גיבוי ושחזור SPEED DIAL ומנועי החיפוש ב-PEER

זה המקום לפרסם תוספות והרחבות שבנית עבור Mozilla, כמו תכונות חדשות, ערכות נושא (themes) חדשות או חיפוש במנועי חיפוש ישראליים, או כל דבר אחר. בנוסף, פרסם פה בקשות לפיתוח ואולי מישהו יכתוב אותם. בקשות לתמיכה בשימוש בהרחבות יש לפרסם בפורום המתאים לתוכנה בה אתם משתמשים.
סמל אישי של המשתמש
Yaniv_h
יצירת קשר:

גיבוי ושחזור SPEED DIAL ומנועי החיפוש ב-PEER

הודעה שלא נקראהעל ידי Yaniv_h » 01 ספטמבר 2010, 19:14

טוב אז זה לא בדיוק פיתוח. זה לא תוספת של פיירפוקס. רק משו קטנטן אך לדעתי מועיל.
יש ב"ה תוספות מצוינות להרחבות ולסימניות. אך אין עדיין תוספת מסוימת כפי הידוע לי שמגבה את מנועי החיפוש ובפרט למשתמשים בתוספת PEER וכן את הדפים ששמרת ב SPEED DIAL
השיטה לעשות זאת היא ידנית. בגישה לקבצים הבאים
Documents and Settings\Administrator\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\p3tq6zd1.default\searchplugins\
ושלושה קבצים הבאים שנמצאים בתיקית הפרופיל
search.json
copy search.sqlite
copy peers-search.sqlite
Documents and Settings\Administrator\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\p3tq6zd1.default\SDBackups

את כל זה צריך לגבות/לשחזר בשביל לשמר את מנועי החיפוש ודפי ספיד דיאל.

בניתי קובץ BAT נחמד. יותר נכון שנים. אחד לגיבוי אחד לשחזור. תוכלו לשים אותם בכל מקום שתרצו במחשב. להפעיל משימות מתוזמנות ולהפעיל את קובץ הגיבוי בזמנים קבועים שתרצו. כך שאם חלילה ישתבש משהו בדפדפן תוכלו תמיד לשחזר אותם [בשימוש בקובץ השחזור]
זה באמת מה שהניע אותי לכתוב את הקובץ BAT הזה, אחרי שניסיתי בטפשותי להתקין את גרסה 4 של פיירפוקס ביחד עם גרסה 3 [בפרופיל אחר] אכשהו משו השתבש וגם דפדפן 3 אותחל כאילו כעת הוא הותקן מחדש. כמובן כל מנועי החיפוש והספיד דיאל נעלמו לי. לדברים כאלה וכיוצא בהם גיבוי זה מועיל.
קישור לקבצים:
http://www.2shared.com/file/3d9w3D2D/ba ... refox.html

בהצלחה
יניב.

סמל אישי של המשתמש
Yaniv_h
יצירת קשר:

Re: גיבוי ושחזור SPEED DIAL ומנועי החיפוש ב-PEER

הודעה שלא נקראהעל ידי Yaniv_h » 01 ספטמבר 2010, 19:26

הנושא נדון כאן
viewtopic.php?f=9&t=8213
אפשר לנעול את האשכול הזה.