שאלה על "תיוג"

קבוצת מוזילה ישראל והאתר. הצעות לשיפור, דיווח על שגיאות ובעיות באתר, דיונים על ניהול המערכות השונות וכד'.
חוקי הפורום
כאן זה לא המקום לדיונים על תוכנות, אלא על האתר והקבוצה שלנו. לתמיכה טכנית, נא לעבור לפורום המתאים.
argamon

שאלה על "תיוג"

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 08 מאי 2017, 13:50

שלום לכם: אני רוצה לעדכן משהו בנושא שפתחתי כאן לפני מספר ימים על בעיה, וזה ירד קצת למטה בגלל הודעות חדשות אשר גולשים פתחו. הייתי רוצה שהמגיבים שניסו לעזור לי יבחינו בעדכון שאוסיף להודעה שפתחתי על הבעיה. השאלה שלי האם יש בתוספת הודעה אפשרות כמו התיוג בפייסבוק ,כך שאוכל לגרום לאיתות או משהו דומה לאנשים שאותם אסמן, כך שיבחינו בזה שעדכנתי משהו בפתיחת ההודעה על הבעיה.
> "שורה תחתונה" : אני מחפש דרך בה אוכל לגרום לזה שלדוגמה, תומר וכן איתי ישימו לב שעדכנתי משהו בהודעה שפתחתי. (כמו התיוג בפייסבוק)
בתודה לתשובתכם

תומר
יצירת קשר:

Re: שאלה על "תיוג"

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 10 מאי 2017, 00:26

בעקרון אנחנו עומדים כעת לקראת שדרוג של מערכת האתר. אחד הדברים שיגיעו לאחר העדכון הוא היכולת לקבל התרעות כאשר ההודעה שלך מצוטטת. בכל מקרה, לדעתי הדרך הטובה ביותר להסב תשומת לב להודעה שלך היא לשלוח ”פינג” בדמות של תגובה נוספת לדיון. רצוי לזכור כי אם לא מתקבלות תשובות, ייתכן שזה נובע מכך שאין לאחרים מה להגיב לעניין זה.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

argamon

Re: שאלה על "תיוג"

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 10 מאי 2017, 11:13

תומר כתב:בעקרון אנחנו עומדים כעת לקראת שדרוג של מערכת האתר. אחד הדברים שיגיעו לאחר העדכון הוא היכולת לקבל התרעות כאשר ההודעה שלך מצוטטת. בכל מקרה, לדעתי הדרך הטובה ביותר להסב תשומת לב להודעה שלך היא לשלוח ”פינג” בדמות של תגובה נוספת לדיון. רצוי לזכור כי אם לא מתקבלות תשובות, ייתכן שזה נובע מכך שאין לאחרים מה להגיב לעניין זה.

======================================================================
רעיון מצין תומר אעשה לפי ההצעה שלך. תודה.
> אגב אני אגיב בעניין פתיחת ההודעה שלי על בעיית ההאזנה להקלטות 103 ואשמח במיוחד אם אתה ואיתי תקראו את התגובה ורק אכתוב לך מיד שבשליטה מרחוק על המחשב בהסכמתי עלי ידי טכנאי בכיר של 103FM התברר שוב שהתקלה לא הייתה במחשב שלי ולא היה מדובר בבעיה בפיירפוקס. הטכנאי דאג לזה שהתקלה תסתדר ואכן הסתדרה. ארחיב אחר כך.
>> ולקראת השידרוג אני מציע שיהיה מוגדר מצב ידידותי בו אדע על בטוח האם אני כותב לפורום המתאים. אני מאד מתבלבל בזה והרבה פעמים יש לי דילמה לאיזה פורום ההודעה שלי מתאימה. אני מציע שיהיה הסבר פשוט וידידותי , כך שכל מי הרוצה לפתוח הודעה, יוכל לדעת בקלות לאיזה פורום מתאים לכתוב.

חזור אל “מוזילה ישראל”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד