צ'ט בעברית,יש כזזזזזזה?????

יש לך שאלה על ChatZilla,‏ Composer,‏ Camino,‏ Netscape,‏ K-Meleon,‏ Galeon,‏ Nvu או כל תוכנה אחרת המבוססת על מוזילה? אולי יש לך תשובות לשאלות של אחרים?
הדר
משתמש חדש

צ'ט בעברית,יש כזזזזזזה?????

הודעה שלא נקראהעל ידי הדר » 21 ספטמבר 2003, 21:31

הצילו :!: ביצעתי את הוראתכם מלומדי יתחברתי לdalnet פקדתי join israel/ ואכן יצטרפתי ל"ערוץ ישראל" ראתי משמאלי את רשימת המשתתפים וראיתי גם שהצ'ט חי בועט ונושם אך למורת רוחי הוא עושה את זה באנגלית. ואז... ציותי עליו את הפקודה-charest hebrew / קיבלתי תשובה מה-mode
שהוא confifm hebrew או משהוא כזה שימחתי לא ידעה גבולות אבל מפך הנפש לא אחר לבוא כאשר הקלדתי "שלום" נזעקו כל מיני אותות אנגליות שאחת כונותיהם (ואני מתרגם כי אין לי חשק לכתוב את זה באנגלית) " אל תשתמש בפונטים לא מוכרים" ובאמת ראיתי מצ'וטטים שמדברים עברית בג'בריש אז שאלי אותם בגי'ברישאית "lamh atem lo mshtamshim beivrit? למורת רוחי לא קיבלתי תשובה
אז תגידו לי בבקשה האם כמשתמש מקינטוש אוכל אי פעם לצ'וטט בעברית ללא שום עקבות?
אני הוא אני ואין ליחס לזה כל חשיבות.....

צחי
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי צחי » 22 ספטמבר 2003, 15:17

בערוץ israel# הסבירו לי שמדברים שם רק באנגלית, אבל אפשר במקום זה לנסות את israelUSA#, שם מדברים עברית, וזה עובד די טוב, ממה שניסיתי, לפחות על ה-WinTel שלי.

אורח

הודעה שלא נקראהעל ידי אורח » 22 ספטמבר 2003, 22:20

צחי מה זה win tel?

צחי
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי צחי » 22 ספטמבר 2003, 23:18

windows/intel, למרות שלמעשה יש לי AMD ;)
אני פשוט לא יודע מה מצב העברית בכלל, ובמוזילה בפרט, על מק.
כפי שאמרתי, נסה בערוץ israelUSA#. עם הזמן, תוכל למצוא גם ערוצים אחרים, בנושאים ספציפיים שמעניינים אותך.

סמל אישי של המשתמש
Prognathous

הודעה שלא נקראהעל ידי Prognathous » 23 ספטמבר 2003, 00:28

נראה ש?irc.co.il היא רשת שמלאה בערוצים בעברית, אבל באופן אישי, הרשת היחידה שאני מוצא בה עניין היא (כמה מפתיע) moznet.?

Prog.

אורח

הודעה שלא נקראהעל ידי אורח » 23 ספטמבר 2003, 03:03

progathous תודה ניכנסתי ל moznet אבל לא אמרת לי איך להגיע לצ'ט שיודע עברית.שכולם מדברים בו עברית ורק עברית י ש כ ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :תודה בבקשה הראה לי את הדרך צעד אחר צעד x

הדר
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי הדר » 23 ספטמבר 2003, 03:06

האורח זה אני
אני הוא אני ואין ליחס לזה כל חשיבות.....

צחי
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי צחי » 23 ספטמבר 2003, 11:27

רשת moznet מיועדת בעיקר למפתחי ומשתמשי מוזילה, וכל הערוצים שם עוסקים במוזילה מכיוון זה או אחר.
אפשר להגיע אל irc.co.il על ידי לחיצה על הקישור למעלה, או הכנסת הפקודה

קוד: בחר הכל

/attach irc.co.il
בשורת הקלט של chatzilla, ואז לחפש ערוץ בנושא שמעניין אותך.
וכמו שאמרתי, אפשר גם לחפש באחת הרשתות הגלובליות שמקושרות מהמסך הראשי של chatzilla, כפי שהסברנו קודם.

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 23 ספטמבר 2003, 13:42

ברוב הרשתות ערוץ #israel משמש לצ'אט באנגלית לגבי ישראל, וערוצים אחרים, כגון #hebrew, #עברית ו-#ivrit משמשים לשיחות בעברית. כמובן, ישנם עוד הרבה ערוצים לשיחות בעברית, אבל הם יותר תלויים ברשת הצ'אטים, ובהעדפת המשתמש. לרוב. אפשר להגיע אליהם מהערוצים הראשיים הללו.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

arix
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי arix » 05 מרץ 2004, 19:51

יש בנוסף 2 סרברים ישראלים שיש שם ערוצים בעברית:
EFNET:
irc.inter.net.il
IRCNET:
irc.netvision.net.il

תומר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 06 מרץ 2004, 10:10

השרתים הללו אמנם ישראלים, אבל מקושרים לרשתות IRC בינלאומיות. ככאלו, אין להם שום יתרון על שרתים אחרים באותן הרשתות, למעט המרחק הגיאוגרפי בין המשתמש לשרת ה-IRC.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael

arix
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי arix » 06 מרץ 2004, 16:29

יש יתרון גדול, זה מאפשר כניסה לכל המשתמשים הישראלים(I LINE) בעוד ששאר הסרברים הבינלאומיים ברשתות הנ"ל אינם מאפשרים כניסה חופשית לכל מרחב הכתובות של ישראל, או שמאפשרים כניסה מוגבלת (restricted +r )

אורי קדורי

Re: סקס

הודעה שלא נקראהעל ידי אורי קדורי » 06 מרץ 2010, 09:37

[quote="אורח"]צחי מה זה win tel?[/quote]

fuego

Re: xex

הודעה שלא נקראהעל ידי fuego » 06 מרץ 2010, 09:38

[quote="Prognathous"]נראה ש?[url=irc://irc.co.il][u]irc.co.il[/u][/url] היא רשת שמלאה בערוצים בעברית, אבל באופן אישי, הרשת היחידה שאני מוצא בה עניין היא (כמה מפתיע) [url=irc://irc.mozilla.org:6667][u]moznet[/u][/url].?

Prog.[/quote]

חזור אל “תוכנות אחרות מבוססות מוזילה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים