סימניות והיסטוריה לא מתפקדות

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
איתן

סימניות והיסטוריה לא מתפקדות

הודעה שלא נקראהעל ידי איתן » 07 דצמבר 2017, 21:13

שלום. לאחרונה מערכת ההיסטוריה והסימניות לא פועלים לי. פשוט נמחקו כל הסימניות והיסטוריה לא נשמרת. כמו כן לא יכול להוסיף סימניות חדשות. משתמש בווינדוס 10. בכל הפעלה של הדפדפן מתקבלת ההודעה ש"מערכת ההיסטוריה והסימניות לא מתפקדת. מאחר שאחד הקבצים של פיירפוקס נמצא בשימוש על ידי יישום אחר. בעיה זו נגרמת לעיתים על עדי תוכניות אבטחה" . במקביל שמתי לב שנשמר, כנראה על ידי הדפדן, על שולחן העבודה, תיקייה בשם סימניות פיירפוקס ישנות. אבל אני לא יודע איך לייבא אותם חזרה לדפדפן. לעזרתם אודה מאוד!

baroni

Re: סימניות והיסטוריה לא מתפקדות

הודעה שלא נקראהעל ידי baroni » 07 דצמבר 2017, 23:41

איתן כתב:שלום. לאחרונה מערכת ההיסטוריה והסימניות לא פועלים לי. פשוט נמחקו כל הסימניות והיסטוריה לא נשמרת. כמו כן לא יכול להוסיף סימניות חדשות. משתמש בווינדוס 10. בכל הפעלה של הדפדפן מתקבלת ההודעה ש"מערכת ההיסטוריה והסימניות לא מתפקדת. מאחר שאחד הקבצים של פיירפוקס נמצא בשימוש על ידי יישום אחר. בעיה זו נגרמת לעיתים על עדי תוכניות אבטחה" . במקביל שמתי לב שנשמר, כנראה על ידי הדפדן, על שולחן העבודה, תיקייה בשם סימניות פיירפוקס ישנות. אבל אני לא יודע איך לייבא אותם חזרה לדפדפן. לעזרתם אודה מאוד!

עומדים על אייקון הספריה,
סימניות ובסוף לוחצים על הצגת כל הסימניות או בקצרה (Ctrl+Shift+B).
למעלה כתוב ייבוא וגיבוי,
נכנסים לשם ולוחצים על ייבוא סימניות מקובץ HTML....
מגיעים לסימניה שלך ועומדים עליה ופתח.
עכשיו היא נמצאת בתוך הספריה.
למטה בצד ימין מתחת לתפריט סימניות תראה סרגל כלים סימניות - זה מה ששעשית כייבוא.
תעמוד על זה ואז כל התיקות יפתחו בצד שמאל . תעמוד על התיקייה הראשונה (בצד שמאל) ותסמן אותה ותרד על הלשונית לתיקייה האחרונה ותלחץ על Shift
כרגע הכל מסומן ופשוט תגרור את הכל לסרגל הסימניות שנמצא בצד ימין מתחת לכל הסימניות.
עכשיו הכל יופיע לך בדפדפן בהנחה שסרגל הסימניות מסומן ב V (לחצן ימני מעל שורת הכתובת של הדפדפן וסימון סרגל הסימניות).
נותר להתחיל למחוק את כל השיירים,
תמחוק את סימניות אחרות, סרגל כלים סימניות והכי חשוב תמחוק את הקו בתפריט סימניות (הקו הזה הוא צרה צרורה ועל כך נדבר בפעם אחרת).
יש שם עוד לא מעט דברים שצריכים למחוק אבל זה נתון לשיקולך.
כל התהליך שרשום כאן לוקח בקושי 10 שניות.

לגבי הסטוריה, תיכנס דרך התריס לאפשרויות , פרטיות ואבטחה
תוודא שזה מופיע על ישמור הסטוריה ולא כפי שכרגע זה כנראה נמצא בלעולם לא ישמור הסטוריה.
אפשרות טובה יותר משני אלה שהוזכרו זה ישתמש בהגדרות מותאמות אישית להסטוריה ואז תסמן ב V את מה שאתה רוצה שישמר ומה לא,
כנ"ל בהמשך סימון מחיקת הסטוריה כשפיירפוקס נסגר בצד שמאל נכנסים להגדרות ושם תוכל לסמן מה ינוקה כאשר אתה יוצא.

איתן

הודעה שלא נקראהעל ידי איתן » 11 דצמבר 2017, 18:10

תודה על התגובה, אבל זה לא עובד... התיקייה שממנה אני אמור לייבא שמורה בשם "נתוני firefox ישנים" ומכילה תיקיות רבות נוספות. לכל תיקייה שאני נכנס אני מקבל את את ההודעה "אין פריטים התואמים את החיפוש שלך". כולמר, יש שם כל מיני סוגי קבצים אבל אין קבצי html.

בנוסף בהגדרות זה דווקא כן מופיע כ"יזכור היסטוריה", כך שזה לא מקור הבעיה.

אני מדגיש שוב שמופיעה לי בכל כניסה הערה בולטת באדום של פיירפוקס בראש הדף ש"מערכת ההיסטוריה והסימניות לא מתפקדת. מאחר שאחד הקבצים של פיירפוקס נמצא בשימוש על ידי יישום אחר. בעיה זו נגרמת לעיתים על ידי תוכניות אבטחה".

baroni

הודעה שלא נקראהעל ידי baroni » 11 דצמבר 2017, 20:35

איתן כתב:תודה על התגובה, אבל זה לא עובד... התיקייה שממנה אני אמור לייבא שמורה בשם "נתוני firefox ישנים" ומכילה תיקיות רבות נוספות. לכל תיקייה שאני נכנס אני מקבל את את ההודעה "אין פריטים התואמים את החיפוש שלך". כולמר, יש שם כל מיני סוגי קבצים אבל אין קבצי html.

בנוסף בהגדרות זה דווקא כן מופיע כ"יזכור היסטוריה", כך שזה לא מקור הבעיה.

אני מדגיש שוב שמופיעה לי בכל כניסה הערה בולטת באדום של פיירפוקס בראש הדף ש"מערכת ההיסטוריה והסימניות לא מתפקדת. מאחר שאחד הקבצים של פיירפוקס נמצא בשימוש על ידי יישום אחר. בעיה זו נגרמת לעיתים על ידי תוכניות אבטחה".

אני חשבתי שעשית ייצוא, אי אפשר ללא ייצוא לעשות ייבוא וכיוון שבעידן האינטרנט אסור לסמוך על כלום אלא רק על עצמך, מבצעים זאת אחת לשבוע בדיוק כמו שצריך לעשות תמונת מערכת אחת לשבוע.
אם לא עשית ייצוא אז כל מה שהוסבר לא רלוונטי.
דרך אגב במקרה הזה אם היית לך תמונת מערכת אז תוך 15 דקות הבעייה שלך הייתה מסתיימת כלא הייתה.

איתן

הודעה שלא נקראהעל ידי איתן » 12 דצמבר 2017, 02:00

מה זה תמונת מערכת?

בכל מקרה מדובר בהודעה רשמית מפיירפוקס. אין פה בבקשה מישהו שיכול להסביר מה פשר ההודעה ומה עושים בנידון?? בנוסף למחיקת הסימניות, גם היסטוריה לא נשמרת ואין אפשרות בכלל לשמור סימניות...

baroni

הודעה שלא נקראהעל ידי baroni » 12 דצמבר 2017, 13:51

איתן כתב:מה זה תמונת מערכת?

בכל מקרה מדובר בהודעה רשמית מפיירפוקס. אין פה בבקשה מישהו שיכול להסביר מה פשר ההודעה ומה עושים בנידון?? בנוסף למחיקת הסימניות, גם היסטוריה לא נשמרת ואין אפשרות בכלל לשמור סימניות...

בהמשך יש שני פתרונות של מוזילה.
תנסה בבקשה את הפתרון השני:
https://support.mozilla.org/en-US/kb/fi ... functional

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים