עזרה במימוש מדריך לכתיבת הרחבה להצגת עץ

זה המקום לפרסם תוספות והרחבות שבנית עבור Mozilla, כמו תכונות חדשות, ערכות נושא (themes) חדשות או חיפוש במנועי חיפוש ישראליים, או כל דבר אחר. בנוסף, פרסם פה בקשות לפיתוח ואולי מישהו יכתוב אותם. בקשות לתמיכה בשימוש בהרחבות יש לפרסם בפורום המתאים לתוכנה בה אתם משתמשים.
שגיא30

עזרה במימוש מדריך לכתיבת הרחבה להצגת עץ

הודעה שלא נקראהעל ידי שגיא30 » 13 יולי 2010, 01:19

שלום לכולם !

אני מנסה להפעיל בתור הרחבה עצמאית לפיירפוקס את הכתוב בהסברים המופיעים במדריך הבאה - http://www.captain.at/howto-xul-drag-drop-tree.php אבל בינתיים אני דיי ירוק בתחום תכנות ההרחבות לפיירפוקס ומאוד מתקשה לממש ולהבין איך עושים את זה .

המטרה הסופית שלי היא להציג עץ היררכי הניטען משרת מרוחק עם אפשרות לעריכה ושמירה בהתאם לכתובת העמוד המוצג בדפדפן .

אבקש את עזרתכם ותודה מראש,
שגיא

תומר
הודעות: 9911
הצטרף: 14 יוני 2002, 01:50
מיקום: חיפה
יצירת קשר:

Re: עזרה במימוש מדריך לכתיבת הרחבה להצגת עץ

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 13 יולי 2010, 01:42

יש סיבה עקרונית שתעדיף לבצע את זה בתור הרחבה לדפדפן ולא בתור אתר רגיל שיבצע את הפעולות על השרת המרוחק עם קריאות XMLHttpRequest?
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

שגיא30

קצת יותר פרטים על יעוד ההרחבה

הודעה שלא נקראהעל ידי שגיא30 » 13 יולי 2010, 12:04

היי תומר

לא כל כך רציתי אבל כניראה שאין לי הרבה ברירה וברשותך אני אציג את יעוד ההרחבה והסטורית הצורך בה .

פנה אלי חבר ותיק שצריך להגיש עבודת מחקר סמנריונית לקבלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, במסגרת העבודה הוא מעוניין לחקור את ההשפעות התת הכרתיות של מיקום, גודל ותוכן הפרסומות באינטרנט .

לשם כך הוא צריך מנגנון שימדוד זמן, יתעד את תזוזת הגלילות וגם לאחר זמן מסויים ישאל את הגולש מספר שאלות כאשר אופן מענה התשובות יעשה ע"י סידור ומיון התשובות בעץ .

חשוב לציין שתזמון התרחשות האוביקטים במסך הוא מאוד חשוב להצלחת הניסוי ולדיוק שלו, לשם כך לדעתי הפתרון הטוב ביותר במקרה הזה הוא לפתח הרחבה מתאימה לדפדפן פיירפוקס .

לי אישית יש הרבה ידע ונסיון בתכנות צד שרת ולקוח, אני משתמש בעיקר בשפות תסריטים PHP ו- Java Script אבל לא רק .
לאחרונה פזלתי קצת גם לסביבת הפיתוח של פיירפוקס ובמיוחד למבנה התצוגה XUL ולתיעוד שלו המופיע בקישור https://developer.mozilla.org/en/XUL_Tutorial, מתוך סקרנות רבה הספקתי לעבור על רוב התיעוד והדוגמאות המופיעות שם .

את צומת ליבי משכו שני דוגמאות https://developer.mozilla.org/en/Creati ... ox_sidebar ו- https://developer.mozilla.org/en/XUL_Sc ... Extensions שניראים לי מאוד פשוטות לשינויים והתאמות .

במקרה שלנו http://www.captain.at/howto-xul-drag-drop-tree.php לא הצלחתי להבין איך אני צריך לארוז את הקבצים כדי שהקוד המופיע שם במדריך יתפקד כהרחבה לפיירפוקס, לצורך כך אני זקוק להדרכה ממכם .

ושוב תודה מראש והמשך יום ניפלא,
שגיא


חזור אל “פיתוח שיפצורים”מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד