שאלה לצוות:

קבוצת מוזילה ישראל והאתר. הצעות לשיפור, דיווח על שגיאות ובעיות באתר, דיונים על ניהול המערכות השונות וכד'.
חוקי הפורום
כאן זה לא המקום לדיונים על תוכנות, אלא על האתר והקבוצה שלנו. לתמיכה טכנית, נא לעבור לפורום המתאים.
argamon

שאלה לצוות:

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 28 יולי 2017, 00:15

חברים אני שמח לחזור לכאן אחרי קשיים גדולים לכניסה ממצב אורח.
תודה רבה רבה לצוות שהתאמץ לעזור לי בעניין.
>> אני רוצה לכתוב בעניין הכניסה ממצב אורח ורוצה לדעת על בטוח באיזה פורום לכתוב.
אודה לכם לקישור או הסבר באיזה פורום לכתוב בעניין כניסה עם סיסמה ממצב אורח. ("אורח", כוונתי ממצב גלישה באתר ללא כניסת משתמש רשום )
תודה לכם.

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

Re: שאלה לצוות:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 28 יולי 2017, 01:06

אתה יכול להיכנס לאתר באמצעות מצב גלישה פרטית ואז לא תזוהה במערכת. שים לב: בניגוד לכתיבת הודעות בצורה מזוהה, רמת הסובלנות שלנו לאנשים לא מזוהים קטנה יותר, ולכן אנחנו הרבה פחות מהססים למחוק הודעות החשודות ככאלו שסתם מנסות להתסיס או לדחוף אג׳נדות שאינן קשורות לאתר. עבור משתמשים רשומים יש לנו הרבה יותר סובלנות כי אנו יכולים בקלות יותר לדעת שזו מעידה חד פעמית של אותו אדם, ולמשל לברר מולו את העניין בהודעה פרטית.
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

argamon

Re: שאלה לצוות:

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 28 יולי 2017, 11:20

תומר‏ כתב:אתה יכול להיכנס לאתר באמצעות מצב גלישה פרטית ואז לא תזוהה במערכת. שים לב: בניגוד לכתיבת הודעות בצורה מזוהה, רמת הסובלנות שלנו לאנשים לא מזוהים קטנה יותר, ולכן אנחנו הרבה פחות מהססים למחוק הודעות החשודות ככאלו שסתם מנסות להתסיס או לדחוף אג׳נדות שאינן קשורות לאתר. עבור משתמשים רשומים יש לנו הרבה יותר סובלנות כי אנו יכולים בקלות יותר לדעת שזו מעידה חד פעמית של אותו אדם, ולמשל לברר מולו את העניין בהודעה פרטית.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
תומר תודה לתשובתך. אני חושב שלא הבנת אותי:
> פתחתי רק בהקדמת דברי שמחה ותודה לצוות שלכם שעזר לי וסוף סוף הצלחתי להכנס לאתר ממצב "אורח" בגלל תקלת כניסה קשה עם סיסמה והצוות שלכם עזר לי הרבה עד שנכנסתי סוף סוף כמשתמש רשום ( אולי אפילו זה גם אתה או רק אתה שעזרת לי. הצוות שעזר לי לא הזדהה בשם ) לא התכוונתי לשניה להכנס במצב לא מזוהה, אין לי סיבה לזה, ועד התשובה הנוכחית שלך לא ידעתי כלל שיש אפשרות כניסת לא מזוהה, אבל אפילו לא אחפש אותה כי אין לי פירור סיבה לכתוב כאן כמישהו לא מזוהה.
> תומר יקר, למרות הקישור למעלה בהודעה האדומה, עדיין אני לא מבין לאיפה להכנס כדי לכתוב על בעיות כניסה עם סיסמה, קשות מאד שהיו לי. תכתוב לי בבקשה את שם הפורום המתאים. הקישור למעלה מביא אותי לדף בו אני לא מבין איפה הנכון לכתוב. בקיצור, מה שם הפורום אליו אני צריך להכנס ולכתוב על בעיות סיסמה?
>> תומר בבקשה, בשידרוג הכללי שלכם, תדאגו לזה שהבחירה לכניסה לפורום המתאים תהיה יותר ידידותית. אני מבין שאתה מאנשי הנהלת האתר, לכן אני כותב לך.

חזור אל “מוזילה ישראל”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד