עבודה עם טנדרבירד

יש לך שאלה על ChatZilla,‏ Composer,‏ Camino,‏ Netscape,‏ K-Meleon,‏ Galeon,‏ Nvu או כל תוכנה אחרת המבוססת על מוזילה? אולי יש לך תשובות לשאלות של אחרים?
תומש
משתמש חדש

עבודה עם טנדרבירד

הודעה שלא נקראהעל ידי תומש » 22 ינואר 2009, 13:33

שלום,

אני מעוניין לכתוב איזשהי אפליצקיה המבוססת על טנדרבירד: האפליקציה תתן למשתמש להשתמש בתוכנת הטנדרבירד כמו שהיא ומידי פעם תקפיץ לו הודעות שונות - בהתאם לכפתורים שהוא לחץ עליהם או פרקי זמן בשימוש בתוכנה, כמו כן אני אצטרך לעקוב אחרי כל חלון שבו ביקר המשתמש וכן מקשים שהוא לחץ עליהם בזמן השימוש וכמובן לשמור את המידע לקבצים.

עקב חוסר ההיכרות שלי עם פלטפורמת מוזילה, השאלה שלי היא מה הדרך הנוחה והמהירה ביותר לכתוב את האפליצקיה הזאת?
באמצעות תוספות או ע"י הורדת הקוד הפתוח של טנדבריד/מוזילה ובנייתו מחדש?

כמו כן אם יש אתרים עם הסבר ברור לגבי בניית הפרוייקט של מוזילה , דוגמאות לשינויים בקוד/הוספות לקוד ובנייתו מחדש אני אשמח.

תודה,
תומר

Dror

Re: עבודה עם טנדרבירד

הודעה שלא נקראהעל ידי Dror » 22 ינואר 2009, 14:04

אז אתה רוצה לבנות תוסף שפוגע בפרטיות של המשתמש, וגם מציק לו בעבודה השוטפת על התוכנה והמחשב בכלל? אז תגיד ככה...
Lorem Ipsum.

תומש
משתמש חדש

Re: עבודה עם טנדרבירד

הודעה שלא נקראהעל ידי תומש » 22 ינואר 2009, 14:27

Dror כתב:אז אתה רוצה לבנות תוסף שפוגע בפרטיות של המשתמש, וגם מציק לו בעבודה השוטפת על התוכנה והמחשב בכלל? אז תגיד ככה...

ממש לא, זאת לא הולכת להיות תוכנה שמישהו באמת ישתמש בה, רק מריצים איתה ניסוי כדי לחקור תגובות של משתמשים, הניסוי ייערך באוניברסיטה בארץ על מספר סטודנטים וכן הם יהיו מודעים לניסוי...

עדיין מחפש תשובה לשאלות ששאלתי למעלה?

חזור אל “תוכנות אחרות מבוססות מוזילה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים