הצעות:

קבוצת מוזילה ישראל והאתר. הצעות לשיפור, דיווח על שגיאות ובעיות באתר, דיונים על ניהול המערכות השונות וכד'.
חוקי הפורום
כאן זה לא המקום לדיונים על תוכנות, אלא על האתר והקבוצה שלנו. לתמיכה טכנית, נא לעבור לפורום המתאים.
argamon

הצעות:

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 14 ספטמבר 2017, 09:38

>> שלום לכם: אני מקווה שאני כותב בפורום הנכון כיוון שאני נוטה לא פעם לטעות בבחירת הפורום הנכון וסליחה אם טעיתי:
>> אני מבין שידוע להנהלה שהייתה תקלה בת ימים אחדים להכנס לפורומים וכמובן בלתי אפשרי למנוע תקלות. אז כך קרה לי:
>> ראיתי שאני כן מצליח להכנס לאתר וללחצנים השונים מימין, ורק הכניסה לפורומים לא פעלה, וניחשתי שאי לכך לא יתכן שהתקלה במחשב שלי. > שלחתי מייל להנהלה של האתר הזה דרך הקישור שכתוב לידו: " במידה ויש צורך לפנות ישירות אל מנהל האתר, לגבי קישורים שבורים, מערכות באתר שאינן מתפקדות כשורה וכו', ניתן לעשות זאת כאן. " המייל חזר אלי בהודעה על כתובת שלא נמצאה.
>> שלחתי שאלה במסרים האישיים באתר מוזילה בפייסבוק ואחרי כיומיים ראיתי בסמל הפייסבוק שההודעה נקראה, אבל לא טרחו להשיב לי ולו מילה האם הבעיה באתר מוזילה או במחשב שלי. *** אציין לטובה שבתקלה רצינית לפני כחודש שהייתה לי בבעיית כניסה עם סיסמה לאתר, דווקה קיבלתי במסרים של מוזילה בפייסבוק עזרה מצויינת כולל ניסיון של הצוות הטכני לטפל בבעיה בכניסה לנתונים שלי באתר, כך שלא הבנתי למה הפעם לא הגיבו כלל *** >> לבסוף כתבתי שאלה בדף הפתוח של מוזילה בפייסבוק ואחרי כיומיים נדמה לי השיבו לי שיש תקלה ידועה בכניסה לפורומים. >> היום כן קיבלתי מסר בפייסבוק שהתקלה תוקנה.
=== להנהלת מוזילה ישראל: אני מבין שאתם עסוקים עם המון עניינים, במיוחד בזמן תקלות טכניות כמו כניסה לפורומים, אבל חברים, אם המייל להנהלה חוזר אז נשאר לי רק דף הפייסבוק. למה אין לכם הסדר קבוע לתשובה במסרים בפייסבוק, ולו במספר מילים כדי שאדע האם להמתין כיוון שיש תקלה ומטפלים בה, או תשובה שאני צריך לבדוק את הבעיה במחשב שלי כיוון שבאתר הכל תקין? עשיתי הרבה פעולות כמו להמתין המון בתור להגעה לתמיכת ספק האינטרנט שלי כדי לוודות שהבעיה לא אצל הספק כי זה כבר קרה לי, עד שצץ לי רעיון ושאלתי חברי פייסבוק בעניין שדיווחו לי שגם הם לא מצליחים להכנס לפורומים. חבל שאני צריך לעסוק בניחושים ואילתורים כדי להבין האם התקלה במחשב שלי או באתר מוזילה
אשמח לתשובתכם. תודה

חזור אל “מוזילה ישראל”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים