האם הבעיה בדפדפן?

דיונים כלליים על הדפדפן Mozilla Firefox.
אם משהו לא עובד או אם אתם לא יודעים איך עושים משהו, שאלו כאן. וכמובן, אם יש לכם תשובות, אל תהססו לענות.
argamon

האם הבעיה בדפדפן?

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 27 ינואר 2017, 12:07

שלום לכם: מהיום זה כך: לדוגמא אני מקליד בגוגל את המילה - אברהם > לוחץ על אנטר ומקבל תוצאות בשם אברהם.> אני לא נכנס לתוצאה כלשהי אלא לוחץ למעלה על "תמונות" ומקבל תוצאות של תמונות. > אני לוחץ על תמונה לפי בחירתי אבל אין תגובה , וגם לתמונות אחרות אין תגובה בלחיצה. האם לדעתכם הבעיה בגוגל או בדפדפן פיירפוקס?
אגב, האפשרויות האחרות בלחצנים של גוגל למעלה כמו "חדשות" , "סרטונים" וכ"ו, מגיבות כראוי.
בתודה לתשובתכם.

תומר
יצירת קשר:

Re: האם הבעיה בדפדפן?

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 27 ינואר 2017, 12:18

האם אתה במקרה מנטרל תסריטי JavaScript בדפדפן?
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 27 ינואר 2017, 12:30

תומר כתב:האם אתה במקרה מנטרל תסריטי JavaScript בדפדפן?

אין לי מושג אפילו מה זה ובטח לא מנטרל. האם יש דרך פשוטה לבדוק את זה?

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 27 ינואר 2017, 12:32

נסה להפעיל מחדש את הדפדפן עם תוספות מנוטרלות (דרך תפריט העזרה) ולבחון אם הבעיה משתחזרת. אני מנחש שהגורם לה יהיה חוסמי פרסומות ותסריטים למיניהם.

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 27 ינואר 2017, 12:42

תומר כתב:נסה להפעיל מחדש את הדפדפן עם תוספות מנוטרלות (דרך תפריט העזרה) ולבחון אם הבעיה משתחזרת. אני מנחש שהגורם לה יהיה חוסמי פרסומות ותסריטים למיניהם.

תומר אם כוונתך לסגור את הדפדפן ולפתוח שוב. את זה ניסיתי ולא עזר ומתברר לי שגם באקספלורר זה אותו המצב.
>> אגב הזכרת לי משהו: אם אני עושה איתחול אז לאחר זמן מה קופצת לי הודעה על הצורך לעדכן ג'אוה וההודעה נעלמת ואין לי מושג איפה לעדכן.
האם זה אומר לך משהו?

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 27 ינואר 2017, 13:19

argamon כתב:
תומר כתב:נסה להפעיל מחדש את הדפדפן עם תוספות מנוטרלות (דרך תפריט העזרה) ולבחון אם הבעיה משתחזרת. אני מנחש שהגורם לה יהיה חוסמי פרסומות ותסריטים למיניהם.
תומר אם כוונתך לסגור את הדפדפן ולפתוח שוב. את זה ניסיתי ולא עזר ומתברר לי שגם באקספלורר זה אותו המצב.

זה לא מה שכתבתי.

תפריט ← עזרה (?) ← הפעלה מחדש עם תוספות מנוטרלות…
תמונה
עזרה ← הפעלה מחדש עם תוספות מנוטרלות…
תמונה

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 27 ינואר 2017, 14:44

תומר כתב:
argamon כתב:

זה לא מה שכתבתי.

תפריט ← עזרה (?) ← הפעלה מחדש עם תוספות מנוטרלות…
תמונה
עזרה ← הפעלה מחדש עם תוספות מנוטרלות…
http://i.imgur.com/Etf8AF9.png[/img]

זה כך תומר: ראשית הכניסה אצלי לעזרה אחרי הלחיצה על הקווים מופיעה בסמל קטן למטה בצורה של סימן שאלה. מה שאני מקבל זה דומה לאפשרויות שכתבת אבל לא בדיוק אלא כתוב עזרה עבור פיירפוקס שמביאה לדף באנגלית, אבל למטה לפני שאני לוחץ יש אפשרות דומה למה שכתבת על הפעלה מחדש עם תוספות מנוטרלות.
אנסה להעלות קישור לצילום מסך. זה לא מצליח כל כך אבל לפעמים כן:
אגב, האם יש אפשרות אחרי זה לשנות שוב את הגדרת ההעלאה עם תוספות לא מנוטרלות?
https://i.imgur.com/wt6JD2P.png

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 27 ינואר 2017, 14:56

שכחתי לציין שהתפריט מופיע אצלי שונה כי מדובר בגרסת פיתוח. איפה שכתוב Nightly תדמיין שכתוב Firefox. :-)

ההגדרה הזו תקפה רק להפעלה העוקבת; אחרי שתסגור את הדפדפן ותפעיל אותו שוב הוא יעלה כרגיל.

argamon

הודעה שלא נקראהעל ידי argamon » 27 ינואר 2017, 17:38

תומר כתב:שכחתי לציין שהתפריט מופיע אצלי שונה כי מדובר בגרסת פיתוח. איפה שכתוב Nightly תדמיין שכתוב Firefox. :-)

ההגדרה הזו תקפה רק להפעלה העוקבת; אחרי שתסגור את הדפדפן ותפעיל אותו שוב הוא יעלה כרגיל.

:) תומר, כנראה אתה יודע לעשות עין טובה בשליטה טלפתית מרחוק על המחשב.
מה שקרה הוא כך:
> לפני שנכנסתי עכשיו לבדוק אם כבר השבת לי ובלי שעשיתי עדיין מה שהסברת לי , עשיתי שוב ניסיון קטן שלא עזר לי היום לפני שפתחתי כאן שאלה:
> בדף התמונות לחצתי על אחת התמונות לחיצה ימנית ובתיבה בחרתי ב- "פתח קישור בחלון חדש". למרבה הפתעתי בחלון החדש הכל פעל כראוי.
> סגרתי את החלון החדש ועכשיו ניסיתי ללחוץ על דף התמונות המקורי.
:o ולמרבה הפלא גם בו הכל פעל כראוי.
> ריעננתי את דף הבית שלי גוגל ועכשיו ניסיתי שוב את דף התמונות והכל פועל כרגיל כאילו מעולם לא הייתה בעיה. אין לי מושג למה כיוון שאני לא מבין הרבה במחשב ואני מאמין שאתה יכול אולי לשער. אולי משהו היה תקוע. אין לי מושג וכלום לא היה לי ממוזער למטה.
:o תומר, אני נשבע בכבודי וחבל שאין מכונת אמת און ליין בה תבדוק אותי שאני כותב אמת שהפעולות הנ"ל עשיתי כשהקלדתי את המילה - משה, ואחר כך ניסיתי הכל בתמונה של ,,,, משה רבנו. ולמרבה ההפתעה זה הצליח. אני אתחיל להאמין באמונות טפלות. אולי גם משה רבנו עזר לי ולפי זה גם משה רבנו מעדיף בשמיים לגלוש בדפדפן פיירפוקס :)
> וואלה אני פוחד לסגור עכשיו את הדפדפן בגלל החשש שהוא ישתגע שוב והרושם שאני מקבל הוא שהבעיה במחשב ולא בדפדפן. אתה בודאי יכול לשער יותר טוב.
> אני אסגור את הדפדפן לפני ההליכה לישון, ואם הוא יישתגע מחר שוב, אז אבקש ממך להפעיל שוב את השליטה הטלפתית שלך מרחוק לתיקון הבעיה ואנסה בדיקה עם תמונת משה רבנו. :)
>>> תומר יש לי ברצינות הצעה: אני שם לב שאתם ברובכם כאן מומחים במחשב ופתרתם לי כבר בעיות שונות כשהיה נדמה לי שזה הדפדפן וכנראה רובם לא היו בגלל הדפדפן. אני מציע לפתוח באתר הזה פורום תמיכה כללית במחשב ללא קשר דווקא עם הדפדפן. לדעתי זה ימשוך אליכם המון שואלים ונדמה לי שאחת המטרות במוזילה היא למשוך אליו הרבה גולשים. יש לי לא פעם שאלות טכניות בבעיות מחשב ותמיד צר לי שאני לא יכול לשאול כאן כי הן שאלות כלליות שלא שייכות לדפדפן.
אשמח לתשובה שלך על כל מה שכתבתי.
תודה

חזור אל “Mozilla Firefox”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Baidu [Spider] ו־ 4 אורחים