התחברות לאתר

קבוצת מוזילה ישראל והאתר. הצעות לשיפור, דיווח על שגיאות ובעיות באתר, דיונים על ניהול המערכות השונות וכד'.
חוקי הפורום
כאן זה לא המקום לדיונים על תוכנות, אלא על האתר והקבוצה שלנו. לתמיכה טכנית, נא לעבור לפורום המתאים.
argamon

התחברות לאתר

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 12 יולי 2017, 14:24

שלום לכם: אני מתנצל מראש אם זה לא הפורום הנכון בעניין הדברים שאכתוב, ואז אשמח להעברתו לפורום המתאים, ובבקשה כיתבו לי לאיפה העברתם את הדברים שלי להלן במקרה ותעבירו. תודה לכם. הפניה היא לאחראי על הכניסה למערכת עם סיסמה ומשתמש:
> הייתי תקוע משלשום במצב אורח בלי אפשרות להכנס עם הסיסמה:
בביקור בדף, המערכת ביקשה סיסמה ושלא כרגיל, בהקלדת שם המשתמש, לא קפצה השלמת הסיסמה. > הקלדתי ידנית את הסיסמה, והמערכת הודיעה על שגיאה בהקלדה. > לא עזרו ניסיונות נוספים והחלטתי ללחוץ על "שכחתי סיסמה" המערכת העבירה אותי את התהליך של סיסמה חדשה במייל , לחיצה על כתובת להגעה לאתר ואז ראיתי כרגיל מקום כניסה לרשומים באתר, הקלדתי את הסיסמה החדשה , אבל המערכת הודיעה על שגיאה בהקלדה. > לאחר כחצי שעה החלטתי לעבור את כל התהליך שוב ממצב "שכחתי סיסמה" וזה לא עבד.
**** שלחתי מייל על הבעיה עם הקלדת מייל מדוייק שלי לתשובה ולא זכיתי לתשובה.
*** עכשיו לפני כ-20 דקות ניסיתי את כל התהליך שוב ממצב לחיצה על "שכחתי סיסמה" ולשמחתי זה הצליח סוף סוף.
=== לאחראים על הרישום לאתר: אני לא יודע אם הייתה תקלת סיסמאות באתר או תקלה זמנית במחשב שלי, אבל חברים, למה אתם לא משיבים על פניה במייל בבעיה קריטית לגולש וזו בעיית חוסר אפשרות לכניסה ממצב אורח? אם שלחתם תשובה וזה לא הגיע עד עכשיו אז סליחה.
=== אני לא מצליח למצוא מספר טלפון להתקשרות אליכם במקרה בעיה ברמת חוסר אפשרות להכנס עם סיסמה. האם יש מספר טלפון כזה? אם אין אז אני מציע להגדיר מספר טלפון לפחות לתמיכה בתקלות קריטיות.
=== בתודה לתשובתכם ואשמח לדעת האם יש דרכים שאני לא מכיר לטפל בבעיה בה המערכת לא מזהה את הסיסמה ולא מזהה סיסמה המתקבלת במייל אחרי הלחיצה על "שכחתי סיסמה" כאשר אני פועל לפי מה שאני נדרש לעשות , בלחיצה על הקישור במייל לעדכון הסיסמה.

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

Re: התחברות לאתר

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 12 יולי 2017, 14:44

המערכת מחייבת החלפת ססמה בכל מספר חודשים כדי להבטיח למשתמשים אבטחה מרבית. ברגע שנכנסים עם הססמה הישנה, מגיעים למסך בו יש להקליד פעמיים את הססמה החדשה, וכן את הססמה הישנה לצורכי אימות. חשוב לשים לב לסדר השדות, כי זו טעות נפוצה להתבלבל בסדר שלהם למרות שכתוב בצורה די ברורה למה מיועד כל שדה.

כאשר אתה מאפס ססמה, נשלח אליך קוד אימות בדואר אלקטרוני, ולאחר השלמת תהליך האימות אתה מגיע בדיוק לאותו מסך החלפת הססמה.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

argamon

Re: התחברות לאתר

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 12 יולי 2017, 15:21

תומר‏ כתב:המערכת מחייבת החלפת ססמה בכל מספר חודשים כדי להבטיח למשתמשים אבטחה מרבית. ברגע שנכנסים עם הססמה הישנה, מגיעים למסך בו יש להקליד פעמיים את הססמה החדשה, וכן את הססמה הישנה לצורכי אימות. חשוב לשים לב לסדר השדות, כי זו טעות נפוצה להתבלבל בסדר שלהם למרות שכתוב בצורה די ברורה למה מיועד כל שדה.

כאשר אתה מאפס ססמה, נשלח אליך קוד אימות בדואר אלקטרוני, ולאחר השלמת תהליך האימות אתה מגיע בדיוק לאותו מסך החלפת הססמה.

===================================================================
תומר תודה לתשובתך:
1.אני מספיק ותיק באתר ולא מתבלבל בסדר הסיסמה והעימותים ובאופן ודאי לא התבלבלתי בעניין הזה.
2. בתהליך "שכחתי סיסמה" והגעה לאתר בקישור שקיבלתי במייל, לא ראיתי משהו שממנו אבין שאני צריך לעשות חידוש סיסמה כלשהו עם עימותים אלא לחצתי על הסיסמה החדשה שקיבלתי במייל בשדה הרגיל לכניסה ממצב אורח לסיסמה וזה לא עבד ועובדה שהיום אחרי ניסיון נוסף בתהליך "שכחתי סיסמה" הקלדתי את הסיסמה החדשה בשדה הרגיל המיועד לכניסה ממצב אורח וזה הצליח. במייל לא נשלחתי לחידוש סיסמה עם עימותים אלא למצב אורח בו פשוט הכנסתי את הסיסמה החדשה שקיבלתי במייל
3. תומר בבקשה ושוב בבקשה, כתוב לי בבקשה את שם הפורום או קישור ישיר אליו למקום שאלה טכנית כמו ששאלתי. ההודעה האדומה לא אומרת לי כלום. אני עובר בלחיצה על הקישור לדף פורומים ואני לא מבין מה מהם המתאים לשאלה הטכנית שלי. הבעיה הזו עם רשימת הפורומים לא חדשה ולדעתי מאד לא מובנת ובתקווה שיהיה שידרוג ידידותי בו אפשר יהיה לדעת מיד באיזה פורום לשאול.
אני ממליץ לקישורים כמו בפורומים של אתר "תפוז" בהם אפשר בשניות לדעת איפה לשאול.
4. אשמח גם לדעת האם יש מספר טלפון לשאלה על בעיה קריטית כמו חוסר אפשרות כניסה לאתר עם סיסמה
>> תודה לך ואגב לדעתי היה נפלא לעשות פורום אחד ענקי בודד בלבד באתר בו כל אחד שואל מה שהוא רוצה ואז כל מי שמבין בעניין , משיב.

חזור אל “מוזילה ישראל”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד