לכל המשתמשים שלא מסוגלים לעיתים לקבל מיילים או לשלוח

יש לך שאלה על לקוח הדוא"ל של חבילת Mozilla? יש לך תשובה לשאלות של אחרים?
אלון 11
משתמש חדש

לכל המשתמשים שלא מסוגלים לעיתים לקבל מיילים או לשלוח

הודעה שלא נקראהעל ידי אלון 11 » 16 אפריל 2015, 06:46

נתקלתי בבעייה דומה שימו לב למטה עם הודאת השגיאה .
פשוט לא הצלחתי להכנס בשמי המקורי ולכן פתחתי ניק חדש עם רווח בין האלון ל11
ולבכן להלן קבלו הסבר מפורט ומדוייק מאחר והתעקשתי לפתור את הבעייה שנוצרה לי .
מה לא עשיתי כדי לתקן המצב כולל כעסים על התמיכה הטכנית של הספק שירות שלי ..
יש לציין שאני משתמש ממש ותיק של התוכנה וכל מה שמוגדר כקוד פתוח. למעלה מ15 שנה ..
ובכן מה קורא זה שנסגרים לכם פורטים במחשב שדרכם נכנסות או יוצאות ההודעות .
לי יש בטנדנבירד מוגדרים לא פחות משלושה מיילים שונים וכשנסגרים לכם הפורטים של היציאה או הכניסה במקרא כמו שלי
שום מייל לא מסוגל לעבוד .. יש לציין שלא קבלתי מענה משום גורם , אף אחד לא ידע לתת לי מענה . או עזרה .
וחפרתי בעצמי החל מהסרת התוכנה והעלתה מחדש. זה עזר בדיוק ליום יומיים ובום טראח הכל חזר מחדש ............
ובכן יש כל מני תוכנות או יוטיליטיז מסריחים שסוגרים לנו את הפורטים של הדואר . א וירוסים
וכל ייתר המזיקים סוסים טרויאנים וכו.... אז קודם תנקו את המחשב שלכם ככל יכולתכם ...
ב תסירו כל מני תוכנות חינמיות מסריחות שחושבות שעוזרות לכם בניקויי והסרת רוגלות או הסרת תוכנות או האצתו מהמחשב שלרוב יורדות
כשלא שמים לב יחד עם תוכנות אחרות .. שימו לב לאייקונים חדשים של תוכנות שפתאום מופיעות לכם על מסך הבית ..
ופשוט תסירו את כולן ... בלי להתבייש פשוט תסירווו .............. אצלי לאחר שלוש ארבע הסרות הכל הכל הסתדר .
פשוט תורידו את ההתקנות האחרונות שעלו מאז החלו הבעייות ..
ופתאום ככה בלי שתרגישו תתחילו לקבל את כל המיילים . ולשלוח מיילים בצורה חלקה .. ולאורך זמן .
לצערי אני לא מצליח לזכור אילו תוכנות הסרתי אחרת בשמחה הייתי מציין בפניכם . ..
אני כמובן לא מתכוון למנוע מכם להשתמש בתוכנות פיירוואל מקצועיות לצורך הגנה על מחשבכם . ובטח לא באנטי וירוס ורוגלות למיניהם אבל
רק במשהו אמין, כל ייתר הזבל עושה את אותן בעיות. (אני משתמש בתוכנה למעלה מ15 שנה בהצלחה ובאהבה מרובה כולל אופן אופיס .)
אלה לכל אותן אילו המתחזות לכך .. במקצועיות כמובן אם אתם יודעים לעבוד איתן פשוט תגדירו אותן בצורה נבונה .
תהנו מהצעתי כי גם אני אכלתי חצץ עד שתיקנתי אצלי את הבעייה באופן סופי ומוחלט ..

תודה !
אלון

סמל אישי של המשתמש
תומר‏
יצירת קשר:

Re: לכל המשתמשים שלא מסוגלים לעיתים לקבל מיילים או לשלוח

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר‏ » 16 אפריל 2015, 10:46

אני לא מצליח להבין מה המשמעות של „סגירת פורטים” כהגדרתך, אבל סביר להניח כי הסרת רוגלות הייתה אחד מהצעדים הראשונים שהיינו מציעים לך אם היית מספר לנו פה על הבעיה הזו מלכתחילה. ☺
– תומר.

מוזילה ישראל בפייסבוק: https://facebook.com/MozillaIsrael

אלון 11
משתמש חדש

Re: לכל המשתמשים שלא מסוגלים לעיתים לקבל מיילים או לשלוח

הודעה שלא נקראהעל ידי אלון 11 » 17 אפריל 2015, 05:01

תומר אף אחד אבל אף אחד לא ענה לי ..... תסתכל למטה .. אני גם לא מאמין שידעו בכלל את הסיבה .
אם אתה לא יודע מה זה פורטים מצטער זה לא המקום .. והזמן .. אם היית קןרא מה כתבתי היחת מבין שזה הצעד הראשון שעשיתי סריקת המחשב להסרת כל סוגי המזיקים למיניהם .... זה כמובן לא פתר ולא יפתור לך שום בעייה . אם כן אז רק במקרים מסוימים .. מה שגורם לעיקר הנזק זה כאילו תוכנות שמתימרות להגן לך על המחשב דווקא . הן אילו שחוסמות את המיילים מלצאת או להכנס .. על ידי סגירת פורטים שטנדנבירד משתמשת בהם ... על פי רוב אותן תוכנות מתעלקות עלינו ויורדות על פי רוב כחלק מחבילה . ומצטרפות להורדה שלא קשורה לעניין .. רק לאחר הסרתן הכל חזר לעבוד בצורה מושלמת .. הכוונה הייתה טובה אולי הביצוע פחות.

חזור אל “Mozilla Thunderbird”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד