Seamonkey 1.0.4 - בעברית

יש לך שאלה על של חבילת Mozilla/Seamonkey? אולי יש לך תשובה לשאלות של אחרים?
סמל אישי של המשתמש
אילנה

Seamonkey 1.0.4 - בעברית

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 24 אוגוסט 2006, 02:34

היי,

שמחתי מאוד לקרוא את ההודעה של צחי כי שוחררה גירסת Seamonkey 1.0.4 בשפה העברית, אך לצערי, לאחר ההורדה, כל מאמצי גם לראותה בעברית עולות בתוהו.

ראשית, הגירסה שבידי היא:

SeaMonkey 1.0.4

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; he-IL; rv:1.8.0.6) Gecko/20060729 SeaMonkey/1.0.4

סרגל הכלים העליון נראה כך:

תמונה

כלומר, בכל זאת באנגלית ! והלשוניות נפתחות, כמובן גם כן משמאל לימין !

כל מאמצי לסדר את התופעה דרך:

Edit < Preferences < Appearance < Languages , עלו בתוהו, ושם הכנסתי את השפות: Hebrew ו- English, ובתחתית: Default Character Encoding, הכנסתי את Hebrew (windows 1255).

תמונה

אך כאמור לעיל, שום דבר לא עזר, וכפי שרואים בתמונה לעיל - ה-Seamonkey 1.0.4 שלי עדיין לא "גוייר" לשפה העברית.

אני ממש לא מבינה מה גורם לכך, ואעריך כל עצה ועזרה.

בתודה,

:oops:

נ.ב.

בזמנו, באחד הדיונים על ה-Seamonkey, אמר אורי , בהתייחסו לחסרון מנהל הרחבות ומנהל ערכות נושא - כי הן מתוכננות לאחת הגירסאות העתידיות (כמו בפיירפוקס). רק למען העדכון הייתי רוצה לדעת למתי מתוכננות תוספות אלו לדפדפן, לאיזה תאריך (בערך.....) ולאיזו גירסה ? האם זה רחוק עדיין, או השתנה משהו ?
נערך לאחרונה על ידי אילנה ב 28 אוגוסט 2006, 03:05, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
אילנה

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 27 אוגוסט 2006, 20:27

היי,

זה בסדר כבר, פתרתי את הבעיה סוף סוף ועכשיו יש לי Seamonkey 1.0.4 עברי למהדרין !

חבל רק שאין ערכות נושא יפות המתאימות לו עדיין, וגם ההרחבה Nightly Tester Tools לא עובדת כאן ואינה יכולה להיות מותקנת, והכי חבל - כפי שכבר ציינתי בעבר, שאין מנהל הרחבות ומנהל ערכות נושא כפי שיש בפיירפוקס, על מנת לשלוט על כל ההרחבות שהותקנו ולכוון אותן לפי הצורך והרצון. נקווה שגם זה יתוקן בעתיד הלא רחוק מדי. . .

דרך אגב, אני לא יודעת אם זה רק נדמה לי, אבל עם אותו מספר של לשוניות פתוחות בו זמנית, ה-Seamonkey
צורך הרבה פחות זכרון מאשר הפיירפוקס !

:D

Sagi1
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי Sagi1 » 27 אוגוסט 2006, 20:37

אז יכול להיות פשוט שהפרופיל שלך בפיירפוקס גדול, או שאחת ההרחבות גורמות לצריכת זיכרון גדולה מדי (תנסי שעה אחת לגלוש ב-Safemode ולראות מה עם הזיכרון).

סמל אישי של המשתמש
אילנה

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 27 אוגוסט 2006, 21:37

Sagi1 כתב:אז יכול להיות פשוט שהפרופיל שלך בפיירפוקס גדול, או שאחת ההרחבות גורמות לצריכת זיכרון גדולה מדי (תנסי שעה אחת לגלוש ב-Safemode ולראות מה עם הזיכרון).

היי,

בוודאי שהפרופיל שלי בפיירפוקס גדול יותר - הספקתי לאגור שם הרבה סימניות, וכאן - חוץ מהבסיסיות שבאו עם התוכנה, אין עדיין כלום, וובזמן שה-Seamonkey שלי הוא ממש "בתול" - בקושי אפשר להתקין בו הרחבות רצויות (ואהובות), חוסר אפשרות לנהל אותן, ושלא לדבר על מיעוט האפשרויות להתקין ערכות נושא שאהבתי בזמנו.

לא פלא שחסרים לי כאן הרבה דברים - וזה מתבטא כמובן בצריכת הזכרון, אבל בינתיים אני משתעשעת בו על ללמוד את תכונותיו ויכולותיו טוב יותר לכשישתפר.

סמל אישי של המשתמש
אורי ב

Re: Seamonkey 1.0.4 - בעברית

הודעה שלא נקראהעל ידי אורי ב » 28 אוגוסט 2006, 10:35

אילנה כתב:בזמנו, באחד הדיונים על ה-Seamonkey, אמר אורי , בהתייחסו לחסרון מנהל הרחבות ומנהל ערכות נושא - כי הן מתוכננות לאחת הגירסאות העתידיות (כמו בפיירפוקס). רק למען העדכון הייתי רוצה לדעת למתי מתוכננות תוספות אלו לדפדפן, לאיזה תאריך (בערך.....) ולאיזו גירסה ? האם זה רחוק עדיין, או השתנה משהו ?

באג 272429. יתוקן בגרסה 1.5 שאמורה לצאת במקביל לפיירפוקס 3.0 (נדמה לי ש"אמצע 2007" היא ההערכה הרשמית).
אורי

צחי
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי צחי » 31 אוגוסט 2006, 16:24

לפרוטוקול, חבילת השפה ב-seamonkey נבחרת מ-appearance > languages/content, ולא מאיפה שציינת (אני מבין שמצאת כבר, אבל בשביל אחרים).

לגבי הזיכרון, כבר יצא לי יותר מפעם אחת למצוא את seamonkey בגרסאות הראשונות משתולל עם דליפות זיכרון שאכלו לי 400MB. זה לא קרה לי עם mozilla suite, ובינתיים גם לא עם seamonkey 1.0.4.

סמל אישי של המשתמש
אילנה

הודעה שלא נקראהעל ידי אילנה » 09 ספטמבר 2006, 01:44

צחי כתב:לפרוטוקול, חבילת השפה ב-seamonkey נבחרת מ-appearance > languages/content, ולא מאיפה שציינת (אני מבין שמצאת כבר, אבל בשביל אחרים).

לגבי הזיכרון, כבר יצא לי יותר מפעם אחת למצוא את seamonkey בגרסאות הראשונות משתולל עם דליפות זיכרון שאכלו לי 400MB. זה לא קרה לי עם mozilla suite, ובינתיים גם לא עם seamonkey 1.0.4.

היי,

תודה, הבעייה נפתרה. פשוט מחקתי את ה-Seamonkey והתקנתי אותו מחדש, ואיכשהו זה עשה את הטריק !

חזור אל “SeaMonkey”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד