ברצוני להציג את עצמי

פורום זה עוסק בפיתוח ותרגום הגרסה העברית של Firefox, דיווח על באגים וטעויות בתרגום, ומידע כללי על גרסאות ליליות. פורום זה אינו מיועד לשאלות כלליות ותמיכה טכנית, לדיווח על תקלות באתרים.
אסף גרי

ברצוני להציג את עצמי

הודעה שלא נקראהעל ידי אסף גרי » 06 ינואר 2013, 16:32

שלום רב!
תומר ביקש ממני שאציג את עצמי, אני מקווה שזה הפורום הנכון (תרתי משמע :-)).

שמי אסף גרי, אני מפתח תכנה מאז גיל 10 (לסרוגין) ולאחרונה לקראת פתיחת העשור החמישי לחיי, החלטתי שהגיע הזמן שאתרום קצת לעולם הקוד הפתוח שתרם לי כל כך הרבה.
אז הנה, כך הגעתי עד הלום. אני שוקל גם לתרום לפתוח של Firefox בגרסת האנדרואיד. בנתיים מדריך ההתקנה למפתח גרם לי לחכות עם זה קצת, מפני שמדובר בתהליך של כמה שעות.

אני שולט בעברית, אנגלית וערבית, בסדר הזה לפי רמת השליטה.
כמו כן אני שולט בשפות תכנות רבות, ההתמחות שלי היא בJava.

משום מה לא הצלחתי להרשם לאתר, לכן אני מפרסם את ההודעה כאורח.

אם יש שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלי asaf נקודה gery אצל gmail נקודה com...
אסף

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

Re: ברצוני להציג את עצמי

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 06 ינואר 2013, 18:22

אסף גרי כתב:שמי אסף גרי, אני מפתח תכנה מאז גיל 10 (לסרוגין) ולאחרונה לקראת פתיחת העשור החמישי לחיי, החלטתי שהגיע הזמן שאתרום קצת לעולם הקוד הפתוח שתרם לי כל כך הרבה.
שלום אסף, וברוך הבא!
אסף גרי כתב:אז הנה, כך הגעתי עד הלום. אני שוקל גם לתרום לפתוח של Firefox בגרסת האנדרואיד. בנתיים מדריך ההתקנה למפתח גרם לי לחכות עם זה קצת, מפני שמדובר בתהליך של כמה שעות.
הדף שהפניתי אותך אליו כולל מידע רב ומקיף על אופן התרגום, אבל למעשה רובו כלל לא נחוץ לשימוש שוטף; כאשר מבצעים את התרגום מול מערכת תרגום כלשהי צריך לעבוד אך־ורק מולה. כיום אנחנו עובדים עם Narro, והשאיפה היא יום אחד להחליף את המערכת באחרת, אבל עוד חזון למועד. לאחר שהתרגום מושלם והמחרוזות כולן מאושרות מישהו (לרוב זה נופל עלי) גוזר את התרגום מהמערכת ומייבא אותו למערכת ניהול הגרסאות ומשם זה מתחיל להתגלגל לגרסאות הבאות של היישומים השונים.

ספציפית לגבי פיירפוקס לאנדרואיד (וגם FirefoxOS) יש תרגום די שלם, אבל עקב אילוצים שאינם תלויים בנו הוא עדיין לא "רשמי". אני מקווה שנראה כאן שינוי בעתיד הקרוב.
אני שולט בעברית, אנגלית וערבית, בסדר הזה לפי רמת השליטה.
אסף גרי כתב:משום מה לא הצלחתי להרשם לאתר, לכן אני מפרסם את ההודעה כאורח.
זו בעיה חמורה מאד, ולא נסכים לחיות איתה! אם תפרט כאן יותר לגבי הבעיה שאירעה במהלך הרישום נוכל לבחון אותה ולפעול לתיקונה המהיר.

סמל אישי של המשתמש
חתול
יצירת קשר:

Re: ברצוני להציג את עצמי

הודעה שלא נקראהעל ידי חתול » 06 ינואר 2013, 21:03

ברוך הבא אסף.
אני שמח לראות אנשים חדשים ובטח כאלה עם ידע נרחב כמו שלך. אני בטוח שתוכל למצוא לא מעט נושאים לתרום בהם לפיירפוקס.

חזור אל “Firefox - התאמה לעברית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד