נעים מאוד, שמי טלי

קבוצת מוזילה ישראל והאתר. הצעות לשיפור, דיווח על שגיאות ובעיות באתר, דיונים על ניהול המערכות השונות וכד'.
חוקי הפורום
כאן זה לא המקום לדיונים על תוכנות, אלא על האתר והקבוצה שלנו. לתמיכה טכנית, נא לעבור לפורום המתאים.
Taltul
משתמש חדש

נעים מאוד, שמי טלי

הודעה שלא נקראהעל ידי Taltul » 13 אוקטובר 2013, 12:40

היי חבר'ה,

שמי טלי ( [url]il.linkedin.com/in/talicontent[/url] ) ואני מעוניינת להצטרף לצוות שלכם ולעזור בתרגום.
עד עכשיו הייתי בקשר עם תומר, שליווה אותי במסירות בתהליך החניכה המקוון שלכם, וביקש שאציג את עצמי כאן.

אז ככה:
אני אשת תוכן שעוסקת גם בתרגום מאנגלית לעברית, ומגיעה לכאן בעקבות השאיפה להרחיב את רפרטואר התכנים שלה גם לתחום שלכם. עד היום, עסקתי בעריכת תוכן למדיה הדיגיטלית ואם צריך להגדיר "רקע טכני", אפשר לומר שאני "משתמשת כבדה" שתרגמה וערכה תוכן למשתמשים בתחום ה-IT (לא למפתחים). בין השאר, תרגמתי וערכתי תוכן תמיכה של PayPal וכתבתי מדריכים למשתמש למערכות CMS בעברית ובאנגלית.

מקווה לשת"פ פורה,
טלי

סמל אישי של המשתמש
חתול
יצירת קשר:

Re: נעים מאוד, שמי טלי

הודעה שלא נקראהעל ידי חתול » 13 אוקטובר 2013, 13:37

שלום טלי וברוכה הבאה

אנחנו שמחים על כל מתרגם שמצטרף. הוא מגדיל את נגישות התרגום לקהל ואת השימוש בתכנה חופשית.
אני מניח שתומר כבר הפנה אותך לכל הקישורים הרלוונטיים.

נשמח לראות אותך בתרגום, בפורום ובמפגשים עתידיים (אם תרצי את לא חייבת ☺).

ירוןש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי ירוןש » 13 אוקטובר 2013, 15:39

שלום רב טלי ☺

שמי ירון ואני עוסק רבות במיזמי קוד פתוח, בעיקר בתרגומם.

תמיד כיף לראות מתנדבים חדשים, התרחבות הקהילה היא מבורכת וחשובה ממגוון סיבות.

יש הקוראים לבעיה שלי OCD ויש שיכנו אותה אחרת אבל לאחר שקראתי את ההודעה שלך אני מוכרח לשאול, את משתמשת בתווים עבריים תקניים? (מקף־כתף, גרשיים ״, גרש ׳ ,סימני ציטוט וכו׳)
מה העמדה שלך בנוגע לסימון ציטוט עברי? (האפשרויות המקובלות הן: "", „“, „” או ”“ או כל אפשרות אחרת אם יש לך).

האם את עושה שימוש בתווי כיווניות בתרגומיך?
האם יצא לך להשתמש בפריסת המקלדת ת״י1452?

סליחה על ההצפה אבל אלו עוד יהיו שימושיים להמשך הדרך…
וכמעט שכחתי, בהצלחה ☺

בברכה,
ירון שהרבני.

Taltul
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי Taltul » 13 אוקטובר 2013, 18:13

היי ירון,

מה זה "תווים עבריים תקניים"? [אלה הגרשיים שבהם אני מסמנת ציטוט]

אני לא ממש מבינה את רוב המושגים שהשתמשת בהם כאן.

כשאני מתרגמת לחברות בעלות ניסיון בתרגום ולוקליזציה, הן מספקות style guide שבו הן מפרטות איך הן רוצות שאסמן ציטוטים וכיו"ב. לפעמים יש מספר סוגים של ציטוטים שכל אחד מהם מקבל סימון קצת שונה (למשל, ציטוט שמתייחס ללחצן או קישור בממשק יסומן באופן שונה מציטוט שמתייחס לקטע מטקסט).

בכל מקרה, אני אשתמש בסגנון שתואם את ההנחיות שתתנו לי, כי ברור שחשוב לשמור על אחידות סגנונית.

תודה על הברכות!
טלי

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 14 אוקטובר 2013, 00:39

ירוןש כתב:את משתמשת בתווים עבריים תקניים? (מקף־כתף, גרשיים ״, גרש ׳ ,סימני ציטוט וכו׳)
אני מציע שתרחיב את רשימת התווים לקווים המפרידים עם ‎”–“ ו־”—“, ואולי כדאי שתסביר בפירוט רב יותר על ת״י 1452 וכיצד מגדירים את מקלדת טובה ותקנית על מערכות ההפעלה הנפוצות.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

ירוןש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי ירוןש » 14 אוקטובר 2013, 00:58

אני חושב שהעיקר פה זה טלי אז נתחיל ממערכת ההפעלה שלה ואז נעבור לשאר מערכות ההפעלה, בגדול הכול כתוב במדריך של שמש בלינגנו.

באיזו פריסה ובאיזו מערכת הפעלה את משתמשת טלי והאם תרצי שנפרט קצת יותר על התקן לפני שנסייע לך במעבר?

Taltul
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי Taltul » 19 אוקטובר 2013, 13:03

ירון,
מצטערת על חוסר בקיאותי בפריסות מקלדת.
יש לי מערכת הפעלה WIN 8 ומקלדת אנגלית / עברית סטנדרטית של Microsoft, שלא שיניתי את הגדרות היצרן שלה.
הגדרות היצרן הן כאלה שבהקלדה באנגלית, בלחיצה על מקש המרכאות ליד ENTER אני מקבלת @.

אני מוכנה לשנות את הגדרות המקלדת, אבל לא הייתי רוצה להפוך אותה לקשה לשימוש.

תודה על העזרה!

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 20 אוקטובר 2013, 21:29

Taltul כתב:יש לי מערכת הפעלה WIN 8 ומקלדת אנגלית / עברית סטנדרטית של Microsoft, שלא שיניתי את הגדרות היצרן שלה.
עד כמה שידוע לי המקלדת העברית שקיימת בווינדוס 8 כבררת מחדל היא כזו התואמת ל-SI1452 באופן כמעט מושלם.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

חזור אל “מוזילה ישראל”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד