כתמים שחורים

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
argamon

כתמים שחורים

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 16 מאי 2018, 16:13

שלום לכם: אני מנסה לדעת האם הבעיה הבאה בדפדפן או במחשב שלי:
זה כ- 10 ימים מופיעים לי לא פעם מין משבצות שחורות כמו פחם שיכולות להופיע בכיסה לכל אתר ברשת.
כדי להעלים זאת , אני מנסה לשנות רזולוציה. לפעמים זה מסתדר מיד ולפעמים רק אחרי מספר ניסיונות שינוי רזולוציה.
> יכול להיות מצב שמופיעה משבצ אחת, ולפעמים אפילו 8 משבצות.
> יש מצבים שלא מופיעות המשבצות בכלל.
> האם לדעתכם הבעיה במחשב שלי או בדפדפן?
> לא עוזרים לי ניקויים של קוקיס, היסטוריה ומטמון.
אנסה לצרף צילום מסך שאפשר להגדיל קצת כאשר הדף עולה.
------ הערה: כוונתי רק למשבצות השחורות למעלה ולא לשוליים השחורים שהם כתוצאה מצילום המסך.
== בתודה לעזרתכם. הנה קישור לצילום המסך: https://profile.fcdn.co.il/images2/0__0 ... c81c56.jpg

ItielMaN

Re: כתמים שחורים

הודעה שלא נקראהעל ידי ItielMaN » 16 מאי 2018, 21:01

נראה לי שמקור הבעיה ב־Firefox. לפני כשבוע יצאה גרסה 60, אז יתכן שמשהו השתנה שגרם לזה.
תוך כמה ימים אמור לצאת Firefox 60.0.1 ואני לא בטוח אילו תיקונים נכללים בו, אבל בכל מקרה תמתין לקבלת העדכון ותעדכן בבקשה אם יש שינוי.

לבינתיים, תוכל לספק את הפרטים הבאים?
בלשונית חדשה הקלד about:support ולחץ אנטר. בדף שיפתח תראה כפתור בשם "העתקת טקסט ללוח", לחץ על זה, תעבור בחזרה לכאן ותדביק פה את התוכן.
אם אתה משנה את גודל החלון של Firefox, הבעיה מסתדרת?

ItielMaN

הודעה שלא נקראהעל ידי ItielMaN » 16 מאי 2018, 21:07

רק כדי לוודא, אם אתה נכנס ל-about:support כמו שאמרתי בהודעה הקודמת, אבל הפעם בוחר ב"הפעלה מחדש עם תוספות מנוטרלות" ובוחר לאחר מכן ב"הפעלה מחדש"- האם לאחר ש-Firefox נפתח שוב, הבעיה חוזרת על עצמה?

ItielMaN

הודעה שלא נקראהעל ידי ItielMaN » 17 מאי 2018, 00:01

ItielMaN כתב:תוך כמה ימים אמור לצאת Firefox 60.0.1 ואני לא בטוח אילו תיקונים נכללים בו, אבל בכל מקרה תמתין לקבלת העדכון ותעדכן בבקשה אם יש שינוי.

נראה שהעדכון כבר יצא, אבל אין משהו בהערות השחרור שמצביע על תיקון פונטציאלי לבעיה שלך. תנסה בכל מקרה ותדווח.

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים