פרסום|Thunderbird 5.0 Beta 1

יש לך שאלה על לקוח הדוא"ל של חבילת Mozilla? יש לך תשובה לשאלות של אחרים?
as2330

פרסום|Thunderbird 5.0 Beta 1

הודעה שלא נקראהעל ידי as2330 » 03 יוני 2011, 13:57

שינוים

* New Addons Manager and extension management API (user interface will be changed before final release)
* Tabs can now be reordered and dragged to different windows
* Revised account creation wizard, offering improved set-up
* Attachment sizes now displayed along with attachments
* New troubleshooting information page to aid supporting and diagnosing problems in Thunderbird
* Plugins can now be loaded in RSS feeds by default
* Various other user interface fixes and improvements
* Support for Mac 32/64 bit Universal builds (Thunderbird Beta will no longer support PowerPC on Mac)
* and numerous other bug fixes

האם הדואר הזה מומלץ היה גימיל הוא נפרץ האם הדואר יותר טוב משל הספקית?

סמל אישי של המשתמש
Yaniv_h
יצירת קשר:

Re: פרסום|Thunderbird 5.0 Beta 1

הודעה שלא נקראהעל ידי Yaniv_h » 03 יוני 2011, 15:29

1. גם מצאתי גירסה 5 זאת באתר softpedia, זה בכלל אפילו לא בטא, אולי אורורה או משו כזה. לא יודע אם כדאי לך להתעסק בגירסה הנ"ל.
מה שכן גירסה המעודכנת הינה, 3.1.10.

2. אם חשבון ג'מאיל נפרץ, אין הבדל איך הוא נכנס לדואר שלו אם דרך השרת האינטרנטי או דרך תוכנת דואר.

3. באשר מה עדיף הדואר האינטרנטי של ג'מאייל או TB, זה ענין של טעם ונוחות.
Yaniv Haliwa

Easy Install

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 07 יוני 2011, 18:03

כתבתי תגובה בסמוך למועד הפרסום המקורי של ההודעה פה אבל נראה שזו נאבדה בדרכה ולא התפרסמה. בכל מקרה, בוודאי תרצו לקרוא את ההודעה המקורית שכתבנו על הגרסה הזו פה באתר.
http://mozilla.org.il/news/thunderbird5b
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

סמל אישי של המשתמש
iBot
משתמש חדש
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי iBot » 10 יוני 2011, 21:29

יש לי בעיה אחת עם תוכנת המייל של מוזילה - הממשק!
בתור משתמש מצאתי את עצמי כל הזמן מתמודד מול הגדרות והתאמות מאוד מסורבלות. בנוסף כשניסיתי להעביר אנשי קשר מגוגל לתוכנה, גיליתי כמה זה מורכב.
אני חושב שמוזילה צריכה לאמץ גם פה את הגישה שהייתה לה עם השועל, ז"א לפשט את הממשק, ולאפשר ליותר משתמשים לעבוד איתה.
תמונה
iBlog - בלוג פיתוח אתרים
"מתכנת זה אדם שפותר בעיה שעל קיומה לא ידעת, בדרך שאינך מבין"

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 11 יוני 2011, 01:08

iBot כתב:יש לי בעיה אחת עם תוכנת המייל של מוזילה - הממשק!
בתור משתמש מצאתי את עצמי כל הזמן מתמודד מול הגדרות והתאמות מאוד מסורבלות. בנוסף כשניסיתי להעביר אנשי קשר מגוגל לתוכנה, גיליתי כמה זה מורכב.
אני חושב שמוזילה צריכה לאמץ גם פה את הגישה שהייתה לה עם השועל, ז"א לפשט את הממשק, ולאפשר ליותר משתמשים לעבוד איתה.

ישנן הרחבות שמפשטות את הממשק, אבל אני בטוח שתסכים איתי שיהיה קשה מאד לתת לתוכנת דואר אלקטרוני ממשק מינימליסטי. בהשוואה לדפדפן שיכול לתפקד עם ממשק מינימליסטי או ללא ממשק כלל, תוכנת דואר אלקטרוני דורשת יותר מסכים והודעות.

אם יש לך רעיונות איך לשפר את הממשק, אתה מוזמן להציע אותם בבאגזילה.

סמל אישי של המשתמש
iBot
משתמש חדש
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי iBot » 11 יוני 2011, 01:47

תומר כתב:
iBot כתב:יש לי בעיה אחת עם תוכנת המייל של מוזילה - הממשק!

ישנן הרחבות שמפשטות את הממשק, אבל אני בטוח שתסכים איתי שיהיה קשה מאד לתת לתוכנת דואר אלקטרוני ממשק מינימליסטי. בהשוואה לדפדפן שיכול לתפקד עם ממשק מינימליסטי או ללא ממשק כלל, תוכנת דואר אלקטרוני דורשת יותר מסכים והודעות.

אם יש לך רעיונות איך לשפר את הממשק, אתה מוזמן להציע אותם בבאגזילה.

זה מה שנאמר בתחילה גם על דפדפנים. כל המיתוג של ספארי הייתה העובדה שהוא עשה זאת אחרת.

אני אישית לא מכיר מספיק את מה שהתוכנה מציעה בשביל להציע איך לפשט אותה, אבל להתחיל ללכת לכיוון של GMAIL זו התחלה טובה.
תמונה
iBlog - בלוג פיתוח אתרים
"מתכנת זה אדם שפותר בעיה שעל קיומה לא ידעת, בדרך שאינך מבין"

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 11 יוני 2011, 10:16

iBot כתב:זה מה שנאמר בתחילה גם על דפדפנים. כל המיתוג של ספארי הייתה העובדה שהוא עשה זאת אחרת.
דווקא ספארי לא הציע הרבה חידושים לדעתי, ולכן הוא זכה למעמד של דפדפן ברירת מחדל בסיסי ולא מוערך בדומה לדפדפן של מיקרוסופט.
iBot כתב:אני אישית לא מכיר מספיק את מה שהתוכנה מציעה בשביל להציע איך לפשט אותה, אבל להתחיל ללכת לכיוון של GMAIL זו התחלה טובה.
להגיד "ג'ימייל" זה טוב ויפה, אבל עדיין לא הצעת הצעה קונקרטית. ת'אנדרבירד היא תוכנת דואר אלקטרוני שנועדה להציע תכונות שאינן קיימות בשירותי דואר מבוסס רשת (למשל לשוניות שאינן קיימות כלל בממשק של גוגל), וזה אכן במידת מה מעמיס על ממשק התוכנה. אם יהיו לך רעיונות על איזה כפתורים אפשר לוותר, ואיזה כדאי להזיז למקומות אחרים, אתה מוזמן להציע זאת בבאגזילה.

חזור אל “Mozilla Thunderbird”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד