התנהגות מוזרה של התקנת ערכות נושא ב-SeaMonkey 1.0.6 בעברית

יש לך שאלה על של חבילת Mozilla/Seamonkey? אולי יש לך תשובה לשאלות של אחרים?
סמל אישי של המשתמש
אילנה

התנהגות מוזרה של התקנת ערכות נושא ב-SeaMonkey 1.0.6 בעברית

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 13 נובמבר 2006, 05:10

היי,

הורדתי את Seamonkey 1.0.6 בעברית, ולאחר ההורדה, ניסיתי להתקין ערכת נושא שונה, מהמבחר שעמד לרשותי.

מה שקרה היה תופעה מוזרה: בכל פעם שלחצתי על Install, הסתובב שעון החול עד שפתח דווקא את הפירפוקס שלי, אפילו שסגרתי אותו לגמרי !

ניסיתי מספר פעמים, שוב ושוב, עד שהתייאשתי :(
מה גורם לתופעה המוזרה הזאת, ואיך מביאים את ה-Seamonkey בכל זאת להתקין ערכות נושא והרחבות מבלי לפתוח את הפיירפוקס תוך כדי מעשה ? מה בכלל גורם לתופעה המוזרה הזו ?
זכור לי שבזמנו, בגירסה קודמת, לא היתה לי בעיה כזו, וערכות נושא והרחבות הותקנו בקלות. הדבר היחיד ש"עצבן" אותי שם היה (ועדיין ישנו) חוסר מנהל ההרחבות וערכות הנושא, כפי שהוא קיים בפיירפוקס. אבל על דבר זה כבר דיברנו כאן רבות.

בתודה מראש,

:oops:

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 13 נובמבר 2006, 06:00

זוכרת מה שקרה אצלך לפני שבועיים עם XPI ופיירפוקס? זו בדיוק אותה בעיה, רק הפוכה. תגדירי את סימנקי בתור בריירת המחדל.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

סמל אישי של המשתמש
אילנה

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 14 נובמבר 2006, 00:46

תומר כתב:זוכרת מה שקרה אצלך לפני שבועיים עם XPI ופיירפוקס? זו בדיוק אותה בעיה, רק הפוכה. תגדירי את סימנקי בתור בריירת המחדל.

היי,

ראשית, תודה. עשיתי כדבריך והפכתי (זמנית) את ה-Seamonkey לברירת מחדל, וזאת לאחר שסגרתי לחלוטין את הפיירפוקס.

לאחר מכן בחרתי ערכת נושא המתאימה ל-Seamonkey 1.0.6, (אין הרבה כאלה). זו דווקא היתה ערכת נושא שפעם הצלחתי להתקין אותה באחת הגירסאות המוקדמות יותר, וניסיתי שוב, ושוב, אך ללא הצלחה :(

כיוון שאני עמוסה כרגע, גם עם הגיבויים שלי במחשב, וגם עניינים אחרים, זנחתי את העניין כרגע, אבל אני חושבת שאני אמשיך בפיירפוקס הטוב והנוח לעבודה ועיצוב עד שיעצבו סוף סוף את ה-SeaMonkey בצורה כזאת שאפשר וניתן יהיה לעבוד אתו בצורה נורמלית :!: כמו בפיירפוקס :!:

אמנם עכשיו, עקב הסקרנות הטבעית שלי, בכל פעם שמשוחררת גירסה חדשה, אני "מוכרחה" לבדוק אותה, אבל בינתיים - אני כל פעם מתאכזבת מחדש וחוזרת הביתה - לפיירפוקס הטוב והנוח :!:

בכל מקרה, תודה על נסיונך לעזור,

סמל אישי של המשתמש
אילנה

קריסה של Firefox 1.5 מייד לאחר ההתקנה

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 15 דצמבר 2006, 02:55

היי,

לאחר שניסיתי להתקין את Firefox 3a1, וההתקנה קרסה כל פעם מחדש, שמעתי שיצאה גירסה ליילית של Seamonkey 1.5 (באנגלית), וכיוון שבמשך הזמן היו צפויים שם כל מיני שינויים כמו הוספת ניהול ההרחבות וערכות הנושא - ניסיתי להתקין אותה על מנת לעמוד על טיבה.

התוצאות היו עגומות מאוד: כמו שגירסת פיירפוקס 3.0a 1 קרסה כל פעם מחדש, כך גם ה-Semonkey 1.5a קרסה כל פעם מחדש לאחר ההתקנה.

מה קורה פה ? האם ייתכן שיש גורם דומה או משותף המונע מהתקנה נורמלית של שתי הגירסאות הללו על המחשב שלי ?

כתבתי זאת כאן, כיוון שהמקרים דומים, ואולי יש דבר אחר המפריע ומונע התקנת תוכנות אלה במחשב שלי !

:oops:

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 15 דצמבר 2006, 08:30

אם אני לא טועה, שתי התוכנות בגירסאות שציינת מתבססות על XULRunner. יכול להיות שזה מקור הבעיה.

סמל אישי של המשתמש
אילנה

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 16 דצמבר 2006, 00:18

תומר כתב:אם אני לא טועה, שתי התוכנות בגירסאות שציינת מתבססות על XULRunner. יכול להיות שזה מקור הבעיה.

היי תומר,

המילה (או המונח) אינו אומר לי דבר, כמו לך :wink: פשוט שמתי לב לעובדה שזה קורה בשתי הגירסאות, ואז חשבתי לעצמי שאולי יש סיבה או קשר לתופעה המוזרה. בכל מקרה - אם זה ככה - אז מה אני עושה לדעתך עם זה ?

בתודה,

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 16 דצמבר 2006, 00:39

אילנה כתב:
תומר כתב:אם אני לא טועה, שתי התוכנות בגירסאות שציינת מתבססות על XULRunner. יכול להיות שזה מקור הבעיה.
המילה (או המונח) אינו אומר לי דבר, כמו לך :wink: פשוט שמתי לב לעובדה שזה קורה בשתי הגירסאות, ואז חשבתי לעצמי שאולי יש סיבה או קשר לתופעה המוזרה. בכל מקרה - אם זה ככה - אז מה אני עושה לדעתך עם זה?
תעשי מה שסיימון יעץ לך לעשות לגבי פיירפוקס.

חזור אל “SeaMonkey”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד