תוסף למיון קישורים (פיתוח)

זה המקום לפרסם תוספות והרחבות שבנית עבור Mozilla, כמו תכונות חדשות, ערכות נושא (themes) חדשות או חיפוש במנועי חיפוש ישראליים, או כל דבר אחר. בנוסף, פרסם פה בקשות לפיתוח ואולי מישהו יכתוב אותם. בקשות לתמיכה בשימוש בהרחבות יש לפרסם בפורום המתאים לתוכנה בה אתם משתמשים.
עזרא

תוסף למיון קישורים (פיתוח)

הודעה שלא נקראהעל ידי עזרא » 21 מאי 2013, 14:14

שלום
אני משתמש באינטרנט עם חסימה, ולכן אני רוצה להכין תוסף שבודק את הקישורים בגוגל או גם במקומות אחרים ומודיע לי אם הם חסומים או לא.
התוסף אמור לעבוד בצורה הבאה - הוא בודק את הקישור, אם הוא מפנה אותו לכתובת מסויימת אז הוא חסום (למי שלא מכיר תוכנות החסימה מעבירות את הקישורים ה'אסורים' לכתובת מסויימת עם הודעה על החסימה) , אם לא אז הוא פתוח.
התוסף יציג לצד קישור פתוח אייקון של V וליד קישור חסום של X.
אני רוצה שהתוסף יהיה שימושי לכל סוגי החסימות לכן אני רוצה שהכתובת לא תהיה מוגדרת מראש אלא ניתנת על ידי המשתמש בהגדרות של התוסף.
ידוע לי שיש תוסף דומה בכרום אני מחפש רק לבנות אחד כזה בשביל FireFox.
אני ישמח אם מישהו יוכל לבנות כזה תוסף, או אולי לעזור לי לבנות אחד כזה בעצמי (יש לי קצת ידע ב-JAVA אם זה עוזר משהו).
וגם סתם ככה אני רוצה לדעת מה צריך לדעת בשביל לפתח כזה תוסף? זה אמור להיות דבר מסובך או שזה פשוט יחסית?

עזרא
משתמש חדש

Re: תוסף למיון קישורים (פיתוח)

הודעה שלא נקראהעל ידי עזרא » 21 מאי 2013, 14:41

נ.ב.
הנההתוסף המדובר לכרום
וככההוא נראה אחרי שמחלצים אותו (מומלץ להוריד קודם ואח"כ לפתוח אותו).

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 21 מאי 2013, 20:26

מבט חטוף מראה שההרחבה שקישרת אליה בודקת את תוכן הקישורים באמצעות כניסה לכל אחד מהם. לכאורה זה לא מסובך למימוש, אבל ישנם מקרים בהם לחיצה אקראית על קישורים בדף יוביל לתוצאות לא רצויות שעלולות להיות גם קטלניות.

פתרון יעיל יותר יהיה להרים webservice פשוט ששולחים אליו קישור והוא יחזיר אלינו את הסטטוס של אותו קישור, אבל זה דורש עבודת הכנה מצד המנהלים של אותם שירותים.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

עזרא
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי עזרא » 24 מאי 2013, 17:19

סליחה על הבורות, אבל בקשת head לא יכולה לעזור במקרה הזה?
לפי מה שאני מבין הוא נותן מידע על הקישור, זה לא בדיוק מה שצריך?

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 24 מאי 2013, 18:25

קשה מאד להסתמך על head, מה גם שהפעולה תכביד מאד על השרתים ויקח זמן לקבל תשובה. פתרון שיוטמע אצל הספק יהיה הרבה יותר יעיל.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

חזור אל “פיתוח שיפצורים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים