האם קיים כאן משהו הדומה לאיתות בפייסבוק?

קבוצת מוזילה ישראל והאתר. הצעות לשיפור, דיווח על שגיאות ובעיות באתר, דיונים על ניהול המערכות השונות וכד'.
חוקי הפורום
כאן זה לא המקום לדיונים על תוכנות, אלא על האתר והקבוצה שלנו. לתמיכה טכנית, נא לעבור לפורום המתאים.
argamon

האם קיים כאן משהו הדומה לאיתות בפייסבוק?

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 15 אוקטובר 2013, 10:00

שלום לכם: רציתי לדעת האם יש כאן אפשרות לכתוב משהו בשיטת הפייסבוק בו אני יכול לגרום לאיתות אצל מישהו ששלחתי הודעה. וכוונתי כך: לדוגמא, אני פותח כאן שאלה ורוצה לגרום לזה שתומר יבחין בזה שהוספתי שאלה, ואפילו תגובה לתומר. במקרה הפייסבוק הייתי כותב @תומר, שנקרא בפייסבוק "תיוג" ( או הנ"ל בלועזית, תלוי איך השם של תומר בדף הפייסבוק ) ואז תומר מקבל איתות.
> בקיצור האם יש כאן אפשרות לגרום למישהו שישים לב שכתבתי הודעה?
בתודה לתשובתכם

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

Re: האם קיים כאן משהו הדומה לאיתות בפייסבוק?

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 15 אוקטובר 2013, 22:33

אין אפשרות כזו בשלב זה, אבל שים לב שבאפשרותך להפנות אל אותו האדם הודעה פרטית אם אתה מעוניין לקבל התייחסות ממנו. כמו־כן, כדאי לזכור שישנה אפשרות לקבל הודעות בדואר אלקטרוני על תשובות להודעות בדיונים בפורום בהם לקחת חלק, ואפשרות זו מופעלת כבררת מחדל, ואם אתה מעוניין לקבל תזכורות על תגובות מבלי להגיב בעצמך, גם אפשרות זו קיימת בדמות הקישור "הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה" בתחתית דפי הדיונים.

העברתי את הודעתך לפורום המתאים. בבקשה השתדל להימנע מפרסום הודעות בפורום הלא מתאים עבורן.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 15 אוקטובר 2013, 22:45

תומר תודה. אני פשוט לא יודע איך מבחינים בפורום המתאים. אין לי סיבה לשאול בפורום הלא מתאים.
הנה כתבת לי שהעברת שאלה שלי לפורום המתאים ולא כתבת לאיזה בפורום. אתם מעולים כאן בתשובות, אבל אני מרגיש קצת כאילו יש כאן משמעת צבאית. אני חושב שזה קל לכתוב בידידות "מצטער טעית בפורום בשאלתך והנה קישור לפורום המתאים" . דפדפן פיירפוקס ידידותי ואתם משיבים במקצועיות אז יהיה נחמד שלא אחשוש כל פעם לשאול כאן בגלל שאולי יחליטו ששאלתי משהו לא מתאים לפורום.
>> תומר, אשמח לתשובתך לתגובה האחרונה שלי בדיון הקודם עם אדובי פלאש , ואם אתה חושב שהמשך הדיון הוא לא כאן, אז רק תכתוב לי בבקשה איפה לשאול בעניין אדובי פלאש, כי כמו שכתבתי לך הבעיה עם אדובי פלאש היא רק בפיירפוקס, ולא כתבתי על בעיה טכנית במחשב שלי.
תודה לך

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 15 אוקטובר 2013, 23:00

argamon כתב:תומר תודה. אני פשוט לא יודע איך מבחינים בפורום המתאים. אין לי סיבה לשאול בפורום הלא מתאים.
הנה כתבת לי שהעברת שאלה שלי לפורום המתאים ולא כתבת לאיזה בפורום.
אתה יכול לראות את הפורום בו אתה נמצא בחלקו העליון של הדף. הפורום של פיירופוקס משתייך לקטגוריה של תמיכה טכנית, ומיועד מן הסתם לשאלות על פיירפוקס. הפורום בו אנו נמצאים כעת שמו "מוזילה ישראל", והוא מיועד לדיונים על האתר עצמו. זה המקום המתאים ביותר להתלונן עלינו ועל התפקוד שלנו. ☺

argamon כתב:אתם מעולים כאן בתשובות, אבל אני מרגיש קצת כאילו יש כאן משמעת צבאית. אני חושב שזה קל לכתוב בידידות "מצטער טעית בפורום בשאלתך והנה קישור לפורום המתאים" . דפדפן פיירפוקס ידידותי ואתם משיבים במקצועיות אז יהיה נחמד שלא אחשוש כל פעם ששאלתי משהו לא מתאים לפורום.
שים לב בבקשה לניסוח ההודעה שלי. ביקשתי שתשתדל לשמור על הסדר, מבלי לאיים בסנקציות כלשהן, ואף העברתי את ההודעה שלך למקומה הראוי. במקומות אחרים, אגב, על פעולות דומות נוהגים לנעול לך את ההודעה עם תגובה "הודעות כאלו לא כאן בבקשה" ולעתים אפילו לחסום אותך מהפורום, ואם לא בפעם הראשונה, אז בשנייה או בשלישית. אנחנו לא נוהגים כך, וכל עוד ישנו חשד שמדובר בטעות "בתום לב", אנחנו נמשיך לבקש בעדינות לשמור על הסדר, כי בסופו של דבר הפורום הוא שלנו ובשבילנו.

argamon כתב:>> תומר, אשמח לתשובתך לתגובה האחרונה שלי בדיון הקודם עם אדובי פלאש , ואם אתה חושב שהמשך הדיון הוא לא כאן, אז רק תכתוב לי בבקשה איפה לשאול בעניין אדובי פלאש, כי כמו שכתבתי לך הבעיה עם אדובי פלאש היא רק בפיירפוקס, ולא כתבתי על בעיה טכנית במחשב שלי.
תודה לך
לא כאן. ☺

אגב, שמתי לב שאתה נוהג להשתמש בתווים מיוחדים בשביל לסמן דברים בהודעתך. שים לב שבאפשרותך לצטט מקטעים מההודעה המקורית ולהתייחס אליהם באופן ישיר באמצעות לחיצה על כפתור הציטוט כאשר אתה מגיב על הודעה.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

argamon

Re: תומר ,נהנתי מהתשובה שלך

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 16 אוקטובר 2013, 09:59

הסברת לי יפה ובידידות. תודה
אולי יש לי אישית בעיה קטנה בהבנה איפה להכניס כאן הודעות וההסבר שלך בהחלט עזר לי.
אני מציע שתעשו שידרוג כללי לאתר, אפילו אם זה יקח שנה, בצורה של הפורומים באתר "תפוז": באתר תפוז כמעט אין מצב לטעויות בהודעות בפורומים. מאד קל להבין לאיזה פורום נכנסים. אני ראיתי כאן בפורום שכתוב "מוזילה ישראל" והבנתי בטעות שזה המקום לשאול כל דבר בעולם שיש לו קשר לפיירפוקס. בתפוז אם אני נכנס לפורום שאני לא בטוח שהוא מתאים לשאלה שלי, אני יכול ללחוץ על כותרת בשם "אודות הפורום" ואקבל פירוט כללי על נושא הפורום. אולי בגלל שאני מדור הניירות שלא גדל על המחשב, אני צריך כותרות ברורות כדי שאבין איפה אני נמצא.
יש בי שני צדדים : למדתי להפעיל מחשב לבד בלי דקה קורס מחשבים, ומצד שני אני זקוק לזה שכל דבר יהיה ידידותי להבנה. תומר יש המון אנשים מהדור שלי במצב הזה.
>> או קיי העיקר שאתם מקצוענים אמיתיים כאן, ואולי תצחק שלדעתי צריך להיות באתר הזה פורום כללי ענקי אחד בודד בלבד שדן על כל דבר בפיירפוקס. לדעתי ריבוי פורומים שכולם למעשה הם על פיירפוקס רק מסבכים את העניינים, אבל אולי אני טועה.

חזור אל “מוזילה ישראל”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים