דפדפן כברירת מחדל

יש לך שאלה על של חבילת Mozilla/Seamonkey? אולי יש לך תשובה לשאלות של אחרים?
אורח

דפדפן כברירת מחדל

הודעה שלא נקראהעל ידי אורח » 03 פברואר 2005, 10:05

איך משנים שfire fox לא יהיה ברירת המחדל?..

rotemliss

הודעה שלא נקראהעל ידי rotemliss » 03 פברואר 2005, 13:47

בוחרים אחד אחר כברירת המחדל? (ואגב, זה לא אמור להופיע בפורום Firefox?)

אורי

הודעה שלא נקראהעל ידי אורי » 03 פברואר 2005, 14:01

אז זהו.. שאני לא יודע איפה
עזרה?..

rotemliss

הודעה שלא נקראהעל ידי rotemliss » 03 פברואר 2005, 14:17

אורי כתב:אז זהו.. שאני לא יודע איפה
עזרה?..

איזה דפדפן אתה רוצה להגדיר כברירת מחדל? באיזו מערכת הפעלה אתה משתמש?

אורי

הודעה שלא נקראהעל ידי אורי » 03 פברואר 2005, 14:20

explorer

ויש לי win xp ..
,תודה

rotemliss

הודעה שלא נקראהעל ידי rotemliss » 03 פברואר 2005, 14:34

אורי כתב:explorer

ויש לי win xp ..
,תודה

ב?IE צריך, כנראה, להכנס ל?Tools >? Internet Options, לסמן את האופציה:

תמונה

להפעיל מחדש ולקוות שהוא ישאל אותך אם להגדיר אותו כברירת מחדל.

אורח

הודעה שלא נקראהעל ידי אורח » 24 פברואר 2005, 22:00

תכנס לפיירפוקס לכלים- אפשרויות -כללי - ומשם יש תגית שבודקת אם אתה רוצה את פיירפוקס כבררת מחדל ופשוט תגיד כן (ולכול הגאונים שמצצטים את האחרים אם אתם לא יודעים לענות אז על תענו ולא צריך להבליט את החוכמה שלכם בזה שאתם מוסיפים הערות מטומטמות) כול אחד שרוצה עזרה רשאי לשאול זאת המטרה של הפורום

אורח

הודעה שלא נקראהעל ידי אורח » 24 פברואר 2005, 22:01

תכנס לפיירפוקס לכלים- אפשרויות -כללי - ומשם יש תגית שבודקת אם אתה רוצה את פיירפוקס כבררת מחדל ופשוט תגיד כן (ולכול הגאונים שמצצטים את האחרים אם אתם לא יודעים לענות אז על תענו ולא צריך להבליט את החוכמה שלכם בזה שאתם מוסיפים הערות מטומטמות) כול אחד שרוצה עזרה רשאי לשאול זאת המטרה של הפורום

rotemliss

הודעה שלא נקראהעל ידי rotemliss » 25 פברואר 2005, 18:58

בלי תוקפנות בבקשה! נימוס הוא מצרך נשכח, אבל עדיין קיים.
Anonymous כתב:תכנס לפיירפוקס לכלים- אפשרויות -כללי - ומשם יש תגית שבודקת אם אתה רוצה את פיירפוקס כבררת מחדל ופשוט תגיד כן

זו לא הייתה הבקשה. תעיין שוב ותגלה שהוא ביקש להגדיר דפדפן אחר כברירת מחדל, ונתתי לו הוראות.
Anonymous כתב:(ולכול הגאונים שמצצטים את האחרים

ציטוט הוא הנוהג בפורום הזה, למען הנוחות של הקורא, שידע למי התגובה, ולפעמים (כמו כאן) לאיזה חלק של התגובה. לא אוהב את זה? תעבור לפורום מדורג.
Anonymous כתב:אם אתם לא יודעים לענות אז על תענו ולא צריך להבליט את החוכמה שלכם בזה שאתם מוסיפים הערות מטומטמות)

אשמח לדעת מה היה מטומטם בהערה שלי. נתתי הוראות כפי שאתה נתת.
Anonymous כתב:כול אחד שרוצה עזרה רשאי לשאול זאת המטרה של הפורום

ומה אתה מבקש להגיד בזה? אמרתי לו לא לבקש עזרה?

אורח

הודעה שלא נקראהעל ידי אורח » 25 פברואר 2005, 19:26

rotemliss אני מבקש סליחה ומתנצל כנראה שאכן מיהרתי לכתוב תגובה לא לעניין ואני מתנצל בפנייך ( כנראה שבאמת לא הבנתי את העניין נכון) אבל הייתי פזיז מסיבה אחת כי בפורום של לינוקס שכול כך רציתי לדעת לעבוד עליה שאלתי כמה שאלות ובמקום לענות לי כול אחד כתב הערות טיפשיות שבסוף גרמו לי להפסיק להתעניין בלינוקס . אבל באמת אתה עניתה לעניין ועכשיו כשאני קורא שוב את ההודעה אני ממש מתבייש ומתנצל לפנייך (זאת לא בושה לבקש סליחה) ואני ממש מתנצל לפניך ומבקש סליחהההההההההה :oops:

rotemliss

הודעה שלא נקראהעל ידי rotemliss » 25 פברואר 2005, 19:31

Anonymous כתב:rotemliss אני מבקש סליחה ומתנצל כנראה שאכן מיהרתי לכתוב תגובה לא לעניין ואני מתנצל בפנייך ( כנראה שבאמת לא הבנתי את העניין נכון) אבל הייתי פזיז מסיבה אחת כי בפורום של לינוקס שכול כך רציתי לדעת לעבוד עליה שאלתי כמה שאלות ובמקום לענות לי כול אחד כתב הערות טיפשיות שבסוף גרמו לי להפסיק להתעניין בלינוקס . אבל באמת אתה עניתה לעניין ועכשיו כשאני קורא שוב את ההודעה אני ממש מתבייש ומתנצל לפנייך (זאת לא בושה לבקש סליחה) ואני ממש מתנצל לפניך ומבקש סליחהההההההההה :oops:

No problem.

חזור אל “SeaMonkey”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים