iPost.co.il - הדוור הבא ברשת | תאימות האתר

מצאת אתר שלא נראה טוב ב-Mozilla כי הוא לא תואם לתקן? פרסם כאן. מנסה להתאים את אתרך לעבודה עם מנוע התצוגה Gecko? פרסם וננסה לעזור.

iPost.co.il - הדוור הבא ברשת | תאימות האתר

הודעה שלא נקראהעל ידי shimi810 » 16 מרץ 2010, 10:58

https://www.ipost.co.il

נשלחה פנייה לדואר האלקטרוני support@ipost.co.il לקבלת הסברים על המערכת עבור תאימות דפדפן פיירפוקס.

זהו תוכן הפנייה:
נשלח: 9:37 בבוקר, 16/03/2010 כתב:שלום,

האם המערכת iPost מותאמת לעבוד גם על דפדפן Firefox בגרסה 3.6 העדכנית ?
חיפשתי בכל האתר ולא מצאתי אף אזכור לפרט החשוב הזה..
כפי שאתם מבינים, חשוב מאד לציין את הפרט הנ"ל, שכן המערכת מחליפה כמעט את כל סוגי המכתבים,
ובאם המערכת לא תפעל על דפדפנים מסוג זה, הם יהיו מנוטרלים מהמכתבים האישיים שלהם.
שכן יש אנשים שמשתמשים במערכות הפעלה אחרות כגון לינוקס ששם המערכת פשוט לא תפעל...

אשמח לתשובה,
שימי.

כולנו מקווים ש'הדוור הבא ברשת' באמת יתמוך את כל סוגי הדפדפנים למיניהם. ונקווה שכך יהיה.

אגב, כפי שהבנתי, האתר הוא כמו האתר הרגיל, לא בפלאש.
shimi810

Re: iPost.co.il - הדוור הבא ברשת | תאימות האתר

הודעה שלא נקראהעל ידי shimi810 » 16 מרץ 2010, 12:02

התקבלה תשובת הפנייה לגורם מוסמך:
DOARTEK@postil.com, 9:54 כתב:שלום שימי

שאלתך מועבר לגורם מוסמך
כשאקבל תשובה אחזור אלייך.
המשך יום נעים,

בברכה,
פנינה-תמיכת אינטרנט
טלפון: 171 שלוחה 24
פקס: 03-5643646
דוא"ל: doartek@postil.com

נראה שכמעט ואפשרי לסמוך אליהם בשירות, השאלה איזה סוג שירות נצטרך..
המענה תוך 17 דקות, די מהיר. עכשיו צריך למדוד זמן את התשובה הטכנית.
shimi810

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 16 מרץ 2010, 12:46

shimi810 כתב:כולנו מקווים ש'הדוור הבא ברשת' באמת יתמוך את כל סוגי הדפדפנים למיניהם. ונקווה שכך יהיה.
אגב, כפי שהבנתי, האתר הוא כמו האתר הרגיל, לא בפלאש.

כולם מקווים שהמיזם הזה יעלם מהרשת באותה מהירות שבה הוא הופיע. מדובר בלא יותר מאשר שירות דואר אלקטרוני נוסף שחסום לתקשורת מול שרתים אחרים ועובד בצורה מאובטחת (כלומר מאובטחת עד שיבוא הגאון ויעקוף את ההגנות). חברת "דואר ישראל" מזהה את הירידה בהיקף השימוש בדואר רגיל מול אמצעים אלקטרונים, והרימה שירות חדש שמיועד לכל אותן חברות שרגילות להפציץ לנו את תיבות הדואר. חשוב לציין שאין להם שום כוונה לאפשר ללקוחות לקשר אותו לתוכנה באמצעות פרוטוקול POP3 או IMAP, וגם לא לבצע העברה אוטומטית של דברי דואר ממנו לחשבונות דואר אחרים שברשותנו. דובר שחברת דואר ישראל מתכננת לגבות 50 אג' עבור כל דבר דואר שיועבר בשירות (בהשוואה ל־0 אג' להודעת דואר אלקטרוני, זוכר?) ומבחינתנו מדובר במערכת נוספת שצריך לבדוק מידי יום ביומו בשביל לגלות כמה כסף "ביטוח לאומי" רוצה לשדוד מאיתנו החודש.
מוזילה ישראל בטוויטר: https://twitter.com/MozillaIsrael
סמל אישי של המשתמש
תומר

הודעה שלא נקראהעל ידי shimi810 » 16 מרץ 2010, 14:20

קודם כל שייתפקד, להעלים אותו זה כבר סיפור אחר...

מנקודת המבט שלי זה נראה שאכן הוא דואר אלקטרוני (כלומר, אחרי שהסברת..), אבל מיועד בעיקר לצורכי שליחת חשבוניות ומידע וכו'..
ואם אפשר לדייק כאן בעניין, אז גם לשלוח ספאם - אינטרסים בסוף יגיעו גם לשם ויתאמו עם הדואר הכושל שלנו...

אני אישית ממש לא הייתי מחליף את הנייר פיזית, בטח לא באיזו תיבה שצריך לבדוק אותה בנוסף בכל יום..
נכון שזה חוסך לי להגיע לתא הדואר (אצלנו הוא קצת רחוק, תיבה פרטית..) ובדרך גם חוסך כמה מאד שקלים לשנה*,
אבל להוסיף גם את התיבה הזאת על הראש חוץ מג'ימייל ושאר הגלישה ברשת...
יש מקרים שדווקא כדאי להשתמש, אלא שלא רוצים שיישלחו להם מכתבים - המכתבים סתם נזרקים או מגיעים בטעות לשכנים..
מצויין גם אם חולים בבית... אבל יותר מזה לא.
*אני ממש לא בטוח גם בקשר לזה - בסופו של דבר הסכום הפעוט הזה של 50 אג' יגדל עד כדי אותו תשלום עבור שכירת תא דואר רגיל,
ומה עשינו בזה? רק חסכנו נייר..

מה גם שהגבילו אותנו די קשה,
רק 5 ג'יגה מסכנים.. והגבלה נוספת היא שמירת הדואר רק עד 7 שנים - זה ממש לא מספיק,
דואר אמור להישאר תמיד, בלי שום הגבלות.
shimi810

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 16 מרץ 2010, 14:33

אני מעדיף לקבל חשבוניות על נייר מהסיבה שניתן לשמור ולארגן אותן. אין לי בעיה שישלחו לי חשבונות בצורה דיגיטלית ולו אם יתאפשר לי לארגן אותן כרצוני. מה שקורה כיום הוא שאתה מקבל הודעה בדואר האלקטרוני המודיעה לך כי קיימת חשבונית חדשה ואז עליך להיכנס לאתר של אותו נותן השירות ולהזדהות מולו כדי לצפות במידע. התירוץ של חברת "דואר ישראל" הוא שמדובר בתיבה מוגנת ולכן אנחנו צריכים להשתמש בה ולא בתיבת דואר אלקטרוני רגילה. זה אולי נכון, אבל רק אם מתעלמים מהעובדה שאין הרבה אבטחה בשירות הדואר הרגיל - הדוור עובר ברחוב ללא שום אמצעי הגנה ואבטחה, ותיבת הדואר שלנו, במידה והיא נעולה, לרוב המפתח אליה פשוט הרבה יותר לפריצה מאשר סיסמה בת תו אחד בודד, ויש לא מעט חורי אבטחה המאפשרים להוציא מידע מהתיבה ללא הזדהות מולה.

השירות של דואר ישראל נועד להשאיר את מונופול הדואר בידיים שלהם ולמנוע מהם את הניוון האופייני למערכות חלוקת דואר בהשוואה לספקי דואר אלקטרוני. הם ימשיכו לגבות עמלה על שליחת הדואר מאותם נותני שירות, אבל הנגישות שלך לדברי הדואר תפגע ותהיה מחוייב לכלים שלהם למיון וארגון אופטימליים לדברי הדואר שלך.
סמל אישי של המשתמש
תומר

הודעה שלא נקראהעל ידי shimi810 » 16 מרץ 2010, 14:59

שייתנו אפשרות קבלה גם אלקטרוני וגם רגיל, אז אשמח לשירות כזה, רק במידה והאבטחה תהיה שווה משהו.

ממה שאתה אומר אז זה באמת עוד תיבת דואר אלקטרונית..
לא מדובר על שירות שיארגן את כל העניינים באתר אחד מבלי להיכנס לאתר החברה? אם לא, הם פיספסו כאן את כל הקהל.
רק מהסיבה הזו אני מעדיף שלא לקבל "חשבוניות" למייל שלי - סתם שולחים קישור בדוא"ל שאכנס לשם. ממש לא מעוניין בזה.

לגבי האבטחה - כלום לא בטוח ב'דואר ישראל', אל תהיה אפילו בטוח באותו המנעול שנתנו לך עם השכרת התיבה...

אגב, שורת הסיכום שלי היא שאם הייתי יכול לעבור לגור בחו"ל, אז זה היה רק בגלל הדואר הארור שיש לנו...
shimi810

הודעה שלא נקראהעל ידי משתמש » 03 מאי 2010, 23:01

חברים יקרים,
לפני שמבקרים, בואו נכיר קצת יותר טוב את העובדות -
ראשית תאימות האתר -אתר iPost נבנה בתאימות לארבעת הדפדפנים הנפוצים - אקספלורר, פיירפוקס, כרום וספארי.
עוד על תאימות - בקרוב יתמוך האתר גם באנגלית וערבית.
ועוד תאימות - בקרוב יתמוך האתר באופן מלא בתקן הנגישות לאתרים.

ועכשיו לשרות עצמו - iPost איננו עוד שרות של דואר אלקטרוני (e-mail), וכלל אינו מתחרה בדואר האלקטרוני. למעשה זה שרות משלים, אשר מאפשר להעביר בצורה אלקטרונית דיוורים שאינם מתאימים להעברה בדואר אלקטרוני כיום. חוקים שונים אינם מאפשרים להעביר הודעות מסוימות באי-מייל, וזה גורם לכך שאתם מקבלים לינקים לאתרים שונים כדי לקרוא את המידע מהבנק או מחברת הביטוח. ה- iPost נוצר על מנת לתת מענה אמין ואיכותי לצרכים האלו, ולכן אנו נדרשים לזיהוי "פנים אל פנים" של הלקוחות בסניפי הדואר. רשימת המשתמשים היא רשימה סגורה הכוללת רק את מי שכבר הפעילו את השרות, זוהו ונירשמו (גם מדוורים וגם נמענים). הנמען יוכל לשלוח מכתב לחברות, גורמים ציבוריים וממשלתיים המזוהים במערכת, כאשר על המשלוח תהיה חתימה דיגיטלית של דואר ישראל כהוכחת משלוח ומועד פתיחה. בנוסף לעצם קבלת דברי דואר אלו ותיוקם ב"כספת" למשך כשבע שנים, ניתן גם לשלם תשלומים במועד (עם תזכורת למייל השוטף או למכשיר הנייד).
בשורה התחתונה – השירות בא על מנת להקל על כולנו, ולהביא לחיי יום-יום נוחים יותר.
אני מקווה שלאחר תקופת התנסות, תשנה את דעתך על השרות, ותראה את התועלת הרבה שהוא יכול להביא למשתמשי האינטרנט בארץ.
משתמש

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 04 מאי 2010, 01:35

אני מניח שההודעה שמעלי נכתבה על־ידי גורם מוסמך מטעם האתר, אבל לא ניתן להוכיח ולוודא זאת מאחר והוא לא טרח להשאיר פרטים מזהים.

משתמש כתב:אני מקווה שלאחר תקופת התנסות, תשנה את דעתך על השרות, ותראה את התועלת הרבה שהוא יכול להביא למשתמשי האינטרנט בארץ.
אני נוהג לפקוד את תיבת הדואר שלי מידי יום בתקווה לקבל שם משהו מעניין (לרוב היא מתמלאת דברי פרסום וכל מיני חשבונות שצריך לשלם). במתחם תיבות הדואר של הבניין נמצא גם פח פלסטיק גדול, שמתמלא בכל דברי הזבל אותם הדיירים לא מעוניינים לסחוב איתם עד לבתיהם (איך הפח מתרוקן? זו תעלומה, וכנראה יש מישהו אנונימי שטורח לרוקן אותו). כבר שנים שאני חושב איך החיים שלנו יהיו קלים יותר אם נתקין חיווי בבתים על הגעת דבר דואר לתיבה כדי שנוכל לגשת אליה ולמשוך ממנה את הפריטים, ואם אפשר גם לסנן דברי דואר לא מעניינים - זה יהיה אף יותר טוב.

שירות הדואר האלקטרוני של "דואר ישראל" לא פותר בעיה זו, ולמעשה מכביד יותר על המשתמשים - הם יצטרכו לבדוק את התיבה שלהם בנוסף לזו המשמשת אותם לדברי דואר רגילים, ולכן מדובר בהוספת פעולות מיותרות למשתמש שיצטרך לדגום גם תיבה אלקטרונית במחשב פעם במספר ימים כדי לא לפספס שום חשבון ושום קנס.

את תיבת הדואר האלקטרוני הרגילה שלנו אנחנו יכולים לנהל כרצוננו, ולקבוע בעצמנו מתי פריטים מסויימים יורדו למחשב ומתי הם ימחקו מהשרת. את הפריווילגיה הזו חברת "דואר ישראל" רוצה למנוע מאיתנו, ובמקביל גם לשמר את המונופול שלהם בתחום העברת פריטי מידע. דואר אלקטרוני הוא המצאה מאד יפה, וחבל לקלקל אותה עם שירות וובי נוסף ומיותר - גם בדואר אלקטרוני "רגיל" אפשר להעביר פרטי דואר מוצפנים מקצה לקצה, ואימות המשתמשים הוא לא יותר מאשר פעולה שצריכה להתבצע בשרת תעודות האבטחה. נכון, בצורה כזו "דואר ישראל" לא יוכלו לגזור קופון על כל פריט מידע שיועבר ברשת, אבל לנו, המשתמשים, ישאר חופש פעולה מלא ונוכל לנהל את ארכיון החשבונות שלנו בצורה שנוחה לנו.
סמל אישי של המשתמש
תומר

הודעה שלא נקראהעל ידי GMAIL » 13 מאי 2010, 09:53

חבורת קוטרים שמוצאים רע בכל דבר ומאיימים לעזוב את הארץ
השירות בסך הכל די מיותר ומין הסתם יעלה גם כסף בהמשך.
אי מתוך סקרנות התחברתי ונראה פטטי.
אי כאן חסכון בנייר,מכוון שהמדפסת שלי לא עובדת על אוויר.
GMAIL

הודעה שלא נקראהעל ידי תומר » 13 מאי 2010, 09:59

GMAIL כתב:אי כאן חסכון בנייר,מכוון שהמדפסת שלי לא עובדת על אוויר.
כלומר יש כאן מבחינתך גלגול של הוצאות ההדפסה מהחברות והשירותים איתם אתה בקשר אליך. אתה יודע שמיכל הדיו שקיים אצלך במדפסת הזרקת דיו ביתית הוא הנוזל היקר ביותר בעולם?

תמונה
סמל אישי של המשתמש
תומר

הודעה שלא נקראהעל ידי 2UXV73 » 07 יוני 2010, 17:34

[quote="shimi810"]https://www.ipost.co.il

נשלחה פנייה לדואר האלקטרוני support@ipost.co.il לקבלת הסברים על המערכת עבור תאימות דפדפן פיירפוקס.

זהו תוכן הפנייה:
[quote="נשלח: 9:37 בבוקר, 16/03/2010"]שלום,

כפי שאתם מבינים, חשוב מאד לציין את הפרט הנ"ל, שכן המערכת מחליפה כמעט את כל סוגי המכתבים,
שכן יש אנשים שמשתמשים במערכות הפעלה אחרות כגון לינוקס ששם המערכת פשוט לא תפעל...

אשמח לתשובה,
שימי.[/quote]

כולנו מקווים ש'הדוור הבא ברשת' באמת יתמוך את כל סוגי הדפדפנים למיניהם. ונקווה שכך יהיה.

אגב, כפי שהבנתי, האתר הוא כמו האתר הרגיל, לא בפלאש.[/quote]
2UXV73

הודעה שלא נקראהעל ידי 3mqy63 » 19 אוגוסט 2010, 12:51

[quote="2UXV73"][quote="shimi810"]https://www.ipost.co.il

זהו תוכן הפנייה:
[quote="נשלח: 9:37 בבוקר, 16/03/2010"]שלום,

אשמח לתשובה,
שימי.[/quote]

אגב, כפי שהבנתי, האתר הוא כמו האתר הרגיל, לא בפלאש.[/quote][/quote]
3mqy63

חזור אל כתיבה לפי התקן

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד