בעיה בכניסה להוטמייל

פורום זה מיועד לדיווחים על באגים בחבילת השפה או בגרסה העברית בלבד. לשאלות כלליות, כולל איך משתמשים בחבילת השפה, אתרים שלא עובדים, או איך משתמשים בדפדפן, השתמשו בפורום המתאים למעלה.
חוקי הפורום
פורומים אלו משמשים לדיווח על באגים בלבד. לתמיכה, אנא פנה לאזורי הדיונים הרגילים.
אוניקס דורון

בעיה בכניסה להוטמייל

הודעה שלא נקראהעל ידי אוניקס דורון » 20 פברואר 2006, 00:46

שלום רב!
אני משתמש חדש במוזילה בגרסתו העברית והחדשה, ורציתי לציין שאני ממש נהנה מהשימוש בו. שפע אינסופי של אופציות לעיצוב ושימוש הדפדפן עשו אותי מאושר לאחר שימוש ארוך באקספלורר המרדים. ועכשיו לענייננו; ניסיתי להכנס להוטמייל אבל לאחר שהקשתי את שם המשתמש והסיסמה לא יכולתי להכנס. לחצן ה"כניסה" פשוט לא נלחץ (החץ לא הופך לאצבע הלוחצת, או איך שלא קוראים לזה בשפתכם...).
בנוסף, כשאני לוחץ על הגלגלת בעכבר היא הופכת לסוג של חץ שמטיס דפי אינטרנט (באקספלורר) במהירות רבה בכיוון הזזת העכבר, אך במוזילה (גרסה עברית 1.7.3) אין זכר לפעולה המעולה הנ"ל.
אשמח לתגובה, פתרון או כל דבר שעולה על דעתכם.
תודה מראש, אוניקס.

אוניקס

הודעה שלא נקראהעל ידי אוניקס » 20 פברואר 2006, 00:48

אודה אם תשלחו לי גם מייל ל; ao_d@017.net.il , מכיוון שאני לא מבקר כאן הרבה. אוניקס

rotemliss

הודעה שלא נקראהעל ידי rotemliss » 20 פברואר 2006, 14:55

אני מסכים איתך עד מאוד בנוגע למוזילה - ולא, אני לא איש מכירות שלו :wink:, אני פשוט מאוד מרוצה ממנו. ויש דבר טוב עוד יותר: הרחבות. המון-המון הרחבות שכתבו אנשים טובים, ושמאפשרות כל מיני דברים, שאו שעדיין לא נכנסו לגרסה הרשמית, או שלעולם לא יכולים להיכנס לשם והם בבחינת תוספת נחמדה.

באשר להוטמייל - מוזר, אצלי הוא נפתח. שים לב שזה כפתור רגיל, שהעכבר לא אמור להפוך מעליו ל-pointer (כך קוראים לזה בשפת ה-CSS, שהיא השפה הגורמת לעכבר להפוך ל-pointer בדפים - באם לא מדובר בקישור, כמובן, ואפילו את זה עושה CSS פנימי). כמו כן שים לב לכך שלפעמים אנשים מגדירים את העניין לא נכון (hand במקום pointer), אבל לרוב זה לא משפיע על הפונקציונליות.

אשר לגלגלת - הבעייה ידועה, והפיתרון מוצג בפיסקה הבאה.

אני מציע לך לשדרג את הדפדפן למוזילה פיירפוקס, שהוא דפדפן בלבד: הדפדפן הנוכחי שלך הוא ישן מדי, ולא כולל כל מיני תוספות של פיירפוקס - ונימוק מכריע לשדרוג הוא, כרגע, העובדה שיש לו הרבה פחות הרחבות מלפיירפוקס. כמו כן פיירפוקס הרבה יותר מעודכן מבחינת התמיכה בדברים שונים - אם כי ניתן לפתור את הבעייה הזו (אך עדיין להישאר ללא הרחבות רבות וללא כל התכונות הנוספות של פיירפוקס, בינתיים) על ידי שדרוג ל-Seamonkey 1.0, שעדיין אין לו תרגום בעברית. קיצורו של דבר - כדאי לך להוריד את פיירפוקס בגרסה 1.5.0.1 (שיש לו תרגום עברי), או לכל הפחות לשדרג למוזילה 1.7.12 החדש ביותר שיש גם לו תרגום עברי (כי כל מיני באגים וחורי אבטחה נפתרו בגרסאות החדשות יותר).

כמו כן, אני ממליץ לך להירשם, וכך תוכל לסמן את התיבה "יידע אותי כאשר יש תגובה חדשה", ויישלח אליך דוא"ל בכל פעם שיגיבו להודעה שסימנת כך. עם זאת, לא הייתי סומך על כך יותר מדי בשרת הזה.

חזור אל “SeaMonkey - באגים בתרגום”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד