן זה טבעי שהם ישתמשו בו בדפדפן שלהם. בפיירפוקס ניתן להתקין הרחבות שיבצעו את העבודה הזו, אבל אני ממליץ לך שתיקח קורס קיץ לשיפור האנגלית, או לפחות לרכוש עותק של מילון אוקספורד, כי זה יהיה יעיל יותר מכל ניסיון להשתמש בכלי תרגום אוטומטיים מוגבלים.

DON כתב: ועוד דבר למה אין עיצוב לדפדפן הוא מאוד משעמם לו רק הייתי אחראי על הדפדפן של מוזילה מה זה הלוגו המכוער של מוזילה צבעים מזעזעים כחול מה אתם משנות ה60
אני מניח שאתה מתכוון לעיצוב של הדף הראשי פה באתר. ובכן, הוא אכן מזעזע, והיינו שמחים להחליף אותו. לצערי, אנחנו מתקשים לעמוד במשימה הזו כי יש לנו דברים קצת יותר דחופים כמו למשל לדאוג לתרגם לעברית עבורך את הגרסה הבאה של הדפדפן. ☺ (אבל אם אתה מעוניין להצטרף אלינו ולעזור אנחנו מאד נשמח)

(על סימני פיסוק שמעת?)
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael


חזור אל “Mozilla Firefox”מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Yahoo [Bot] ו־ 7 אורחים