בעיה מוזרה בנגן פלאש - פיירפוקס.

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
Siel93
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי Siel93 » 26 דצמבר 2017, 23:36

בס'ד

שלום לכולם.

לאחרונה אני חווה בעיה מוזרה בנגן פלאש (*ראה תמונה להמחשה) לצורך העניין זה קורה גם ביוטיוב ובפלטפורמות אחרות המשתמשת בנגן.
מדובר מנגן פלאש של אדובי כמובן, נסתי לעדכן אותו, למחוק ולהתיקן מחדש, נסתי למצאו בעייה דומה אצל הרב גוגל, נסתי למצאו מענה בבעיות נפוצות באתר הרשמי של אדובי.
אך ללא כל הצלחה, לצורך העניין בדפדפנים אחרים כגון אדג' הבעיה לא קיימת

*תמונה למהחשה:
https://profile.fcdn.co.il/images/0__05a40e16956b57.jpg

סורי שאני פותח את זה פה תאמינו או לא אני לא מצליח לפתוח בשום פורום אחר ... פשוט אין אפשרות לנושא חדש .. סורי מראש אם אפשר להעביר את זה לפורום הרלוונטי.

ItielMaN

Re: בעיה מוזרה בנגן פלאש - פיירפוקס.

הודעה שלא נקראהעל ידי ItielMaN » 27 דצמבר 2017, 23:12

המחשב מבוסס AMD במקרה?
האפשרות להאצת חומרה מופעלת בהגדרות הדפדפן?

Siel93
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי Siel93 » 28 דצמבר 2017, 00:36

ItielMaN כתב:המחשב מבוסס AMD במקרה?
האפשרות להאצת חומרה מופעלת בהגדרות הדפדפן?

1. למען האמת אין לי מושג לגבי ביסוס המחשב - תסביר איך לבדוק.
2. הכן האופציה הזאת היית פעילה, כרגע ביטלתי אותה והבעיה עדיין קיימת.
אשמח לעוד עזרה בבקשה.

ItielMaN

הודעה שלא נקראהעל ידי ItielMaN » 28 דצמבר 2017, 11:05

כנס להתחל > אתר את "מחשב זה" ולחץ עליו מקש ימני > מאפיינים > רשום כאן מה רשום לך תחת "מעבד".

אם אתה מפעיל מחדש את הדפדפן במצב בטוח, התקלה חוזרת על עצמה?
בשביל להפעיל מחדש במצב בטוח כנס בלשונית חדשה ל-about:support > בצד שמאל למעלה תראה כפתור בשם "הפעלה מחדש עם תוספות מנוטרלות" > משם תמשיך.

Siel93
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי Siel93 » 28 דצמבר 2017, 13:28

ItielMaN כתב:כנס להתחל > אתר את "מחשב זה" ולחץ עליו מקש ימני > מאפיינים > רשום כאן מה רשום לך תחת "מעבד".

אם אתה מפעיל מחדש את הדפדפן במצב בטוח, התקלה חוזרת על עצמה?
בשביל להפעיל מחדש במצב בטוח כנס בלשונית חדשה ל-about:support > בצד שמאל למעלה תראה כפתור בשם "הפעלה מחדש עם תוספות מנוטרלות" > משם תמשיך.

תשמע הסרטונים בפייסבוק וביטיוב מתנגנים עם קול בצורה תקינה אך התצוגה כאילו מתקשה מבחינה גרפית, זה נע בצבעים ירוק ושחור וסגול בלבד פסים לאורך לא קורה תמיד יכול להיות שזה רק במעמץ יתר של המחדש כיוון שסרטונים בראש הפיד מתנגנים כהילכתם ורק לאחר דפדוף כהוגן הבעיה צצה
זה קוקה לעיתים רחוקות גם ביוטיוב (לעיתים דחופות בפייסבוק)
אולי מיותר לציין אבל הגדרות המחשב עצמו עובודת על מצב ביצועים ( לא בדפדפן)
בדפדפנים אחרים כמו אדג' לא קיימת הבעיה.

מיכל.

הודעה שלא נקראהעל ידי מיכל. » 29 דצמבר 2017, 15:11

אני לא מבינה בזה הרבה לגופו של עניין, אבל יש כבר כמה דיווחי באגים במערכת של הבאגזילה שעוסקים בתופעה הזאת, והיא ככל הנראה לא קשורה לפלאש. או שלפחות השיח סביב התופעה מדבר על כך שהיא קשורה ככל הנראה לאינטרארקציה בין דרייברים של כרטיסים גרפיים מסויימים לבין מאפייני מערכות הפעלה מסויימות (בהתחלה דובר על כרטיסים גרפיים של AMD אבל למיטב הבנתי כבר התגלו מופעים שלו גם במחשבים עם כרטיסים מסויימים של NVIDIA; עד כמה שהבנתי, זה לא מתרחש למשל בחלונות 7 אבל היו דיווחים שהגיעו ממחשבים שפועלים חל חלונות 8 ו-10).

אפשר לעקוב כאן (ולהציץ גם בבאגים האחרים המוזכרים שם. חלק נחשבו כבאגים שכבר נפתרו, ואז נפתחו מחדש/התפצלו לבאגים חדשים) -
https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1422850

Siel93
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי Siel93 » 30 דצמבר 2017, 18:44

Processor: Intel(R) Core(TM) i3 CPU 530 @ 2.93GHz (4 CPUs), ~2.9GHz
חברים בבקשה אני כבר עובד עצות ...
זאת בעיה חדשה יחסית, אין פיתרון ?
אגב מדובר במערכת הפעלה Windows 10 Pro 64-bit
והפיירפוקס עצמו פועל על 64 bit גם כן.

טל V

הודעה שלא נקראהעל ידי טל V » 06 ינואר 2018, 10:14

מצאו כבר פתרון לבעיה הזו?
היא מופיעה גם אצלי
כשאני פותח את אותו סרטון באקספלורר זה לא קורה

טל V

הודעה שלא נקראהעל ידי טל V » 06 ינואר 2018, 12:21

אגב, מבחינת חומרה יש לי מעבד אינטל ולא AMD

מיכל.

הודעה שלא נקראהעל ידי מיכל. » 07 ינואר 2018, 00:35

זו לא בעיה שקשורה למעבד, זו בעיה שקשורה לדרייברים של כרטיסים הגרפיים (מה שקראו פעם כרטיסי מסך), והיא משפיעה על כרטיסים מסויימים משני הסוגים הנפוצים (כמו שכתבתי כבר קודם, יש דיווחים גם לגבי כרטיסים של AMD וגם של NVIDIA). ככל הנראה הגרסאות החדשות של פיירפוקס גורמות לקריסה כלשה של הדרייבירים המסויימים האלה, ועושה רושם שבנתיים אין פתרון ברור, כי הדיווחים והניסיונות לזהות את הסיבה נמשכים, כמו שאפשר לראות למשל בשיחה העדכנית כאן -
https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1419264

מאחר שבנתיים אין תשובה ברורה מה יעזור, אפשר לנסות רק הצעה אחת שחוזרת על עצמה בכל הבאגים האלה, למרות שיש הם הרבה תגובות שטוענות שהיא לא עובדת (ובכל מקרה, מדובר בפתרון זמני, וגם אם הוא יעבוד כרגע ויעזור עם בעיית הוידאו הוא יגרע משהו תפקודי אחר מהדפדפן, אז כדאי בהמשך לבדוק אם יש בו עדיין צורך) -

בתוך ההגדרות של פיירפוקס, מסומנת בברירת מחדל האופציה המכונה "השתמש בהאצת חומרה". להוריד את הסימון, ולעשות ריסטרט לפיירפוקס. ואח"כ לבדוק אם זה משפר משהו בקשר לבעיה שאתם סובלים מממנה ולחזור לדווח כאן כי לפי כמות הצפיות בהודעות בעניין זה, יש כמה וכמה משתמשים שמחפשים פתרון.

טל V

הודעה שלא נקראהעל ידי טל V » 07 ינואר 2018, 13:03

הורדתי את סימון האצת חומרה.

אגב, נכנסתי לדף הזה כדי להבין מה צריך לעשות:
https://support.mozilla.org/en-US/kb/pe ... =inproduct

יש שם דרגות, יש להן חשיבות?

מקווה שהעניין יפתר
אדווח

טל

טל V

הודעה שלא נקראהעל ידי טל V » 07 ינואר 2018, 13:11

בדקתי על אותו סרטון וזה עובד! (כלומר אחרי שהסרתי האצת חומרה), אבל הכל זז לאט.

מה שכן, לא יודע אם זה קשור, אבל החלפתי לפני כמה זמן את ההארדיסק לSSD
צריך לבדוק אם זה מכנה משותף לכל אלה שהבעיה מופיעה אצלם.

טל-וי
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי טל-וי » 07 ינואר 2018, 13:16

אגב, זה אני טל V
נזכרתי שיש לי כאן חשבון (:

מיכל.

הודעה שלא נקראהעל ידי מיכל. » 08 ינואר 2018, 12:36

טוב לשמוע שזה עוזר למישהו (ואגב, למי שמנסה גם כן - לפי דיווחים שקראתי, לפעמים שוכחים לבצע את ההפעלה מחדש של פיירפוקס לפני שבודקים אם השינוי עשה הבדל, אז לא לשכוח כי רק אחרי ההפעלה מחדש השינוי אמור להיות מופעל). טלוי, אולי כדאי שתכתוב עם איזה כרטיס גרפי אתה עובד (סוג וגרסה), ועל איזו מערכת, כדי שאחרים יוכלו להעריך אם יש סיכוי שזה פיתרון שיוכל לעזור גם להם.

לגבי השאלה שהעלת בעניין כמות התהליכים, עד כמה שאני מבינה זה נושא שונה מנושא האצת החומרה. הדרגות כמו שכינת אותן הן בעצם מספר התהליכים שההגדרות מאפשרות לפיירפוקס לקיים בו זמנית, ואני מניחה שלהגיע למספר המתאים עבור המחשב שלך (מעבר לברירת המחדל המוצעת), צריך ניסוי ותהיה...

מיכל.

הודעה שלא נקראהעל ידי מיכל. » 08 ינואר 2018, 22:23

שמתי את הקישור הזה גם במענה לשאלה אחרת, אבל הוא בהחלט יכול להיות רלבנטי גם בהקשר הזה. אמנם בדיווחי הבאגים שראיתי מדווח בדרך כלל שעדכון הדרייברים לא פתר את הבעיה, אבל אני רואה שבסוך המאמר יש להם עוד הצעה אחת חוץ מאשר ניטרול כפתור האצת חומרה שעליו דובר כבר למעלה. אז אולי שווה לנסות -
https://support.mozilla.org/en-US/kb/up ... celeration

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים