עבודה על firefox

כל מה שלא מתאים לכל הפורומים האחרים, אבל עדיין יכול לעניין את כולם
Becki
משתמש חדש

עבודה על firefox

הודעה שלא נקראהעל ידי Becki » 28 מאי 2017, 15:05

שלום
אני סטודנטית שנה א, ואני אשמח אם תוכלו לעזור לי בנוגע לעבודה בכלכלה על דפדפן פיירפוקס. חיפשתי פרטים באינטרנט אבל לא מצאתי דבר לגבי תמחור מוצר או נעילת לקוחות. כל מידע יעזור לי.תודה
תאור העבודה
1. תארו בקצרה את החברה, ואת המוצר
2. תארו את שיטת התמחור של המוצר. הראו במדוייק את התמחור, כפי שהוא מופיע באתר. הסבירו מה ההגיון שבשיטת התמחור הקיימת.
3. הסבירו את התמחור של המוצר שלכם בהשוואה לתמחור 2 מוצרים מתחרים, הסבירו את ההגיון בתמחור המוצר שלכם בהשוואה למתחרים
4. לקבוצות שעושות עבודה על מוצר שמחירו הבסיסי הוא אפס: נסו להעריך מה היה קורה אם המחיר ההתחלתי של המוצר היה עולה ב-2$ לחודש לכל משתמש לקבוצות שעושות עבודה על מוצר שמחירו הבסיסי אינו אפס: נסו להעריך מה היה קורה אם המחיר ההתחלתי של המוצר היה מוכפל.
5. האם החברה מציעה "חבילות" או שיטות אחרות המעודדות את הלקוח לקנות יותר? אם כן- הציגו אותן והסבירו את ההגיון שבהן. אם לא – הציעו חבילות והסבירו את כדאיותן
6. הסבירו כיצד החברה מרוויחה כסף מהמוצר
7. הציעו כיצד לדעתכם החברה תוכל להרוויח יותר מהמוצר
8. האם החברה יוצרת נעילת לקוחות? אם כן, איזה סוג של נעילת לקוחות ועד כמה חזקה הנעילה? אם לא – הציעו אם יש לדעתכם שיטה לנעול את הלקוחות למרות שאינם נעולים כיום.

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

Re: עבודה על firefox

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 02 יולי 2017, 20:26

אני אשמח לעזור, אבל בבקשה קחי בחשבון שעבור משתמש הקצה העלות הכספית של הדפדפן היא אפסית, והמודל העסקי של מוזילה הוא לממן את עלות הפיתוח באמצעות שותפים עסקיים.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

חזור אל “כל השאר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד